Всичко за всички марки гел лакове - 24

  • 34 687
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 175
Благодаря ти, Lady Godiva. А какъв адрес даваш в uk?

Адресът е на склада на превозвача. Регистрираш се на сайта на избрания превозвач - там са дадени адрес и телефон, а на теб ти дават идентификационен номер, който да впишеш при поръчката.

Обичах, не са по-евтини като крайна цена, защото има доставка до UK и после до Бг, и после Еконт, ако не ходиш до офиса на превозвача. Но поне можеш да си ги купиш, защото в Бг ги продават само на  изкарали курсовете (нямам идея на каква цена идват - мисля Интеркозметика беше представителят за Бг на CND).
 За мен е ок, защото можеш да се сдобиеш с каквото те интересува и ти трябва (аз основно продукти на CND и Gelish) - поръчвам през Габиели от ebay.com, amazon.com, amazon.co uk. Съответно с превозвача пропускаш занимавката с митниците за стоки от USA.

Ето примерни цени





Към тях прибавяте около 2лв за доставка до Бг плюс около 3лв за доставка с Еконт. Но като не ги продават в Бг, това е начин. За тези, които имат свртификатите за маникюрист, мисля, че директно от представотелите за Бг ще е по-евтино

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 00:23 от Lady-Godiva

# 661
  • Мнения: 2 185
Да,аз съм карала курс с Интеркозметика и мога да поръчвам от тях директно просто ми беше интересно какви са цените.

# 662
  • София
  • Мнения: 10 353
Да,аз съм карала курс с Интеркозметика и мога да поръчвам от тях директно просто ми беше интересно какви са цените.

Звънни им, имам спомен за 32лв. за брой, на малките шишета.

Последно си взех на промоция 2 цвята+топ CND Lux, за 60лв.

# 663
  • Мнения: 175
Да,аз съм карала курс с Интеркозметика и мога да поръчвам от тях директно просто ми беше интересно какви са цените.

В Щатите са по-евтини, цената на доставката оскъпява, но пък е добър вариант след като не може да се купят в България.

П.п. Аз лично се дразня малко на такава политика, защото ето че и непрофесионалист може да се сдобие с техни продукти. Пък и само това не би ме накарало да ида в някой салон, но сигурно пропускам нещо.

Преди години помолих позната маникюристка да ми поръча нещо, но отказа. Съответно си намерих начин и сега сама си поръчвам.

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 15:28 от Lady-Godiva

# 664
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 До някъде ги оправдавам макар и само до някъде.... Марката се спряга като хипоалергична,но само при условие,че е ползвана от специалист. Нагледали сме се на мародерства и кифли чели недочели докарали се до безпомощно състояние. Та CND явно си спестяват тоя момент с лошата реклама при неправилна употреба на продуктите им.
 Алтернативи вече бол,че и по-хубави. Единствено ме е яд за Солар Оил. Неизменно си го ползвам,но си го поръчвам от ибеи защото любезните интеркозметика дори него не продават на простосмъртни освен в мишкав размер мисля 5мл. беше.

# 665
  • Мнения: 13 975
Продават малката разфасовка, но при положение, че се разваля бързо за какво ти е голяма?

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Принцесата, момичетата по над в темата похвалиха маслото на Комилфо, може да пробваш и него. Аз при първа възможност ще го поръчам. Иначе и на мен солара ми е любим, взимала съм го в голяма опаковка , няма как да се развали защото го ползвам нон-стоп.

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 20:22 от armira

# 667
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Солар ойл вземам 15мл. Последно взех сет от 3бр. Благодарение на Неви  Hug съм терминатор на масла. Стига ми едно горе долу за 2м. няма шанс да се развали.
 Аз трябва фрешер да поръчвам от коди,че пак го разлях  Laughing та може да поръчам на камилфо някое и друго ще видим.Солар Оил ми харесва защото е кисело и от него не ми растат кутикули.

# 668
  • София
  • Мнения: 3 414
За мен на кучио маслата са по хубави от на снд/соларойл/

# 669
  • София
  • Мнения: 10 353
Солар ойл вземам 15мл. Последно взех сет от 3бр. Благодарение на Неви  Hug съм терминатор на масла. Стига ми едно горе долу за 2м. няма шанс да се развали.
 Аз трябва фрешер да поръчвам от коди,че пак го разлях  Laughing та може да поръчам на камилфо някое и друго ще видим.Солар Оил ми харесва защото е кисело и от него не ми растат кутикули.

Принцеске, винаги мога да ти взема Солар Оил от Интеркозметика, пиши ми и ще ти напазарувам, каквото ти трябва.

# 670
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Момичета, та ... пак да ви върна на маслото за нокти на Комилфо ...
Какво е това чудо не знам, но това е израстване за 8 дни (мацотила съм се с маслото една седмица преди това и тези 8 дни по 2-3 пъти на ден). Направо ми скри шапката - никога не са ми раснали толкова бързо ноктите ...

Скрит текст:

# 671
  • Пловдив
  • Мнения: 42
И малко от мен отново.. Поръчал съм белеща та се база на Born Pretty, чакам я да дойде, пък ще видим как ще се оправя с нея 😁




# 672
  • Мнения: 5 892
Аз съм заредила маслото за продажба, много ми допада  Peace

# 673
  • София
  • Мнения: 10 353
Аз съм заредила маслото за продажба, много ми допада  Peace

Не ми харесва, че бързо замирисва на гранясало.... ефекта от чисто бадемово масло от аптеката е същия  Hug

# 674
  • Мнения: 2 185
Точно поради тази причина ме посъветваха,ако работя с него да купувам само малки опаковки въпреки цената....или просто да се мажа с чисто бадемово мсло от аптеката

Общи условия

Активация на акаунт