Станете част от историята на "Книга на красотата"

  • 37 049
  • 1 480
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Благоевград
  • Мнения: 512


Изтеглени са трима късметлии, които печелят подаръци от четвърти етап на играта.
Това са:

Kath
Gigito
gurgolina


Честито!


Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 15 април 2019 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Dove и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон).


А всички останали очакваме да се включат и в следващия, последен етап на играта ни до 20.04.2019 г., като отговорят на въпроса "Успяхме ли да ви накараме да се замислите какво е истинската красота и да се почувствате по-красиви?"

Този път шестима от всички отговорили ще получат подаръци от Dove.



Да, определено ме накарахте да се замисля какво за мен е истинската красота, кой са чертите на които се възхищавам. Чрез това бих казала, че се почувствах малко по-красива.

# 1 111
  • Сливен
  • Мнения: 4 238
Определено.

# 1 112
  • София
  • Мнения: 1 374
Донякъде. Simple Smile

# 1 113
  • Пловдив
  • Мнения: 13 494
Да, успяхте да ме накарате да се замисля върху това, че красотата е разтегливо понятие и всеки я притежава под различна форма.

# 1 114
  • София
  • Мнения: 5 619
Да, в известна степен. Красотата е състояние на духа, отражение на увереността и емоционалността на всяка жена.

# 1 115
  • Мнения: 1 457
Да, успяхте Simple Smile

# 1 116
  • Мнения: X
Не бих казала, но трудно се четат над хиляда коментара. Следващият път може да съкратите срока на играта, защото става досадно и смисъла на цялата кампания се губи. Сигурна съм, че има и други на това мнение, но заради желанието си да спечелят си траят.

# 1 117
  • Мнения: 1 998
Да, успяхте Simple Smile

# 1 118
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Успяхме ли да ви накараме да се замислите какво е истинската красота и да се почувствате по-красиви?"

Успяхте да.

# 1 119
  • Мнения: 1 406
Да, успяхте!

# 1 120
# 1 121
  • Мнения: 1 100
Да определено !Красотата е вътрешно усещане!

# 1 122
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 764
Да, успяхте да ме накарате да се замисля.

# 1 123
  • София
  • Мнения: 353
Замислям се да, доста по-често от преди.

# 1 124
  • Мнения: 1 200
Да успяхте!

Общи условия

Активация на акаунт