Лошо мнение за Пантен

  • 7 547
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 431
И аз съм доволна - от този за обем, а пък Лореалите ми сплескват косата.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 039
Аз не познавам жена, която да харесва Пантен. Naughty
Приятно ми е да се запознаем! Wink
#Crazy
Еми, наистина ли ги харесваш?Наистина си първата...
Споко! Wink Не ми е окапала косата Mr. Green Дори избуява с пълна сила Grinning
Ползвам само зеления шампоан/балсам на Пантен.

# 17
  • Мнения: 5 475
И аз не съм доволна от  Пантен. Naughty Появява ми се пъхут!

# 18
  • Мнения: 1 101
Аз съм много доволна от Пантен!

На всяка коса понасят различни шампоани, не може да се правят такива обобщения. На моята коса пък не и понася изобщо Gliss Kur.

В момента ползвам Elseve и също съм много доволна от тях

# 19
  • Мнения: 5 299
И аз не съм доволна от  Пантен. Naughty Появява ми се пъхут!

иИ моята глава се напълни ужасно с пърхут Confused

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
сигурно вече три години поред само пантен лилав ползвам и не сменям за никакви измислени елсеви, хед и шолдъри или уош йенд гоута. Косите, както и хората, слава богу са различни

# 21
  • Мнения: 1 353
Няма как да не се присъединя към вас. Пантен не става за нищо. Изобщо  не съм доволна.
Шампоаните, които са №1 за мен са ELSEVE na L'Oreal (Anti-cass) и шампоаните на GLISS KUR

Иаз съм доволна от елсев,а от Пантена такъв косопад и пъехут си докарах че за косопада се наложи да пия ревалид абе мн.е гаден

# 22
  • Мнения: 139
  Eлсев е много добър, но само ако е от Гърция! На нашият пазар има много ментета.

# 23
Аз съм много доволна от Пантен. Ползвала съм най-различни разновидности Пантен и всички са ми действали много добре на косата.
Смятам, че е много трудно да се правят категорични изводи кой продукт е блокук и кой - не, защото всичко е относително!   

# 24
  • Мнения: 8 917
Искам да ви кажа за да не си хвърляте парите на вятъра,Пантен (анти кас) 2в1 против накъсване ЗА НИЩО НЕ СТАВА! Косата ми даже стана по-зле и супер суха #Cussing out
  Много съм доволна от шампоана ШАУМА- СИН.Супер е за изтощена коса!
Никога не съм харесвала ПАНТЕН  Naughty Naughty Naughty- от самото начало до ден днешен Peace

# 25
  • Мнения: 1 793
Няма как да не се присъединя към вас. Пантен не става за нищо. Изобщо  не съм доволна.
Шампоаните, които са №1 за мен са ELSEVE na L'Oreal (Anti-cass) и шампоаните на GLISS KUR


Наистина са много хубави тези шампоани. Маските и балсамите им също. А Пантен не го харесвам и аз. Още навремето си бях купила един и така и не повторих. Ама никак не ми хареса. Косата ми беше ужасна.

# 26
  • Мнения: 260

Шампоаните, които са №1 за мен са ELSEVE na L'Oreal (Anti-cass) и шампоаните на GLISS KUR


Да, това са шампоаните! Пантен-да мре в кофите. От маската на Елсев дори започна да ми расте по-бързо косата, а не мислех че е възможно.

# 27
  • Мнения: 14 654
Аз не познавам жена, която да харесва Пантен. Naughty
Приятно ми е да се запознаем! Wink

и на мен Simple Smile харесвам и пантен ,и уош енд гоу , и хед анд шоудърс, елсев, не харесвам глискур,нивеа,хербъл есънсис,дева

# 28
  • Popovo
  • Мнения: 571
До скоро харесвах Пантен, но незнам защо от последния косата ми стана толкова суха, направо отврат, фризьорката ми каза, че става така когато шампоана е много силен и да го сменя, сега незнам какъв да си взема, но няма да е Пантен.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 765
А на мен пантена ми действа страхотно!
И на мен, и на мен. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт