OКТОМВРИйски мами 2019 - Tема 2

  • 26 260
  • 743
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 95
Доколкото знам и двамата имат частни кабинети - Марков в МЦ Марковс, а Янкова в Света София

# 226
  • Велико Търново
  • Мнения: 4
Здравейте, мами! От днес се включвам и аз! На 27г. съм и съм 11+3г.с. Има ли мами в групата от В. Търново?
А притесненията ми са, че до този момент нямам абсолютно никакви оплаквания. Чувствам се по-добре и от преди. Нито гадене, замайване, повръщане...нищо.Чак се притеснявам, иначе АГ казва, че всичко е ОК. Има ли и други като мен?
И аз съм от Велико Търново. В 12 седмица +2 дни. И аз нямам никакви симптоми. На 25 март имам час за БХС.

И аз съм от Велико Търново 😉 10+6 г.с. Термин 12.10.

# 227
  • Мнения: 23
Здравейте октомврийски мами, малко по-късно се включвам в групата, но ноември месец миналата година се оказа кухо яйце ии исках да съм сигурна, че този път всичко е наред.
9 с.+3дни по ехограф върви с ден напред. Термин 19.10 
Исках да попитам някоя от мамите да е от или около Варна и къде ще си прави ФМ ?

# 228
  • Мнения: 5
Здравейте, мами! От днес се включвам и аз! На 27г. съм и съм 11+3г.с. Има ли мами в групата от В. Търново?
А притесненията ми са, че до този момент нямам абсолютно никакви оплаквания. Чувствам се по-добре и от преди. Нито гадене, замайване, повръщане...нищо.Чак се притеснявам, иначе АГ казва, че всичко е ОК. Има ли и други като мен?
И аз съм от Велико Търново. В 12 седмица +2 дни. И аз нямам никакви симптоми. На 25 март имам час за БХС.

И аз съм от Велико Търново 😉 10+6 г.с. Термин 12.10.
 

Mомичета кое ви е АГ-то и къде ще ходите на ФМ и БХС?

# 229
  • Мнения: 1 066
И аз съм от Варна. Предния път правих при Балев, но сега се води , че Стоилов в Добрич е най-най, записах се при него. Обаче часовете му са заети за по два месеца и половина напред. Честно ти казвам аз си записах час веднага след като видях двете черти колкото и да е странно.

# 230
  • Мнения: 23
И на мен ми казаха за Стоилов доста добри отзиви, но чух и доста недоволни. На мен ми препоръчаха в Света Матина във Варна. Иначе аз съм от Видин, но таткото е от Добрич 😁

# 231
  • Мнения: 1 066
И на мен ми казаха за Стоилов доста добри отзиви, но чух и доста недоволни. На мен ми препоръчаха в Света Матина във Варна. Иначе аз съм от Видин, но таткото е от Добрич 😁
В Света Марина не бих отишла никога за ФМ, при кого там? За мен ако не отидете при Стоилов, другите варианти са Балев, Давидков. Аз при различен не бих отишла, нито при някое АГ, за мен си е редно да е тесен специалист. И между другото и от предната ми отчетна, и от всички мами около мен, както и по разни групи във ФБ като Варненски мамчета , лошо мнение за Стоилов не съм виждала или чувала.

# 232
  • Мнения: 783
Здравейте момичета,отчет и от мен - днес бяхме на 3ти преглед,колко са порастнали шушулките,мърдаха ръчички,едното си изпъваше крачетата - по 21 мм всяко ембрионче. Голямо вълнение е 😊

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 13:10 от Fireee

# 233
  • Мнения: 161
В коя седмица си?

# 234
  • Мнения: 6
Здравейте, дами!
Към момичетата от Бургас - кой ви следи бременността и къде мислите да ходите на ФМ?

# 235
  • Мнения: 44
Здравейте, мами! От днес се включвам и аз! На 27г. съм и съм 11+3г.с. Има ли мами в групата от В. Търново?
А притесненията ми са, че до този момент нямам абсолютно никакви оплаквания. Чувствам се по-добре и от преди. Нито гадене, замайване, повръщане...нищо.Чак се притеснявам, иначе АГ казва, че всичко е ОК. Има ли и други като мен?
И аз съм от Велико Търново. В 12 седмица +2 дни. И аз нямам никакви симптоми. На 25 март имам час за БХС.

И аз съм от Велико Търново 😉 10+6 г.с. Термин 12.10.
 

Mомичета кое ви е АГ-то и къде ще ходите на ФМ и БХС?
Аз съм при д-р Михайлова и при нея ще правя БХС. ФМ прави доктор, който идва от София в старата болница, в кабинета на д-р Стойков.

# 236
  • Мнения: 110
Аз също съм от Варна и мисля да си запиша час за Балев за фм за другата седмица. В момента в Св Марина правят безплатно бхс Wink

# 237
  • Мнения: 783
Ако е към мен въпроса, 8 с и 6 дни Simple Smile🌺

# 238
  • Мнения: 1 066
Аз също съм от Варна и мисля да си запиша час за Балев за фм за другата седмица. В момента в Св Марина правят безплатно бхс Wink

Още в петък ли се записват часовете?
Иначе бхс там редовно е безплатно, обаче трябва да има измерена и нухална до 3 дни преди това.

# 239
  • Мнения: 293
Здравейте, мами! От днес се включвам и аз! На 27г. съм и съм 11+3г.с. Има ли мами в групата от В. Търново?
А притесненията ми са, че до този момент нямам абсолютно никакви оплаквания. Чувствам се по-добре и от преди. Нито гадене, замайване, повръщане...нищо.Чак се притеснявам, иначе АГ казва, че всичко е ОК. Има ли и други като мен?
Здравей, аз съм в 11с. и съм точно като теб, никакъв дискомфорт нямам, в началото това ме побъркваше и все се оплаквах колко съм добре, но вече се успокоих. Единствено като хапна вечер и ми става много тежко, а корема ми става голям.
Не се притеснявай, ние сме от щастливките без симптоми!


Здравейте, мамии Simple Smile Аз съм в 10г.с +5 и съм по същия начин - без симптоми и дискомфорт. Първоначално се притеснявах и то доста, но вече взех да свиквам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт