Бродирана красота 137

  • 31 858
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Бургас
  • Мнения: 613
Бих ви препоръчала да няма такива големи прескачания. Опитайте да препъхвате конеца под ушитото или да го затиснете със следващия цвят.

# 541
  • Мнения: 2 695
Екстра са. Така трябва да изглежда кръстчето отзад.

# 542
  • UK
  • Мнения: 203
Здравейте, момичета, не съм влизала в темата от няколко седмици и сега ще се връщам да чета назад.

От мен обещан етап от Lakeside Village на Дим, качеството не е супер добро, но телефона нещо не иска да снима по- хубаво. Наживо гоблена е хиляда пъти по-хубав.

Скрит текст:
     

# 543
  • Мнения: 2 433
Ава, ех, че хубаво!
А къде греша, че се криви леко, не опъвам достатъчно панамата ли?

# 544
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
не се тряскай - при 1:1, 1:4, 1:2 винаги се изкривява. ще се оправи при рамкирането.

TrollfaceTrollfaceTrollface стряскай трябваше да е Simple Smile Simple Smile Simple Smile
преди първото кафе нещата са сложни, ако това може да мине за извинение. Simple Smile

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 08:13 от st. Dobri

# 545
  • Мнения: 1 117
Ava, браво на теб! Бях ли те питала от къде си го купила, че и на мен това ще ми е следващия?

# 546
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Вчера си получих и гоблените от Амишоп. На пръв поглед изглеждат добре, чудесни цветни схеми има, конците са малко по- остри, но цветово са ок.

Скрит текст:





# 547
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
чакам да видия готовите Wink
нали знаеш: колкото повече се хвалиш в темата - толкова по-бързо върви работата.

# 548
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
О, знам го и още как. Откакто се появих отново вече втори гоблен ще рамкирам за месец Wink

Ще ви се хваля скоро отново.

# 549
  • Русе
  • Мнения: 520
Уших малко подаръци и се връщам към големия гоблен, че ми липсва вече Blush


# 550
  • Мнения: 7 106
Vesito, честити придобивки! После непременно да удостовериш резултата!

парашутани, много са нежни и красиви! От къде си пазаруваш основите?

И аз имам нови придобивки :



Трите в дясно са по молба на дъщерята, иска ги за стаята си, другите два са по мое желание Simple Smile. Имах още доста желания, ама рекох да се възпра на този етап.

# 551
  • Русе
  • Мнения: 520
Зори, прекрасни са гоблените. С голям кеф да си ги ушиеш.
Основите ги купувам от магазин Марипоса тук при нас в Русе. Не зная дали имат магазини и в други градове. Пък и предпочитам да видя на живо как изглеждат.

# 552
  • Мнения: 3 354


Аз да покажа етапче 🤔👀🔜

# 553
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
Simple Smile завиждам, но малко Simple Smile
къде е марипосата в Русе? до съда ли? там май беше от "игла до конец"
пеперудке, а какво трябва да стане? може и да си показвала, но не се сещам. Simple Smile

# 554
  • Русе
  • Мнения: 520
Добри, разсмя ме:grinning: Всичко знаеш ти. До съда наистина е "От игла до конец".    Марипоса е пак на площада, но до общината.

Общи условия

Активация на акаунт