Международно име за момче с буквата Е

  • 6 233
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 753
Давид е прекрасно име - силно и с хубаво значение.

# 136
  • Мнения: 19 687
Честито Simple Smile

# 137
  • София
  • Мнения: 11 977
И на мен ми харесва Давид.
С Е не знам дали някой предложи Еди.

# 138
  • Мнения: 1 306
И на мен ми харесва Давид.
С Е не знам дали някой предложи Еди.
Ако не знаеш, Еди обикновено е съкращение на Едуард. В България често се вписва като официално име някакво умаление от типа на Петьо, Сашо. После сума години човекът се двоуми да си сменя ли името или да трае.

# 139
  • Мнения: 88
Емре Емир
Heart

# 140
  • London
  • Мнения: 6 732
Емануел, Енрике, Едуард

# 141
  • Мнения: X
Аз имам син казва се ЕЛМИР❤💋
Кръстен е на чичо си и той е Елмир

# 142
  • London
  • Мнения: 6 732
Елмир ми звучи турско име.... като Емир. Все пак авторката, ако е християнка не би се зарадвала на подобно име.

# 143
  • Мнения: 529
За Елмир идея нямам какво е ,но ако бебето беше момиче щеше да се казва със сигурност Елмира ,което е немско име и на мен много ми харесва . Мъжкия вариант за пръв път го чувам.

# 144
  • Мнения: X
Доколкото знам е арабско

# 145
  • София
  • Мнения: 12 374
Доколкото знам е арабско
Арабско е, да.
Не виждам проблем някой да е християнин и да харесва арабски имена. Нали все пак знаете, че и сред арабите има доста християни? Едно от любимите ми женски имена е Амира.

# 146
  • Мнения: 1 306
Доколкото знам е арабско
Арабско е, да.
Не виждам проблем някой да е християнин и да харесва арабски имена. Нали все пак знаете, че и сред арабите има доста християни? Едно от любимите ми женски имена е Амира.
Темата е за международно име и се предполага с перспектива за живот в чужбина. Явно твоите представи са, че чужбина може да е арабският свят - на Либия ѝ мина модата отдавна.

# 147
  • София
  • Мнения: 12 374
Доколкото знам е арабско
Арабско е, да.
Не виждам проблем някой да е християнин и да харесва арабски имена. Нали все пак знаете, че и сред арабите има доста християни? Едно от любимите ми женски имена е Амира.
Темата е за международно име и се предполага с перспектива за живот в чужбина. Явно твоите представи са, че чужбина може да е арабският свят - на Либия ѝ мина модата отдавна.
Да, то щото в ЕС няма араби - или в САЩ и Канада. Явно вашите представи са, че арабите трябва си стоят само в Близкия изток. Да не говорим, че това няма ама никаква връзка с това какво да е името - дали арабско, еврейско или френско. Едно име може да е хубаво без значение от произхода му. Аман от хора с мироглед, стигащ само до съседната махала.

# 148
  • London
  • Мнения: 6 732
Не е важно само да ти харесва, все пак с името идват и определени асоциации..... , ако пишеш детето Емир- Демир и тн 100% от хората чувайки това име ще правят асоциация с джамия, арабски свят и тн. Тоест ти обременяваш този човек с това име и с погрешната представа на околните за него, иди разправяй утре на гаджето си Пена, че не си помак....да речем. Това е моето мнение и смятам, че е добре обосновано и обмислено.

Общи условия

Активация на акаунт