Частни училища - информативна тема 26

  • 62 077
  • 749
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 912
Моля за инфо, може и на лични /ако имате притеснения/, за началната учителка Неда Гергинова. Благодаря на отзовалите се.

# 136
  • Мнения: X
Ха, къде ще се позиционира Гергинова? В Изи ли? Бивш кадър на Питагор е.

# 137
  • София
  • Мнения: 401
Riela,  много информативен пост , за което благодаря.

В крайна сметка подписахме договор с Климент Охридски. Надявам се да сме направили правилният избор.

# 138
  • Мнения: 234
Yangdze, точно това отношение мен направо си ме отблъсква и не знам и не разбирам, защо някой би го причинил, но хора разни. Ето даже доста голяма част няма да разбере мен (съдейки по броя кандидатстващи за СС и Питагор)

В Питагор не са ми кандидатствали децата, но след пробния ден в Света София бяха очаровани. Не знам защо продължава упорито това схващане, че там лаят по децата и ги стресират почти нарочно. Изобщо не е така, напротив.

Иначе аз също ги изпратих на пробен ден с мисията да разгледат  училището и да преценят как се чувстват и естествено, че това е важен фактор, който взехме под внимание. Но не е бил единственият.

# 139
  • Мнения: 8 270
Моля за инфо, може и на лични /ако имате притеснения/, за началната учителка Неда Гергинова. Благодаря на отзовалите се.

Прекрасен преподавател и човек. Амбициозен преподавател с желание за работа. С прекрасно отношение към децата. С правилен подход. С желание за поднасяне на информацията по съвременен и качествен начин към децата.
Преподаваше на детето ми и с чиста съвест мога да кажа ,че е един от най-чудесните преподаватели с които сме се сблъсквали.

# 140
  • Мнения: 912
Ха, къде ще се позиционира Гергинова? В Изи ли? Бивш кадър на Питагор е.

Да, знам, че е от Питагор, но не знаех, че е бивш. Колкото и невероятно звучи, но питам за една приятелка. А аз съм вече извън ПГ и първокласните вълнения отдавна Smiley Та затова не съм достоверен източник на информация. Видях, че Питагор и директорка търсят по обява, а това вече ми се видя супер странно

https://www.jobs.bg/job/4764388

# 141
  • Мнения: 8 270
Ха, къде ще се позиционира Гергинова? В Изи ли? Бивш кадър на Питагор е.
Не Simple Smile

# 142
  • Мнения: 912
Flowers BlossomFlowers BouquetFlowers Hibiscus
Моля за инфо, може и на лични /ако имате притеснения/, за началната учителка Неда Гергинова. Благодаря на отзовалите се.

Прекрасен преподавател и човек. Амбициозен преподавател с желание за работа. С прекрасно отношение към децата. С правилен подход. С желание за поднасяне на информацията по съвременен и качествен начин към децата.
Преподаваше на детето ми и с чиста съвест мога да кажа ,че е един от най-чудесните преподаватели с които сме се сблъсквали.

Благодаря Ви, Хоуп! Flowers Hibiscus

# 143
  • Мнения: 333
Азбуки дават превес на академичното образувание. При тях диалога с родителите е пряк. Избора на посока се коментира. Дали в 4 калс да продължат с един учител или да сложат специалисти , доколкото знам е обосновано и гласувано решение с родителите.
Hope, в Азбуки в 4 клас с един учител ли са или с различни специалисти?

# 144
  • Мнения: 1 445
Азбуки дават превес на академичното образувание. При тях диалога с родителите е пряк. Избора на посока се коментира. Дали в 4 калс да продължат с един учител или да сложат специалисти , доколкото знам е обосновано и гласувано решение с родителите.
Hope, в Азбуки в 4 клас с един учител ли са или с различни специалисти?

Не съм Hope Simple Smile

Аз знам, че от тази година са с различни учители от 4ти клас.

# 145
  • Мнения: 333
Азбуки дават превес на академичното образувание. При тях диалога с родителите е пряк. Избора на посока се коментира. Дали в 4 калс да продължат с един учител или да сложат специалисти , доколкото знам е обосновано и гласувано решение с родителите.
Hope, в Азбуки в 4 клас с един учител ли са или с различни специалисти?

Не съм Hope Simple Smile

Аз знам, че от тази година са с различни учители от 4ти клас.

bel4eto,
благодаря за отговора Simple Smile Това за мен определено е по-добрият вариант за учениците. Знаеш ли, след 4ти клас дали заниманията са целодневни като в СС или полудневни, както в ПЧМГ?

# 146
  • София
  • Мнения: 401
Моят опит от кандидатстването за ПГ в Азбуки е, че детето кандидатстващо за ПУК трябва да е и с добър английски език, т.е.да отговаря с елементарни изречения без да се притеснява. В нашия случай това беше причината дъщеря ми да е в резервите, а след това и да не е приета. Относно директорката с нея родителите ще имат една година досег, след това децата преминават в училището, но оставя кофти впечатление.

# 147
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
За повишената такса на пчмг се очакваше... при този наплив и липса на промяна в последните 2 години...

# 148
  • София
  • Мнения: 6 691
И аз се замислих, че е учудващо ниска таксата на фона на други училища, в същото време това е такса за половин ден, нали така?

# 149
  • Мнения: 7 161
За половин ден е таксата.
Два дни в седмицата децата от нашия клас свършват в 14.30 и три дни в 13.50.
Школата по математика не се заплаща допълнително. Мисля, че и тази по мат. лингвистика влиза в цената.
Останалите школи се заплащат допълнително.

Общи условия

Активация на акаунт