92nd Academy Awards OSCAR'2020 - Наистина ли вече е важно само наградите да са "политкоректни"?

  • 33 189
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 075
Джим Кери може да е следващият канселиран в Холивуд.
В интервю се е изказал критично за това, което стана на Оскарите, за това, че Уил Смит е отнел момента на хората, които са се трудили здраво и сега получават награда за труда си т.н, коментирал е, че е бил аплодиран в залата и това не е ок.
Естествено, реакцията не закъсня. Излезе видео отпреди 25 години на Мтв награди, в което Алиша Силвърстоун му връчва награда, а той я хваща и я целува . Както можете да се досетите, коментарите са, че я е насилил сексуално публично на сцената.
Мненията в Редит ме изумиха - възмущение, че целувката на Ейдриън Броуди и Холи Бери от Оскарите била от най- любимите оскарови моменти, а била всъщност отвратително сексуално насилие. Да не говорим за сигурно една от най-известните целувки в историята - морякът и медицинската сестра. Това била срамна сцена, хората се срамували, че преди са я смятали за иконична...
Честно, накъде отива този свят, нямам идея. В Щатите тотално са изперкали.

# 736
  • София
  • Мнения: 1 654
Това скоро ще избие много жестоко. Да се отбележи, че всичко това идва от белите.

Гледам в туитър тренд - Бойкот на Дисни Плюс. Влизам да видя за какво иде реч. Знам, че се намирам във форум на армия от мамита, та....директорка на платформата или на доста сериозен пост в компанията заявава: "Като горда майка на едно транссексуално дете и едно пансексуално, мисля, че трябва в нашите продукции кастът или героите да са равнопоставени."
Много скоро чакам да видя как Мики Маус е станал джендър. За Мини Маус разбрахме, че е срамно да носи рокля и вече е с панталони.

п.п. какво, по дяволите, е пансексуално дете Sad

# 737
  • Мнения: 19 015
Академията твърди, че са поканили Смит да напусне церемонията, но той  отказал....

# 738
  • Мнения: 31 187
Това скоро ще избие много жестоко. Да се отбележи, че всичко това идва от белите.

Гледам в туитър тренд - Бойкот на Дисни Плюс. Влизам да видя за какво иде реч. Знам, че се намирам във форум на армия от мамита, та....директорка на платформата или на доста сериозен пост в компанията заявава: "Като горда майка на едно транссексуално дете и едно пансексуално, мисля, че трябва в нашите продукции кастът или героите да са равнопоставени."
Много скоро чакам да видя как Мики Маус е станал джендър. За Мини Маус разбрахме, че е срамно да носи рокля и вече е с панталони.

п.п. какво, по дяволите, е пансексуално дете Sad
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B5%D0% … c90de54a86dcea478
Наблюдавам, че става модерно и сред български деца. Пишат го в социалните мрежи.

# 739
  • Мнения: 9 028
Ако Джим Кери е целунал Алиша по устата,това е сексуално насилие. Справка,Пульо Кобрата...

# 740
  • Мнения: 19 015
Diavolo , след адаптиран сценарий изреждат класацията на fan favourite.

# 741
  • София
  • Мнения: 27 179
Уф, ще се налага май все пак да правя нова тема
Не вярвах да я изпишем, хаха (бяхме заседнали на 38 стр.) ама виж Уил Смит как мисли за нас... Grinning

по темата:

Нещата за Уил загрубяват!
Дали ще му отнемат статуетката, мхмхм

# 742
  • addicted
  • Мнения: 1 083
На мен отнемането на статуетката ми се вижда прекалено екстремно, без да искам да омаловажавам това, което направи, разбира се. Мисля, че няма да стигнат чак до там. Може би временно изключване от академията, някъде четох тези варианти: отнемане, постоянно изключване или временно изключване.

# 743

Общи условия

Активация на акаунт