OКТОМВРИйски мами 2019 - Tема 2

  • 26 247
  • 743
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 109
Още в петък ли се записват часовете?
Иначе бхс там редовно е безплатно, обаче трябва да има измерена и нухална до 3 дни преди това.
[/quote]

Да, все още записванията стават само в петък, като трябва да си поне 12г.с 

# 241
  • Мнения: 315
Здравейте, дами!
Към момичетата от Бургас - кой ви следи бременността и къде мислите да ходите на ФМ?

Здравей, при д-р Горанов се следя, а ФМ и БХС ще ги правя при д-р Парушева.

# 242
  • Мнения: 469
Здравейте, дами!
Към момичетата от Бургас - кой ви следи бременността и къде мислите да ходите на ФМ?
Аз съм при д-р Минчев, фетална ще правя при Троянчев.
Иначе междувременно ще  си ходя и при Сигридов в София.

# 243
  • Мнения: 17
Здравейте мамита Simple Smile Искам да споделя с вас това което ми се случи - в 7.г.с постъпих в болница поради обилно ятко червено кървене. Кървенето се пресече и от червено стана черно,тъмно кафяво а сега вече е бледо към жълтеникаво. Казаха че нямам отлепване на сакчето ,имахме си нормален растеж и сърдечна дейност,прихванато от дясна стана на стената. Приемам утрогестан и дуфастон. Само лежа и почти не ставам от леглото.Чак другата седмица сме на преглед и не издържам да не споделя опасенията си - на изписване ме прегледа новопостъпил лекар-стажант ,тъй като е университетска болница. Вижда се ново сакче от ляво за което той не даде коментар. Искам и вие да си кажете мнението и поне притеснението ми да поутихне поне до другата седмица Simple Smile Качвам снимката,ще ви бъда много благодарна да споделите какво мислите вие - възможно ли е да бъдат две?

# 244
  • not found
  • Мнения: 581
Здравейте бъдещи мамчета на октомврийски бебчета , много се радвам след толкова години да бъда отново част от форума . Започнах да пиша тук преди повече от 10 год. ,когато бях бременна със сина ми ,сега очаквам второто си детенце и нямам търпение да споделям всички емоции ,чувства ,иформация и всичко което ме вълнува с вас , знам ,че когато човек съпреживява определено събитие разбира най-ясно Simple Smile Аз съм в 8 г.с.+5 дни ,лежа по цял ден ,лошо ми е ,пада ми кръвното ,гади ми се , засега настроенията не ми се сменят ,поне така си мисля Simple SmileНепрекъснато съм гладна , такъв глад досега не съм имала Innocent Качила съм поне 5 кг вече , но това не ме притеснява и предишния път качих доста , после нямах проблем да ги сваля , надявам се и сега да се случи така .Relaxed

# 245
  • Мнения: 23
Успях да си запиша час за ФМ на 10ти април при д-р Стоилов в Добрич. 50% отгоре на цената, но пък дано да си заслужава

# 246
  • Мнения: 95
Здравейте момичета,отчет и от мен - днес бяхме на 3ти преглед,колко са порастнали шушулките,мърдаха ръчички,едното си изпъваше крачетата - по 21 мм всяко ембрионче. Голямо вълнение е 😊

Fireee,
Страхотно! 😍😍😍
Kefcho91, аз нищо не раЗбирам, но бих отишла при друг специалист, за да съм по-спокойна... Понякога като не обясняват, е ужасно....

# 247
  • София
  • Мнения: 132
Момичета, записала съм час за ФМ и БХС  в Щерев, но там БХС е 65лв. и ми се вижда излишно да ги давам при положение, че пак се пращат в МД, а там са безплатни. Пише, че до три дни са готови резултатите. Мога ли да отида във вторник в МД за БХС, а в петък мш е часа за ФМ? Късно ли ще е от едното до другото?
На мен в Щерев ми казаха да отида в 10 за кръв и в 15ч за УЗ , че ще бъде готово всичко в 15ч . Предишния път бях така през 3 дни , вече ставало за няколко часа ... или аз не съм разбрала .

# 248
  • Мнения: 236
Момичета, записала съм час за ФМ и БХС  в Щерев, но там БХС е 65лв. и ми се вижда излишно да ги давам при положение, че пак се пращат в МД, а там са безплатни. Пише, че до три дни са готови резултатите. Мога ли да отида във вторник в МД за БХС, а в петък мш е часа за ФМ? Късно ли ще е от едното до другото?
На мен в Щерев ми казаха да отида в 10 за кръв и в 15ч за УЗ , че ще бъде готово всичко в 15ч . Предишния път бях така през 3 дни , вече ставало за няколко часа ... или аз не съм разбрала .
В понеделник на 25/03 и аз съм в Щерев, същото ми казаха и на мен сутринта да мина за кръв, а в 15.30 когато ми е часа при др Стратиева всичко щяло да е готово, така че правилно си разбрала.

# 249
  • Мнения: 1 066
За всички мами, които не се бяха присъединили във фейсбук групата, искам да кажа, че групата вече е тайна, така че който желае да пише на ЛС за добавяне.

# 250
  • Мнения: 943
Здравейте, дами!
Към момичетата от Бургас - кой ви следи бременността и къде мислите да ходите на ФМ?
Аз се следя при Мануелян основно и Парушева от време на време. Първата ФМ ще правя при Мануелян.

# 251
  • Мнения: 735
Честита първа пролет! 🌻
Никакво движение в темичката ни. 🙂 Всички ли сте на работа? Аз съм в отпуск няколко дена и вече ми в мнооого скучно.
Иначе тежеста ниско долу ми мина, даже гаденето намаля малко. Очаквам до седмица-две да изчезне напълно. 🙂

# 252
  • Мнения: 139
Честита първа пролет! 🌻
Никакво движение в темичката ни. 🙂 Всички ли сте на работа? Аз съм в отпуск няколко дена и вече ми в мнооого скучно.
Иначе тежеста ниско долу ми мина, даже гаденето намаля малко. Очаквам до седмица-две да изчезне напълно. 🙂


Честита да е пролетта! Да е слънчево в душата и сърцата ни! Simple Smile
 И аз съм си вкъщи-лежа, спя и ям Simple Smile не съм се качвала на кантара, реших че ще се депресирам само. Миналата седмица си взех от дрехите за бременни, които бяха пуснали в Лидл, но никъде не съм излизала още за да дам някакво мнение. Взех си и лосион за стрии и крем за стягаме на бюст на Palmer's , като засега съм доволна, кожата става много мека и ми харесва аромата. Взех ги от ЛиЛито, цените бяха по-евтини с 3-4 лв отколкото от сайта на Палмърс. Болките и при мен намаляха. В събота съм на преглед и се надявам всичко вече да е наред.

# 253
  • Мнения: 203
Честита първа пролет! 🌻
Никакво движение в темичката ни. 🙂 Всички ли сте на работа? Аз съм в отпуск няколко дена и вече ми в мнооого скучно.
Иначе тежеста ниско долу ми мина, даже гаденето намаля малко. Очаквам до седмица-две да изчезне напълно. 🙂

И аз си взех отпуска до края на седмицата и от другата ще си взимам болнични. Нямам сили да ходя на работа с това 24 часово пишкане не мога да се наспя. Има ли някоя мама с наднормено тегло още преди забременяването и колко кг качихте до сега? Аз вече 3кг Blush

# 254
  • Мнения: 315
Здравейте, честита първа пролет и от мен 🌺🌺🌺 И аз си стоя вкъщи. Последните дни се чувствам много добре, незнам дали вече гаденето и киселините отшумяват или понеже не лежа по цял ден, а съм по-активна.  Другата седмица влизам в 12 свдмица и съм на БХС и ФМ, нямам търпение да видя бебчето на монитора, дано всичко да е наред, много позитивно настроена съм, нямам притеснения, любопитно ми е дали ще разберем пола на бебето. Вие имате ли някакво вътрешно чувство какво ще бъде бебето ви (момче или момиче) Винаги съм си мислила, че ще имам момче, но сега имам много силно усещане, че ще е момиче 😁🤗☺️
Знам, че тук има жени, които имат проблеми с бременността си или са минали през много, за да забременеят и искат само детенцето им да е живо и здраво, не ме разбирайте погрешно и аз искам само това, но ми е първа бременност и съм ужасно любопитна за пола Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт