Станете част от историята на "Книга на красотата"

  • 37 113
  • 1 480
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 2 131
Красотата е навсякъде около нас! Човек трябва да вижда и открива красотата във всичко!

# 1 321
  • Мнения: 409
"Въпреки, че пропътуваме целия свят в търсене на красотата, ние трябва да я носим у себе си, иначе никога не ще я намерим."

Ами да, когато се чувствам красива, виждам само красота около себе си. Имам и други дни, но се старая да не са много.

# 1 322
  • Мнения: 471
Ако не носиш красота в себе си нява да имаш очи да видиш и околната.

# 1 323
  • Мнения: 1 100
Красотата е навсякъде около нас , трябва да я почувстваш със сърцето си!

# 1 324
  • София
  • Мнения: 11 031
Научила съм се да намирам красотата в най-простите неща.

# 1 325
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Красотата за мен се крие в дребните неща и детайли, които се подбират с внимание и вкус.

# 1 326
  • Мнения: 616
Красотата е навсякъде около нас, стига да искаме да я видим.

# 1 327
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 829
Старая се да виждам красотата винаги и навсякъде.

# 1 328
  • sofia
  • Мнения: 1 949
Смятам, че съм открила красотата, тя е вътре в мен, когато се усмихна, тя е във всяко усмихнато лице.

# 1 329
  • Мнения: 654
Красотата е навсякъде! Но "истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите" Wink

# 1 330
  • Мнения: 2 619
Красотата е навсякъде около нас! Човек трябва да вижда и открива красотата във всичко, дори в малките и незабележими на пръв поглед неща. Когато успяваме да видим красотата във всичко, то тогава и ние ще сме още по-красиви и красотата ще е навсякъде около нас!

# 1 331
  • Мнения: 910
Красотата е около нас, въпрос на възприятие е да я открием в хората и нещата наоколо.

# 1 332
  • София
  • Мнения: 353
Красота има във всяко нещо около нас.

# 1 333
  • Мнения: 1 206
Красотата е навред....в утрото, в залеза, в цъфналото цвете, в усмивката, в клепналите уши на улично куче ....красотата е там, където я видите.

# 1 334
  • Мнения: 218
Когато човек се огледа може да открие красотата около себе си само да има желание за това.

Общи условия

Активация на акаунт