Откраднат живот 🎬 Сезон 7 💔 Любовта лекува • тема 78

  • 25 428
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 123
Ванилия, благодаря!:hibiscus:Flowers Hibiscus

Като прочетох последните постове съм съгласна, че е възможно Зорница да има здравословен проблем и това да е причината за късата косица. Мъка ми е и не ми се гледа такова развитие.

Здрав лекар не остана в тази болница, но за сметка на това сестрите са бетон.

# 31
  • Мнения: 1 750
Сега за Дарина - какво са й спретнали на нея вече......., но ако искат да ги съберат с Кая, може и да умре, че то цивилизовани раздели в ОЖ не сме гледали Simple Smile, все драми, изтерзани ....
Не си права, я виж Мазови - най-изкрейзилата двойка, пък се разделиха най-цивилизовано Joy Развод, пък сбогуване, пожелаха си всичко хубаво...направо образец! Joy
Да, да, да - те направо минаха между капките Simple Smile Simple Smile Simple Smile (явно имат връзки със сценаристите).

# 32
  • Мнения: 12 408
Диана на снимки. В тоя сезон явно розовото екипче е зарязано.

# 33
  • Мнения: 9 374
И снимка от Неда. Много тъжна нещо.

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 11:41 от yanitsa.s

# 34
  • Мнения: 2 714
Диана на снимки. В тоя сезон явно розовото екипче е зарязано.

Скрит текст:
Явно няма много поводи да го носи Grinning

И двете с Неда са като рицари на печалния образ Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 714
Вече имаме и анонс:


Доктор Стаменова се бори за бъдещето си в „Св.Анастасия“, а доктор Тасев се оказва жертва на нападение – тази седмица, от вторник до четвъртък, в 20.00 ч. по NOVA

Разрив между любими двойки и разкрития, които преобръщат съдбите на героите, ще последват в новите епизоди на „Откраднат живот: Любовта лекува“ тази седмица от вторник до четвъртък в 20.00 ч. по NOVA. Тайната връзка на доктор Стилянова и Орлин ще бъде разкрита от доцент Захариев, а последствията ще изискват радикални действия. Доктор Хинова и доцент Мазов отново ще се изправят един срещу друг, но този път казусът ще бъде предизвикан от състоянието на Стаменова. В центъра на конфликта ще се озове Ина Фотева, която ще трябва да постави ултиматум за бъдещето на доктор Стаменова в болницата и справянето й с тежката зависимост. Нападение срещу Борис ще създаде кризисна ситуация с неясни последствия.

 Неочаквано в операционната ще попадне Поли Грънчарова. Съпругата на Орлин обаче няма да присъства като пациент, а като анестезиолог – факт, който ще извади от зоната на комфорт доктор Стилянова. Проблемите между двете двойки ще назреят, а решенията за съвместното бъдеще ще бъдат неочаквани. Доктор Огнянова ще подкрепи доктор Табаков в критична ситуация с пациент. Постъпката й няма да остане незабелязана, а дали тя ще бъде начало на нови отношения между лекарите в „Св. Анастасия“ зрителите ще научат в предстоящите епизоди на най-успешния български медицински сериал.
 

https://nova.bg/accents/view/2019/03/11/243257/%D0%B4%D0%BE%D0%B … 1%83%D0%B2%D0%B0/

# 36
  • Мнения: 9 486
Каква връзка пък има Хинова със Стаменова ?
Предполагам Мазов настоява да я уволнят, а Хинова я защитава...?

Нападението над Боби ме присети за случая с Калин.

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 14:13 от Ванилия*

# 37
  • Мнения: X
Доктор Тасев ще бъде нападнат, отвлечен и ще му бъде отрязана косата за откуп, което е също толкова тежко, колкото изнасилването на Зорница. Wink

Лорета явно вече е експерт по куку-болестите и затова ще съветва как да процедират със Стаменова Joy

Ванилия, мен също. Зачудих се дали  ще повторят и някой наркоман няма да нападне Тасев? Ааа, не! Може Фотев дс е пратил биячи Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 12 459
О, не Хинова. Мислех, че сме се отървали.
От анонса не разбрах Поли дали ще научи за аферата на мъжлето ѝ.

# 39
  • Мнения: 2 714
Онли, от анонса трудно можеш да разбереш нещо по принцип Smiley

# 40
  • Мнения: X
Явно засега само Захариев ще научи. Абе Поли като разбере, лично ще му забие една упойка в.....онова, дето Огнянова лекува, затова е по-добре да й го съобщи по телефона Joy

# 41
  • Мнения: 2 714
Аз като я гледам Грънчарова, тя може и на Галя да й забие някоя упойка Grinning

# 42
  • Мнения: 9 628
Захариев предполагахме, че знае, вече имаме и потвърждение затова.
Фотев би трябвало да е поръчал да ступат Тасев. Това ще е началото на войната Фотев срещу Ина. Кой може да попадне още в полезрението му? Едва ли ще се опитва да "удря" директно нея, а косвено - Тасев, проблеми с болницата.
Табаков каза на Зорничка да не му се пречка, ама съдба(сценаристи), к`во да правиш Grinning

# 43
# 44
  • Мнения: 9 486
Хахах и аз идвах с тази снимка 😁

Ще бъде все по-напечено в операционните с този екип...

Общи условия

Активация на акаунт