Станете част от историята на "Книга на красотата"

  • 37 144
  • 1 480
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 1 977
Красотата е в излъчването и харизмата. Пък и е относителна и различна за всеки. За мен красотата е да си в мир със себе си.

# 1 291
  • Мнения: 88
Да, успяхте! Красотата е усещане, излъчване.

# 1 292
  • Мнения: 595
Да,успяхте

# 1 293
  • Мнения: 2 774
Да, мога да кажа, че успяхте.

# 1 294
  • София
  • Мнения: 13 298



"Успяхме ли да ви накараме да се замислите какво е истинската красота и да се почувствате по-красиви?"[/color][/b][/size]

Да, успяхте!

# 1 295
  • Пловдив
  • Мнения: 262
Донякъде се замислих

# 1 296
  • Мнения: 2 855
Гледала съм филма , спомням си че бях силно впечатлена... Desert Flower, така се казваше ако не бъркам

# 1 297
  • София
  • Мнения: 272
Да успяхте. Накарахте ме да се замисля.

# 1 298
  • Мнения: 600
Да, определено успяхте! Simple Smile

# 1 299
  • Мнения: 1 775
Да, знам за Уейърис Дайри. Гледах филма "Пустинно цвете" и тогава много се впечатлих. Много трогателна история и поне имаше някакъв позитивен край за момичето. И Лия Кебеде я изигра много добре. Kissing Smiling Eyes

# 1 300
  • София
  • Мнения: 1 359
Успяхме ли да ви накараме да се замислите какво е истинската красота и да се почувствате по-красиви? - Умеете да провокирате, а също така е интерересно да се видят и различните мнения. Понякога, когато знаем, че не сме сами и не сме единствените, които сме се чувствали по един или друг начин, носи някакво успокоение. Красотата е навсякъде около нас.. а усмивката на лицето допринася за нея.

# 1 301
  • Мнения: 365
Благодарение на такива кампании, се сещам по често за красотата, която присъства навсякъде около нас и вътре в нас

# 1 302
  • Мнения: 1 139
Не, но това успяха да направят бг-мамите в съседна тема.

# 1 303
  • Мнения: 740
Чувствам се красива, когато съм щастлива. Щастлива ме правят най-близките ми хора.
За мен красотата е израз на душевната хармония.

# 1 304
  • Мнения: 26
Определено успяхте и с двете неща

Общи условия

Активация на акаунт