Всичко за всички марки гел лакове - 24

  • 34 494
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Аз съм с БП08😂
Неви, казвай бързо какъв обикновен лак да взема от Париж, че каката реши, че иска да я лакирам тук. Ако има нещо 2,3 в 1..да не купувам 100 лака..  И да съхне бързо😁

Никакъв, камо ли 3в1. Единственият бързо съхнещ, който познавам е Vinilux CND, но не се продава свободно тук. Цените в Париж са 1.5-2 пъти българските и не си струва да се хабиш, а в този дъжд и студ нищо не съхне. Разходете се с кеф и не си губи времето и парите за глупости. Лак за нокти е последното, което ще купя в Париж. Разгледайте парфюмните къщи и си купете парфюм! Като я лакираш и не изсъхне ще реве и ще трябва да сваляш с лакочистител.

Неонов корал е GDcoco 810. В Али и а друга марка, малко по-скъпи, но покривни. Аз си търся Барби розово цикламен, светъл неон, същия като Laquee Rette 013. Laquee Rette вече не е неон и жълтее, но го имам от 4-5 години.

Магдалена,

https://m.fr.aliexpress.com/item/32887309514.html?trace=wwwdetai … 07.19164.134946.0

63 ми прилича на търсения от тебе, но не съм сигурна. Гледай снимките и направо питай! Почти всички са супер покривни и повечето нямат нужда от бяла подложка. Belle fille и elite99 не са покривни.

краси, белещите се бази са неразтворими каучукови бази 😜. Доста съфорумки започват да белят обикновен каучук за да може да разтварят ако не се избели. Аз предпочитам неразтворимите, специфични, белещи се peel off, но всеки каучук се бели с каре. Няма проблем да си белиш Мишито щом така става. Каучука държи без белене когато се матира нокът и се сложи праймър, Бонд
На полиран нокът с каре и без праймър не държи по същия начин. На нас, посестримите с калпави нокти белещите се бази ни държат по-яко от обикновените точно, защото са каучук. Подарихаа ми цяло 30мл буре със Saviland rubber, което не се хареса, защото е рядко, а мадамата прави бомбе. Пробвах го вместо Алесандро и си се избели като поп. Даже е на краката и без каре се обели ОК. Имам малки ноктета и с каре имам белене, та правя каре само на големите пръсти на краката и само в средата, защото режа до дъно и ако сложа по цял нокът се  бели.

запечатване- запечатвам добре с база и реинфорс, така, че по свободния да има реинфорс. С цветен лак запечатвам само с първия слой и без много лак по четката. Лакът е мек и се бели ако там отиде много лак.

Обръщането на нокътя са прави за да се събере повече гел в средата. Изгледайте едно видео в Ютюб и готово. Пишете блик в търсачката. 2 пъти съм обяснила подробно и ме мързи да пиша трети път. Имайте предвид, че е лесно да се наводни след слагането на много реинфорс и ви трябва електрическа пила и диамантен конус за обиране на протеклото. Оставите ли протекло в странични гънки и кутикули, след 3-4 дена пораства маншет с мек, тънък гел и тръгва белене. Ако нямате Ел. Пила с две посоки е по-добре да не се захващате. Редовно пиля почти всички нокти.

лепкав слой - аз махам лепкавия от реинфорса преди да сложа цветен лак. Така се маже по-равно, но може да бяха ако слоят цветен лак е дебел. Последният път махах лепкав и от цвета, защото ме лакира съседка и наводни. Пилих цвят и после сложих тънко база и топ. Върху някои твърди гелове гел-лакът се бели ако няма лепкав слой, а лепкявият трябва да се махне преди пилене за оформяне. Тогава или се матира гела или се слага база. OPI Gelcolor се бели без база, но повечето китайски седят.

# 721
  • Мнения: 4 872
Много полезна и информативна тема. Flowers Bouquet
Подариха ми тези дни един аматьорски комплект и реших да опитам на един пръст- притеснявам се от алергия. Лака не е особено покривен и се наложи да слагам 3 пласта. Видях, че съм се омазала с база под нокътя, докато съм запечатвала свободния край. Мога ли да го изчистя по някакъв начин или не е толкова фатално?
Скрит текст:



Наистина съм лаик, но се надявам да се оправя с малко практика.
При последната маникюристка ходих във вторник, а лака е вече ожулен на повечето пръсти. Rolling Eyes

Пп: още нещо се сетих да попитам Blush
На някои клипчета се омазва около нокътя с нещо, приличащо на лак и след като се приключи с рисунката или там, каквото се прави, се обелва. Какво е това 'нещо'?

Последна редакция: нд, 09 юни 2019, 19:53 от Marsia_K

# 722
  • Мнения: 13 935
Латекс за маникюр май се нарича.
Аз имам някакъв измислен от Дъглас, ама нещо не се разбрахме с него, неудобно ми е.

# 723
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Мишчица, преди база е добре да сложиш ултрабонд по свободния край. При много хора държи и без него, но при мене има белене и отделяне от нокът ако не сложа, дори с бомбе с реинфорс. Аз махам лепкавия слой преди цвят и преди топ. Преди цвят - за да става по-гладко и да се маже по-лесно, преди топ - за да не отива лепкав слой по четката на топа и да я цапа с цвят, а също и да не "заразява" четката на топа с лепливо, защото моят топ е без лепкав слой. Махам лепкав и преди пилене, ако има протекло към кожата. Може и да не се маха, но намирам резултата по-естетичен когато махна лепкавия.

лраси78, и при мене износването беше само на показалец и среден. Пробвала съм да запечатвам, да не запечатвам и все тая. Реши го комбинация от ултрабонд и задължително запечатване с база, реинфорс и топ. Върху твърдо може да правиш каквото си искаш и ме се изтрива. Вече съм 10 или 15 ден и още не е изтрито. Запечатването е леко и с малко продукт. Преди над, принцесата и ферий да ми обяснят подробно техниката и да ме успокоят, че се бели, все пак нямаше нищо, което да ми гарантира 2-3 седмици без отпушване и белене, дори твърд гел над цвета, макар че с твърдия гел виждах отлепване като си вдигна ноктите срещу светли а и погледна отзад. Още ги оглеждам всеки ден по навик. Вече, обаче, даже не помня и ме броя дни. Киселият праймър много утежнява свалянето и го съветвам само, когато но друго не помага. Реинфорс препоръчвам на всеки с пет ръце, защото, освен че помага да няма белене улеснява свалянето, тоест няма негативи извън допълнително време за поставяне.

Марсия, потърси liquid latex peel off nail в Али. Това се маже около нокът. Може да си го направиш сама с ученическо лепило и вода.

Гел под нокът се чисти внимателно с електрическа пила и фина,  червена, керамична игла с тъп връх. Не е фатално да седи, но може да повлече останалото. Може и сам да падне след дни. Препоръчваме лакиране с форми - многократни или поне алуминиево фолио между нокът и кожа за да не влиза там гел. До ре ти изглежда лака. Не виждам дефекти. Нормално е да има ожулване ако режеш, стържеш или домакинстваш без ръкавици и тракаш по клавиатура..

# 724
  • Down south
  • Мнения: 7 686
До сега в тази тема съм надавала вопли за помощ.
От както слагам разредител в лековете, нещата са, като по учебник. Две седмици,стабилен маникю, без никакви забележки.
 Използвам продукти на Gelish .

# 725
  • Мнения: 261
Скоро някой питаше за розов неон без лилав или виолетов оттенък. Коди 20BR,  ярък Барби Пинк неон. Купих го за дъщеря си, но не можах да му устоя. До сега толкова ярки нокти не съм имала. На снимката определено е по-блед, на живо е съвсем различен. Направо съм влюбена в цвета.

Естествено, лакирах и крачетата...

На краката, пак по Ваш съвет, сложих обикновен лак, отгоре белеща база Борн Прити, и продължих с Коди. Дано се отлепи лесно... На втората снимка цвета е по-близо до реалния.

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 09:17 от maminka2

# 726
  • Мнения: 2 179
И аз се оклепах с такова розаво вчера (снимка има в страницата ми) номерчето е 012 на Focallure

# 727
  • Мнения: 175
И аз се оклепах с такова розаво вчера (снимка има в страницата ми) номерчето е 012 на Focallure

Би ли дала линк към страницата ти Simple Smile

# 728
  • Мнения: 145
Здравейте! Може ли някой да ми каже лампите от алито дали еuv/led, както пише или само лед? Лазурная красота лампа для ногтей Sunone Сушилка для ногтей 24 Вт/48 Вт для УФ светодиодный гель-машинка для полировки ногтей отверждения всех гель-лаков инфракрасный датчик
 https://s.click.aliexpress.com/e/tp0KDdA
Подобна е моята. Защото искам да си купя един гел, който е само за комбинирана или ув лампа.

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 16:07 от FBID1145409882147583

# 729
  • София
  • Мнения: 10 311
Един поосвежен с печат гел лак Simple Smile



Все същата Haruyama 43  Hug

# 730
  • Мнения: 92
Здравейте, аз рядко имам шанс да пиша, но днес се видях с повече време и реших да се похваля...
След множество опити постепенно мисля, че задобрявам. Ползвам системата на kodi, но цветните лакове са ми най-различни (въпреки това забелязвам, че някои са по-трайни от други).
Сега съм на лов за плътно покриваща и естествено изглеждаща камуфлажна база – отзивите от luxio са много добри, но моля и вие да препоръчате любими...
Тепърва ще се информирам за ел. пили (виждам, че доста четене иска, та трябва да се въоръжа с търпение)
Иначе ето и няколко мои опита Simple Smile
Скрит текст:





# 731
  • Paris, France
  • Мнения: 14 032
Лелеее, много красота сте показали! Коди  20BR е трепач. Имам подобен и никой друг лак ме ми носи толкова комплименти.

FBID11...., купувай смело. Имам същата от 3+ години и съм супер доволна - компактна, без мъртви зони и ме ми се е случило да не изпече нещо. Изпича абсолютно всички УВ гелове и акригелове, като само силно пигментираните камуфлажи на дебел слой изискват 3-4 минути и IBD Instant Seal 2-3. Качеството на изпичане не отстъпва на по-мощните и посестрими. За 2 лева отгоре можеш да вземеш Sun1s  с екран, а за 5-6 отгоре SunX или 86W nail lamp с 39 крушки. И двете имат екран, но заемат повече място. Успех.

Дейлили, ултрабонд по свободния слагаш ли? Радвам се за тебе. Като посвикнеш с Гелиш 2 седмичен без белене ела да те зарибим и тебе с белещите се бази! Голям кеф е.

# 732
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
И моята лампа е същата. Ув/лед е. Simple Smile
Над, прекрасен маникюр, както винаги.
К1кк, страхотни са. 3 отдолу нагоре ми е фаворит.
Мен не ме бива особено по печатите и рисунките и всякакви такива, затова се наслаждавам на вашите.
Ултрабонд само по свободния край ли слагате? Нанасям го на цял нокът. Грешно ли е?

# 733
  • Мнения: 14 800
Страхотни маникюри наистина на последните страници! И аз искам линкове,ако имате в инстаграм,да ви следя. 🤗
Аз да споделя за педикюра как си правя. Ползвам едни лакчета Bling 3 в 1. На ръцете ми държат по няколко дни,но за кратата ме устройват идеално. Онзи ден го махнах,че беше израснал,много лесно и без поражения.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Над, от къде взимаш Haruyama ?

Общи условия

Активация на акаунт