Всичко за всички марки гел лакове - 24

  • 34 401
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 10 301
Над, от къде взимаш Haruyama ?
Само от реален магазин в Русия и тъй като не съм ходила от година издирвам безуспешно онлайн, къде да ги купя Sad

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
А не може ли да ги попитаме?☺ тва червено ми легна на сърце❤

# 737
  • Мнения: 2 179
И аз се оклепах с такова розаво вчера (снимка има в страницата ми) номерчето е 012 на Focallure

Би ли дала линк към страницата ти Simple Smile

Скрит текст:
В инстаграм е : s.nailsdesign
Facebook : Silviya’s nails design

# 738
  • Мнения: 13 929
До сега в тази тема съм надавала вопли за помощ.
От както слагам разредител в лековете, нещата са, като по учебник. Две седмици,стабилен маникю, без никакви забележки.
 Използвам продукти на Gelish .
Ще опитам с разредител и аз. Ти по колко капки слагаш?

# 739
# 740
  • София
  • Мнения: 10 301
А не може ли да ги попитаме?☺ тва червено ми легна на сърце❤

Кой да попитаме?

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Представителство може би
Аз намерих само група

# 742
  • София
  • Мнения: 3 414
Благодаря,за новата тема,радвам се че има и моя снимка.
Доставят руските сайтове но отива на митница,което за мен е по неприятното от високата пощенска такса.

# 743
  • Мнения: 414
Здравейте,знаете ли какви са цените за салони на блускай?Искам да си поръчам повече лакове,дали ще ми направят отстъпка?

# 744
  • Мнения: 179
https://nailsbg.com/produkt/komplekt-gel-lak-pretty-perfect-led-lampa/
Този комплект добър ли е за начинаещ, лаковете колко време издържат? Simple Smile

# 745
  • Paris, France
  • Мнения: 13 972
https://nailsbg.com/produkt/komplekt-gel-lak-pretty-perfect-led-lampa/
Този комплект добър ли е за начинаещ, лаковете колко време издържат? Simple Smile

Не е добър за начинаещ. И за напреднал не е добър, но напреднал едва ли ще хукне да го купува, особено на тая цена.  Не можем да ти кажем колко време ще ти държи, но със сигурност доста ще ти скапе ноктите. С лампа като тази вътре може и алергия да си направиш.

На първа страница на темата, в първия пост има подробни обяснения как да изберем лампа - най важното, база и топ - много важни ако искаме траен маникюр, допълнителни продукти за трайност и лесно махане.

Четох тук, че Прити са издръжливи. Ако ги искаш те съветвам да купиш базата и топа и един цветен лак, а останалото да го купиш от AliExpress или kodi.pro. Бюджетът ти е прелестен за начинаещ и с тези пари ще си купиш наистина полезни неща за маникюр. Клензъри и течности за сваляне вероятно няма да ти потрябват.

Понеже вчера се оплакаха, че не отговаряме персонално, отговарям подробно защо не е хубав комплекта и с какво да го замениш:

LED Лампа Sun 9C- със сензор и таймер 30/60 сек. - в лампата има малко лампи и е отворена. Няма екран, което е най-малкия кусур. Потърси в алиркспрес Sunone - в момента има за 18-19 лева. Другите са с екран, около 30 лева и ще ги намериш на предишни страници с линкове към тях На 23 или 24 страница даже съм сложила писмо на английски, което да пратиш с поръчката, така че да не стане беля с щепсела и да пратят работеща лампа.

3 броя гел лак Pretty-15мл.- цвят по ваш избор  - е Али има разкошни цветове на GDcoco, Venalisa, Born pretty, Beautilux Elite99, Azure, Canni, Michey и стотици други. Не повече от 4 лева за цвят, 12 общо.

Обезмаслител - вероятно е преп, а не праймер. Много от нас не ползуваме такова средство, но то се продава в Лили. Essence имат. Коди имат хубав фрешър (преп). Ако ти се бели лакът препът не помага и трябва ултрабонд, а такъв липсва в комплекта. Хубав е ултрабондът на Коди, Сенсейшънейл от Лили, а може и да не се наложи да ползуваш такъв. Обезмасляване със спирт 90-99° от аптека. Струва под 10 лева за литър. Някои хора обезмасляват и с ацетон преди спирта.

База-Pretty-15 мл. - не я познавам, но препоръчваме да се започне с белеща се и каре с обикновен лак отдолу. Белещите се бази са Striplac от Амазон - 36 лева и Born pretty, Ursugar, Azure, Venalisa от Али. Пишеш марката и peel off no remover и внимаваш да е за печене в лампа, не предпазване на кожа около нокът. Ако не те блазни има каучукова на Michey. Michey rubber base.

Топ-Pretty-15 мл. - вземаш един топ в комплект с базата за да дойдат заедно, може и цветен лак.

Пила-OPI - пилата в комплекта е OPI колкото гащите ми са Gelish. Такива има в Али

Буфер блок - е Али има с 4 страни за полиране. Има линк на 23 или 24 страница в мой пост.

Метален избутвач - WTF? Cuticle pusher  в Али и готово. Имат 100 вида. Препоръчвам дървени пръчки вместо из бутвача. С тях се отделя база преди печене и се маха белеща се база. Orange wood nail sticks търсиш.

Масло за кожички-ОPI - уау! Авоплекс? Хубаво е маслото на ОПИ. Тук писаха, че на Комилфо било по-'убаво

Клинсер-сваля лепкавия слой 100 мл. - спиртът върши същата работа.

Течност за сваляне на гел лака - водичка и клечка ако избереш белеща се база, ацетон или течността на Коди ако избереш друга.

Инструкции за работа - в блога на prinzesata, автор на първия пост има супер подробни. Линкът е в профила и. В първия пост също има.

И да се похвалиш като дойдат такъмите!

Последна редакция: пт, 02 авг 2019, 19:27 от Nevena Virolan

Общи условия

Активация на акаунт