Всичко за всички марки гел лакове - 24

  • 34 489
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 7 702
  Уау,Уау чакайте малко момичета  Praynig.
 Белене под душа и в задръстванията в трафика  Laughing е възможно и безопасно САМО върху тлъст слой Микросел или друго там каквото си ползвате и САМО с Алесандро поне при мен. Китайците се белят значително по-трудно и на тях върху Микросела им слагам от оная смрад белещата на Коди. Скоро ви споменах,че си окепазих ноктите с белещата на Борн и само един слой микросел отдолу. Не искаше да се бели това чудо и понеже бързах се озовах с окъртени нокти. Сега съм с Алесандро и бомбета защото без тях нищо няма да се задържи.

# 691
  • София
  • Мнения: 10 311
Нев, май ти харесах тънък, блестящ топ без лепкав слой. Venalisa Tempered No Wipe Top Coat

Тъничък е, ноктите са като с обикновен лак, а пък блести чудесно.

# 692
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Аз се "белих" в събота -> два слоя Микросел + Алесандро + база Коди + 2 пъти цвят (+база Коди и ваденка на по един нокът) + топ ... Обели си се перфектно, без поражения след 10 мин. киснене в топла вода. Снощи експериментирах със следното: 2 слоя Микросел + топ Саше Вите + Алесандри и т.н. ... да видим след 2 седмици как ще е беленето...

# 693
  • Мнения: 378
ИЗползвах микросел-2слоя, Алесандро-1слой, Коди Линт-1слой, 2 слоя цвят и топ. Дори не се жбели така лесно. Възможно ли е, защото ноктите бяха изтощени така да се получи?

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Майка Зайка, и аз май съм за Париж Simple Smile)) Снощи в 23ч хич не ми се занимаваше да мисля модели. Гледах да се лакирам възможно най-бързо.

# 695
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
над, благодаря. Поръчан е 😄. В момента съм със същия цвят като тебе, но топът е на вълни. Една съседка ме лакира и ми наводни странични гънки и кутикули. Чак рязах с ножица ивици топ, като след цвета съм пилила около кожа. Куриозът е, че въпреки наводненията, липсата на бомбе и дебело наплесканите слоеве творението си седи вече седмица. По-грозно лакирана не се помня. Ноктите ми са дълги и от стеклите се в ъглите на свободния край, слоеве гел, изглеждат като кютеци и топът е на вълни. Gelish Red roses нося. Кой е твоя?

майка Зайка и сънни, веднага издавайте брокатите кои са. Сигурна съм, че вече съм ви питала по е 2-3 пъти, ама..... И в Париж да идвате само с флаконите червен брокат. Я да се пробвам да позная - сънни е с БП 08, а Зайка с елит99 032, май беше, червена серия. Познах ли?

Пашън, ужасно съжалявам за случилото се. Белеща се база се слага само на полиран нокът и каре. Освен карето да е попило? Полира ли до блясък? Каре се прави с прозрачен лак или топ, не база, не заздравител, особено на порозни нокти. В момента заздравител с формалдехид е най-лошото, което можеш да си причиниш. Мажеш с масло и пак и пак. Добре си изрязала до дъно. Следващият път полираш и слагаш истински лак над заздравителя. А държа ли ти поне?

малечка, полира ли до блясък? Тази стъпка е част от системата Стриплак. С какво направи карето,? Да не те отчайвам, но и с реинфорс може да окъртиш нокти ако няма каре.

# 696
  • Мнения: 270
Аз съм с Борн Прити, полирах сравнително до блясък, а карето направих с Микросел (?) на Коди и Евелин 8в1. За следващия път вече ще си взема матов топ лак и ще направя последен опит. В Краен случай мисля да пробвам с Алесандро.
ПП. Взех си 5 шишенца олио за кожички на Солар ойл в най-малката разфасовка, защото се прибирам в България, в Ибей са по £1 и ще мажа стабилно.
ПП. Лака ми държи както и с каквото и да го направя докато не го сваля, просто искам да го свалям по-бързо и с по-малко поражения.

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Невена, позна от първия път - БР08 е. Да е жива и здрава тази, която го сподели в темата, както и един коралов/неонов на GDCoco. Пристигнаха ми база и топ на Michey.  При нанасянето са супер, ще видя трайността и свалянето по-нататък.

# 698
  • София
  • Мнения: 10 311
над, благодаря. Поръчан е . В момента съм със същия цвят като тебе, но топът е на вълни. Една съседка ме лакира и ми наводни странични гънки и кутикули. Чак рязах с ножица ивици топ, като след цвета съм пилила около кожа. Куриозът е, че въпреки наводненията, липсата на бомбе и дебело наплесканите слоеве творението си седи вече седмица. По-грозно лакирана не се помня. Ноктите ми са дълги и от стеклите се в ъглите на свободния край, слоеве гел, изглеждат като кютеци и топът е на вълни. Gelish Red roses нося. Кой е твоя?


Уфффф... един, дето го няма по нашите ширини... Haruyama 43, уникални гел лакове, тънки като CND Lux, а покривни, като киайчетата на GDCOCO, ако някой намери магазин в който да ги продават да пише, много ми харесаха.


Още веднъж към всички белещи се. Полират се ноктите, ако имате неравни, проблемни нокти, здравите няма нужда. Карето се прави с обикновен лак или белеща се съхнеща на въздух база. Основата или в моя случай Микросел се слага за заздравяване на нокътя и отгоре ако сложите топ ще падне по-лесно, ако сложите обикновен лак е малко по-трайно.

Един път на вилата нямах Микросел и направих карето с Сеш Вит, познайте на следващия ден ми се обелиха 2 нокътя, не държи с бързосъхнещи топове.

Аз правя карето с 1 или 2 слоя Микросел в зависимост от това колко време имам и отгоре един слой белеща се, съхнеща на въздух база, тя е вид бариера да не влезе белещата се гел база в нокътя.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 13:58 от nad_tab

# 699
  • София
  • Мнения: 1 544
Аз съм с БП08😂
Неви, казвай бързо какъв обикновен лак да взема от Париж, че каката реши, че иска да я лакирам тук. Ако има нещо 2,3 в 1..да не купувам 100 лака..  И да съхне бързо😁

# 700
  • Мнения: 166
Невена, позна от първия път - БР08 е. Да е жива и здрава тази, която го сподели в темата, както и един коралов/неонов на GDCoco. Пристигнаха ми база и топ на Michey.  При нанасянето са супер, ще видя трайността и свалянето по-нататък.

Sunny-n, кой е неоновия коралов? Обожавам неони и сега ще търся. Също така ще търся и неонов розово-цикламен лак като Zoya Ali.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
BGN 2.38  41%OFF | GDCOCO Gel Polish 8ML 50 Colors UV Gel Manicure DIY Nail Art Venalisa Gel Lacquer Design Varnish Soak Off LED UV Nail Gel Polish
https://s.click.aliexpress.com/e/c4pGyZgc номер 805

На живо е много ярък и красив

# 702
  • Мнения: 42
Нев, май ти харесах тънък, блестящ топ без лепкав слой. Venalisa Tempered No Wipe Top Coat

Тъничък е, ноктите са като с обикновен лак, а пък блести чудесно.

Никак не е износоустойчив аз съм го купувала много отдавна и за жалост моето впечатление е, че много бързо се надрасква и матира на връхчетата


И питах и преди ама никой не ми отговори....мога ли да си купя настолна лед лампа, за да виждам по-добре докато се лакирам......дали ще ми пече лака😊😉

# 703
  • Мнения: 261
Много красиви неща правите, момичета!
Малко отчет за цветните бази на Коди. Много ми допаднаха. Лесно нанасяне и издържаха без отслояване 3 седмици. Последния маникюр от днес, първи опит за френски на ноктите на дъщеря ми, цвета на базата е natural beige. Един час ги рисувах....

# 704
  • Мнения: 175
Нев, май ти харесах тънък, блестящ топ без лепкав слой. Venalisa Tempered No Wipe Top Coat

Тъничък е, ноктите са като с обикновен лак, а пък блести чудесно.

Никак не е износоустойчив аз съм го купувала много отдавна и за жалост моето впечатление е, че много бързо се надрасква и матира на връхчетата


И питах и преди ама никой не ми отговори....мога ли да си купя настолна лед лампа, за да виждам по-добре докато се лакирам......дали ще ми пече лака😊😉


Аз си взех настолна лампа от Лидл по препоръка на момичетата тук. Много е удобна и не пече лака Simple Smile

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 08:40 от Lady-Godiva

Общи условия

Активация на акаунт