92nd Academy Awards OSCAR'2020 - Наистина ли вече е важно само наградите да са "политкоректни"?

  • 33 182
  • 743
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 6 062
Лора Дърн направо ме разчувства, как се вълнуваше. Blush  Радвам се за нея.

# 181
  • Мнения: X
О, Еминем, любов моя! Heart

# 182
  • София
  • Мнения: 27 175
до тук липсват каквито и да било изненади сред победителите. Явно изненадите ги пазят за накрая. Дали?

# 183
  • София
  • Мнения: 6 062
Не вярвам да има някакви изненади, освен може би "Паразити" да вземе Оскари за чуждоезичен и за най-добър филм, което ще бъде просто нелепо.

# 184
  • София
  • Мнения: 27 175
може да врътнат Паразит за най-добър филм, а Алмодовар ще си вземе за чуждоезичния. Wink
аз някаква такава врътка очаквам да има, ако изобщо има някаква изненада.

до тук 3 филма са с по 2 статуетки:
ФФ/Холивуд/1917

# 185
  • София
  • Мнения: 6 062
Да, прав си, точно такава врътка ще направят - вземе ли Алмодовар, то тогава Паразитите е сигурен за голямата награда, но корейците вземат ли чуждоезичната категория вече не е ясно какво ще става. Grinning

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Още един очакван Оскар - ХОАКИН Финикс, който не съм гледала в Жокера, но всички казват, че е много добър там. За мен заслужаваше Оскар в "Гладиатор". П. С. Не ми харесва много речта с това веганство 😔 Много развълнуван...

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 06:30 от luba_rizova

# 187
  • София
  • Мнения: 6 062
Някак си тегаво се проточиха речите и на Хоакин и на Рене.
А Хоакин направо прекали с политико-социалната тематика. И това за кравата, как хората ѝ взимали млякото?! Rolling Eyes

# 188
  • София
  • Мнения: 27 175
И Хоакин и Рене заслужено взеха, но речите бяха покъртително безсмислени.

# 189
  • Мнения: 11 737
Да, речта с млякото, кравите и отнемането на теленцата развали удоволствието от всичко.
Преди да говорят щуротии, не се ли съветват с някои хора ми е чудно.

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Еее, добре, редактирам се, но много ми дойде един филм с 2 Оскара за най-добър филм.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 07:58 от luba_rizova

# 191
  • София
  • Мнения: 6 062
Нещо ми дойде прекалено целият този корейски триумфат.
Никак не е лош филмът, ама чак пък толкоз награди .... то направо заприлича на южнокорейски фестивал. Grinning

# 192
  • София
  • Мнения: 27 175
Абе усещах аз, че се готви нещо Wink
Ами това е дами и господа. Станахме свидетели на история. Първият филм в историята спечелил и в двете категории за най-добър филм. Дали е случайност, че промениха името на така добре познатия ни Оскар за ''чуждоезичен'' филм на ''международен'' Не мога да кажа, че е незаслужено, защото филма е оригинален и силно провокативен. Общо взето силите бяха доста изравнение и от академията решиха да поощрят нещо ново, отколкото поредния военен или гангстерски филм. 1917 е уникален с направата си, но в Паразит просто има повече истинско кино.

# 193
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 585
Тия членове на тая Академия сигурно са спали на течение. Или да идат при първа възможност да се прегледат за паразити..

# 194
  • Мнения: 11 818
Аз го очаквах - Parasite! Като цяло не съм изненадана в нито една категория. Само за анимационен ми се искаше да спечели Klaus, а за документален Honeyland (но пък не съм гледала American Factory, макар че го бях свалила и ще го погледна).

Общи условия

Активация на акаунт