Всичко за всички марки гел лакове - 24

  • 34 491
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 781
Здравейте, аз се лакирам от няколко месеца. Относно белещата база направих интересно откритие. Направих каре, но само в средата с безцветен лак на Голдън  Руз и вече втори път махам базата на Мишей като белеща, без накисване и без откъртено. Карето е само един слой.
Сега обаче пак ще искам съвет. Показалците и средните пръсти се износват на връхчета. Ползм ултрабонд на Коди. Сега се чудя базата ли е проблем или да ползвам киселинен прймър. А може би първо да поръчам Рейнфорс? Ето и една моя снимка с печат.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 20:52 от krasi78

# 706
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 krasi78 всички каучукови бази се свалят така,но силно не те съветвам да го правиш. Ако искаш да белиш си вземи наистина белеща база. За момента ти се струва,че всичко е ОК,но с времето ще забележиш как нещата ще започнат да се влошават.
 Изтриването на връхчетата на натоварените пръсти го реших точно с рейнфорс върху цвета.

# 707
  • Мнения: 781
krasi78 всички каучукови бази се свалят така,но силно не те съветвам да го правиш. Ако искаш да белиш си вземи наистина белеща база. За момента ти се струва,че всичко е ОК,но с времето ще забележиш как нещата ще започнат да се влошават.
 Изтриването на връхчетата на натоварените пръсти го реших точно с рейнфорс върху цвета.
Благодаря! С кисненето с ацетон ноктите ми се бяха разслоили. Ако забележа влошаване, ще си взема задължително белеща база. Голямо удобство!

# 708
  • София
  • Мнения: 1 781
И обръщане на ръката след всеки направен пръст,да не забравиш.
Под мотов топ обикнове топ и полимеризиране ×3

Здравейте,
Може ли някой да разкаже по-подробно за това обръщане на всеки пръст, че не намерих подробно инфо. Също и за полимеризирането. Получих си матовия топ, но ми се иска да знам всички тънкости преди да се намажа.
Относно реинфорса, правилно ли съм разбрала: фрешер, лаково каре, база, реинфорса /махам ли лепкав слой? /, цвят, топ. Ако имам зацепен нокът, би трябвало реинфорса да го държи, или? Ако слагам реинфорса над цвят ефекта е по глоси визия до колкото разбрах, но махам ли лепкав слой преди топ? Има ли особености в печенето на реинфорс? Нещо прочетох че и там се обръща надолу...
Благодаря ви момичета, за търпението.

# 709
  • Мнения: 473
Здравейте, пропуснах може би една темичка и съм сигурна, че съм изпуснала много красоти и ценни съвети, прегледах тази набързо и се надявам да си ви следя, като преди - всяка сутрин с кафето Coffee


И питах и преди ама никой не ми отговори....мога ли да си купя настолна лед лампа, за да виждам по-добре докато се лакирам......дали ще ми пече лака😊😉

Аз първо си взех такава лед лампа от LIDL, но светлината не ми беше особено силна и я върнах. Не пече лака, пробвах с мостра оставена за по-дълго време. Взех си ето тази от Ikea https://www.ikea.bg/lighting/Work-lamps/tertial-64216/70355455/ Много по-силна е светлината.

Ето малко нокти и от мен в скрития текст
Скрит текст:














Да ви кажа, четох една статия на Евгения Александрова и спрях да запечатвам свободния край, и като че ли така ми издържат повече ноктите от към свободния край. Когато запечатвах постоянно чоплех отдолу под нокъта (най-вероятно ми е бил и дебел слоя), но сега определено ми е по-добре. Ето, ако някой проявява интерес

# 710
  • Мнения: 261
Цитат от Cvete.....  
Да ви кажа, четох една статия на Евгения Александрова и спрях да запечатвам свободния край, и като че ли така ми издържат повече ноктите от към свободния край. Когато запечатвах постоянно чоплех отдолу под нокъта (най-вероятно ми е бил и дебел слоя), но сега определено ми е по-добре. Ето, ако някой проявява интерес


[/quote]
Cvete,
За свободния край и аз съм съгласна. Когато са ми правили маникюр със запечатване, точно от там тъгваше белене. Реално при мен не се изтъркваше, а се отчупваше материала точно там.  Голяма част от рускините, които гледам в you tube не запечатват. Макар и да се правя сама от съвсем кратко време, не запечатвам и нямам проблем от към свободния край.
Лампа аз използвам настолна, с насочена светлина, за бюро, със силна лед светлина. Аз без нея нищичко няма да виждам. Даже си мислех за две такива, от ляво и от дясно, би било супер. до момента не съм усетила да влияе на лаковете.

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 20:52 от maminka2

# 711
  • Мнения: 669
Момичета препоръчайте ми цвят бебешко розово неоново.Blush

Редактирам, а какъв е ефекта на безимения?

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 14:44 от MariyaS

# 712
  • Мнения: 378
Момичета препоръчайте ми цвят бебешко розово неоново.Blush

Редактирам, а какъв е ефекта на безимения?


И аз търся такова розово, а ефекта мисля че е постигнат с пигмент и лентички.

# 713
  • София
  • Мнения: 10 311
Разгледах си палитрите, ако търсите чист, ярък розов неон, то такъв е Елите99 4919.



Другите неони, които имам избиват в корал или имат лилав подтон.

# 714
  • Мнения: 431
Благодаря за неона, аз търся и коралов.

# 715
  • Мнения: 400
Коралов неон имам на GDcoco,ще го погледна утре за номера и ще дам снимка. Имам и розово на Girl2Girl и него ще снимам.

# 716
  • София
  • Мнения: 10 311
Благодаря за неона, аз търся и коралов.

Коралови имам няколко, най-ярък е Lechat  Coral Carnation. На снимките в нета излиза оранжев а е чист корал.

# 717
  • Мнения: 166
Nad-_tab, от къде е поръчан?

# 718
  • София
  • Мнения: 10 311
https://www.ebay.com/itm/PMS97-Coral-Carnation-LeChat-Perfect-UV … :51gAAOSwEK9TxB7V

Идва в комплект с обикновен лак, ако някой си поръчва комплекта и не му трябва обикновения лак, да ми пише, ще го приютя  Mr. Green

Търговеца е супер, поръчвам от него от 10г. основно Гелиш, но има всички познати марки.

GDCOCO 805, също е супер, да не споменавам, че и струва 1$ със все доставката спрямо 20$ за Lechat  Mr. Green

Ето и неоните с лилав подтон.

Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 10:05 от nad_tab

# 719
  • София
  • Мнения: 186
Коралов неон имам на GDcoco,ще го погледна утре за номера и ще дам снимка. Имам и розово на Girl2Girl и него ще снимам.
И аз ще съм благодарна за номер и снимка на неонов корал.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт