За намръщените във форума...

  • 3 423
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Не, няма как всички да сме с цвете зад ухото Grinning
Ама чак да гледа на кръв и да използва "гнусни червеи", много ще да е крива Wink

Карай да върви, има всякакви Grinning

# 16
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Не е проблем, чудно ми беше дали само на мен ми прави впечатление. Цитатите са от Лискините писания.

# 17
  • Мнения: 7 837
Намръщени, весели, все ми ер тая, нали не са ми в къщата  Grinning
Май повече се дразня от такива, използващи насилствена усмивка, тип Joker-а на Джак Никълсън - пропагандиращи всефорумска любов и уж вечно добронамерени към всички , та чак озъбени  Grinning

п.п. Какво толкова има на този аватар  newsm78 Аз не го виждам

# 18
  • Мнения: 7 914
Искам да знам кои са тези намръщени потребителки, че да ги заобикалям! Rolling Eyes

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз намръщена ли съм ?
 понякога- да

# 20
  • Мнения: 3 405
'Що бе, Кейси, к'во й е лошото на всефорумската любов? Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 212
Прави ми впечатление, че някои потребители са вечно намръщени, вечно недоволни, вечно обвиняващи всичко и всички..

Забелязали ли сте такова нещо?  newsm78
Много си права

ве4но дуднещи, аман. Затова и не влизам.

# 22
  • Мнения: 7 837
'Що бе, Кейси, к'во й е лошото на всефорумската любов? Mr. Green

А, нищо. Подпомага слюнкоотделянето  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 6 743
Ти понякога си прекален песимист  Hug , но не съм забелязала да си намръщена  Peace

# 24
  • Мнения: 46 641
Има 2-3-ма вечни песимиста, смешни са ми, защото ми се струва, че по-скоро се правят на интересни, иначе ми е все тая дали са намръщени.

# 25
  • Мнения: 394
Намръщени, весели, все ми ер тая, нали не са ми в къщата  Grinning
Май повече се дразня от такива, използващи насилствена усмивка, тип Joker-а на Джак Никълсън - пропагандиращи всефорумска любов и уж вечно добронамерени към всички , та чак озъбени  Grinning

п.п. Какво толкова има на този аватар  newsm78 Аз не го виждам
hahahaКейсито.....в другата тема се нищеше въпроса за аватара-в темата за бойкота. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 750
Както е в живота, така е и във форума - хора всякакви.  Wink

# 27
  • Мнения: 7 837
Да бе, знам йойо. Ама да не поствам там нещо различно от темата, реших че тук някой може да осветли  Grinning

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Е винаги трябва да има - намръщени и вечно заяждащи се  Mr. Green
Иначе ще е скучно. Въпреки, че понякога такива хора могат и твоят ден да ти развалят (то това им е като цел в живота май) ама ако си свиркаш всичко ще е оКей  #Silly

# 29
  • Мнения: 6 155
Забелязала съм няколко потребителя които все мрънкат и то от държавата, народа, политиците и т.н.  - все някой им е крив за нещо.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт