Крем с отслабващо действие

  • 3 558
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 489
Цитат на: sladka hapka
Ампулите на Галеник са много ефикасни - свалят сантиметри. Само че аз съм ги мазала по бедрата и дупарата, не по корема.

Зависи от къде и по кое време ги купуваш - напролет са най-евтини, щото са в прИмоция - около 30 лв, иначе - 40.


Аз също съм ги ползвала, но не за да свалям сантиметри /защото бях много слаба/, а за целулита. Но наистина са доста добри.

# 16
  • Мнения: 1 038
Цитат на: sunny_zt
Цитат на: sladka hapka
Ампулите на Галеник са много ефикасни - свалят сантиметри. Само че аз съм ги мазала по бедрата и дупарата, не по корема.

Зависи от къде и по кое време ги купуваш - напролет са най-евтини, щото са в прИмоция - около 30 лв, иначе - 40.


Аз също съм ги ползвала, но не за да свалям сантиметри /защото бях много слаба/, а за целулита. Но наистина са доста добри.

 Ша зема да ги пробвам и тях,пък каквото стане Thinking

# 17
  • Мнения: 6 243
Аз ги купувам всяка година в началото на лятото - вече от четири години. Тази пропуснах, защото след раждането през май и без това си бях бая сочна и щеше да е пари на вятъра... Но майка ми и сестра ми също ги пробваха и от две години са фенки.

# 18
  • Мнения: 2 006
Саионара-това не беше ли боди-репинг?Ампулите на галеник също съм ползвала,но съм най-доволна от целустоп пак на галеник,има невероятен ефект  Grinning цената му варира от 30 до 42 лв Shocked 30 си го взимах от София ,а 42 струва в Лове4(там беше 4овека,които ми го прати) #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт