Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 16

  • 30 151
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Фили,Честит празник!Да си жива и здрава и много щастлива! newsm59 bigdance2 ura

# 541
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Честит рожден ден Фили... Flowers HibiscusBalloon Пожелавам ти много здраве и късмет...


 Очаквам с нетърпение серията със сцената с бягащата булка беглец... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 542
  • Мнения: 41 755
Привет на всички наминали! Wink Hug Hug Hug











кратко видео със Севда...засекли са я с приятеля й....
https://vk.com/dizimedya?z=video-132999259_456242933%2F166c8bd94 … l_wall_-132999259
Скрит текст:
#DZMnews

▪ Севда Эргинжи попала под объективы журналистов вместе с возлюбленным Йылмазом Кунт. Пара держалась за ручки. Журналисты начали задавать вопросы.
🔻"Мы наслаждаемся нашими отношениями". - сказала Севда.
Приятен следобед! Hug Hug Hug

# 543
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey

Фили Hug Честит рожден ден! Все така да ни радваш със свежите коментари и сценарии! Да си жива и здрава и да ти върви леко във всичко, което правиш! Бъди щастлива!

BalloonBirthdayChampagneBalloonTada




***
 За нашите хубостници след преглед със субтитри останах с едно впечатление , че Алихан има план и това с Америка и заминаването му е тактика.
Някак самите разговори са много странни. От всички страни я атакуват по тънък начин Зейно.
Алихан не беше казал на Зерин , че планува да замине,  за което Зейнеп се изненада, но типично в нейн стил не издаде какво знае, както винаги си премълча.
Самия Алихан каза на Хакан, че вече е поумнял : ))))) демек действа по друг начин Satisfied спрямо Зейнеп.

Много смешни неща наговори Емир на ергенското парти на Алихан - за лук, как всички щели да плачат по него - някакви такива дивотии : )))))

Йълдъз - тази Йълдъз почна много да хитрува : ))) Какъв беше тоя номер с тия злата Joy как извъртя всичко.

Малко с по-бавно темпо  е серията в сравнение с предишните, но иначе пак си имаше интересни разговори, хумор и ситуации.

Едни клипчета с каквото са пуснали зад кадър. Знаем ги нещата, но тука събрани заедно.





Светълчо - за коментарите на он-лайна Grinning Hands Plus1Hands Clap - аз за това обичам да гледам с групата ни , защото се смеем и е весело. Споделяш си емоцията : ))))


Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 20:11 от BVAR

# 544
  • Мнения: 344
Фили , Наздраве джанъм ! Каквото ти е на сърце и душа, да бъде !

# 545
  • Мнения: 1 570
Фили
Нека цялата любов, уважение и късмет бъдат на твоя страна! Нека всичките ти мечти се сбъднат с лекота!
Heart

# 546
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета! Hug

Най-накрая успях да се добера до компа, за да поздравя нашата рожденичка, че от телефона ми е много трудно да пиша, да не кажа невъзможно.

Фили Hug, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, джанъм! От здраве да не се отървеш, късметът да ходи по петите ти, а любовта да ти дава вдъхновение за още хубави сценарии! Поздрави от града на любовта – Париж! Heart Kissing Heart TadaБоби Hugвече ти е сложила символа на този град, аз няма да се повтарям. Разбрах, че нямаш нищо против да се разхождаш пак по неговите улици, затова ще ти пожелая в най-скоро време още едно невероятно преживяване там! И да не забравиш да се обадиш… Blush Kissing Heart



Серийката си я изгледах с руски суб, пак си се посмях доволно, но ще я нищя друг път. Само ме интересува тази девойка баскетболистка откъде я изнамериха? Узун, узун, ама тая бая узун… Flushed Ми тя колкото Онур бе. Севда в интервюто се майтапеше как може Онур да е толкова висок, ма аз пък ще попитам как може момиче да е толкова високо? Онур бил 197 см., значи представяте ли си тя тогава колко е… Горката Зейнеп, ще получи комплекси вече. Stuck Out Tongue Winking EyeКат гледам на Севда и гаджето ѝ бая върлина.

# 547
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Добра вечер.
И на мен това ми направи впечатление,че гаджето и колкото Онур горе долу.Като е застанала до него му е наполовина.Какви са тези високи турски мъже бре?

# 548
  • Мнения: 6 596
Здравейте, мили дружки! doh

Нямате догонване, както винаги. Благодаря за споделеното!
Нямам никакво време през седмицата за сериалчето ни. Снощи попрегледах серията на руски, колкото да не умра от любопитство. Нямам търпение да изгледам превода на български през уикенда и да се похиля на воля с ергенското и особено с моминското парти. Голямо попадение бяха и двете и това показва и рейтинга.

Иначе ме е яд за Кемал и за липсата на логика в образа му. Вярно, какво беше това молене на тъпата Зехра да му прости. Каква любов, какви пет лева като до вчера показваше колко му е досадно да е до нея. Нещо се омотаха тук сценаристите. Поне и Зехра да бяха махнали заедно с Кемал, че не мога да й гледам вече физиономията. Напълно безмислен образ.
Но пък актьора беше написал мили думи на прощаване с екипа.

Цитат
Да вкарат сега някой мачо, да я стресне таз Зехра, да ѝ намести чакрите и да я вкара в пътя, ако ще я задържат на екрана. Щото иначе съвсем като част мебелировката ще си остане.
Светле Hug, молА ти се.  Laughing Ако вкарат някой мачо, точно за тая скочобра ли да го похарчат? По-добре за Лила… Или за Йълдъзка, че и тя остана без ухажор сега. Laughing

Яд ме е и на Алихан, че си върна фабричните настройки, както ни се искаше, но онези дефектните. Не си взе поука от случилото се и пак ще падне отвисоко, но нейсе. Първо да се съберат със Зейно, че да ни падне душата на място, пък после ще ги мислим. Но пък словесните им престрелки със Зейно ме кефят.

Боби Hug, дано си права и това с Америката да е тактика на нашия, защото ако не е, много е гадно, че каза на целия свят, в това число и на Емир, Джанер и Дюндар, но не и на кака си, която наскоро му спаси гъза.

Мила моя рожденичке, Фили  lovekiss.
Ето защо те харесвам толкова много, с теб сме от една зодия. И аз съм овен, и аз съм на границата със съседната зодия, само че пред април. И съм родена на един ден с нашия общ любимец Кадир Доулу.
Нямам пророчески способности, но имам нечовешки развита интуиция, чак понякога ме е страх колко познавам, без да имам никаква информация.

Да ви кажа нещо да се посмеете с мен. Тази вечер в един хипермаркет мина до мен един човечец с количката и беше ама едно към едно със стрийптизьора от моминското парти. Със същия работен костюм, същата коса, мустаци, само жълтата каска на главата му липсваше и като го видях и спонтанно се засмях.  Човека се пообърна и какво ли си вика, тая не е добре. Чак ми стана неудобно. Ама същия беше.

                       

                       


Малко от сета. Нощни снимки.










Приятна вечер на всички!

# 549
  • Мнения: 9 531
Още веднъж благодаря за поздравите Flowers Hibiscus, мили дружки Gift Heart

Понеже горе- долу всичко се повтаря в цикъла ЗейАл и аз си мисля ,че Алихан е измислил нещо , с което да принуди нашата инатливка да се върне при него .На нея от километър и личат чувствата към него , а той гледай си сватбата .Също и в ресторанта - Елиф , знаейки тяхната история и каза някои двусмислени неща , да не говорим ,че Дюндар също се замисли на няколко пъти , той пък знаейки ,че Зейнеп не го обича .Надявам се СЦ пак да ни изненадат как ще се стигне до сцените на летището  . За съжаление сигурно ще са в края на епизода и ще чакаме развръзка чак на в по -следващия епизод . .
Много смешни бяха двете партита , умрях си от смях със Зерин и Зехра ,а Йълдъз е толкова смешна в сцените с Халит .

# 550
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey Дъгичке , Фили Hands Plus1
Хахахах - представих си го човека Joy и как те е досмешало.

Сега - мъжката група исках да я видя заедно, но не в ареста JoyJoyJoy ама много бяха смешни.


JoyJoyJoy имаше и кадър със Зейнеп как се крие зад възглавница, също се смях : ))))


Пуснали са кадри - снимат до единя от мостовете.
https://www.instagram.com/p/BvPe2E5gTBM/

Евееет! Затварям очи и когото пипна - за него ще се омъжа! JoyJoyJoy

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 22:56 от BVAR

# 551
  • Мнения: 1 156
Здравейте и добър вечер, момичета,

За последният епизод не участвах в дискусията /нещо не бях в кондиция/ но проследих всички коментари, както винаги. Изгледах превода на руски език и въпреки малко скучните на моменти сцени, имаше и неща които ми направиха впечатление.

Тук напълно се покриваме със споделеното от Боби и Фили, а то е, че Алихан никак, ама никак не мисли да пътува и да остави Зейнеп на друг. Познавайки я отлично, той просто я остави да изпие горчивата чаша до дъно преди тя отново да бъде негова.
За мене е повече от ясно, че е подготвил изненада- бомба в деня на сватбата, преди Зейнеп да каже заветното "Евет". А, това, че Дюндар сам ще се откаже от нея съвсем не го вярвам, тъй като видяхме кадри от летището как тича след нея.

Друго което ми прави впечатление от няколко серии е Халит. Този човек и още пет жени да има в живота си, те всичките ще го манипулират колкото и сурово да се държи той с тях. Единствената която го боготвори, това е Зерин и тя се държи с него подобаващо.

Другата линия в сериала Ендер, ми се струва, че няма лесно да свали гарда си и ще продължи да властва
до тогава до когато Кая и свали маската, но няма да е скоро.

Има и други моменти, но повече утре и в следващите дни.

Вече настъпи астрономическата ПРОЛЕТ, честита да ни е, успешна и благодатна



# 552
  • Мнения: 41 755
Добро утрооо! Wink  Hug Hug



Благодаря за споделеното! bouquet bouquet bouquet
Днес очакваме първата порция нови снимки,а може и фрагман! Peace





-Често започна да идваш при мен в последно време?Или така ми се струва? Laughing
-Кой?Аз ли?Не,не зная.Аз не съм забелязала! Laughing


         нова снимка с Еда Едже...
   
    


Приятен ден,момичета! bouquet bouquet bouquet

# 553
  • Мнения: 4 872
Добро утро, ябълки!

В работата ми е страшно напрегнато и едно болничко дете вкъщи, та съм с две серии назад, но влизам специално, макар и с ден закъснение, за да поздравя Фили за празника ѝ. 



Нека късмета да те закриля,

Здравето да те прегърне и щастието да не те оставя!


# 554
  • Мнения: 1 208
Здравейте момичета кокичета!
Напоследък имам мнооого ангажименти, че дори не съм влизала ТУК 2,3 дена, моля за извинение!Споделили сте чудесни неща, писали сте както винаги много и интересни неща..
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на ФИЛИ, на патерица!


ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!

Общи условия

Активация на акаунт