Кога да родя

  • 4 225
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 567
Много ви благодаря момичета. Утре сутринта трябва да кажа на лекаря какво съм избрала. Ако не сънувам нещо сигурно ще е на 07.07

А после естествено ще се похваля  Simple Smile и почерпя

# 16
  • Мнения: 35 967
Най-късната възможна дата.

това е най-доброто - аз додрапах с известни мъки за планово секцио един ден преди термина  Peace

# 17
  • Мнения: 10 758
Избери 3-ти, избери 3-ти Hug
Аз съм родена тогава  bouquet

# 18
  • Мнения: 5 140
И 06.07, и 07.07 са прекрасни дати, с много хубави значения. Но 06.07 е по-добро - 6-цата е число, което определя любов, пари, щастие и късмет Simple Smile Леко раждане!!! Peace

Подкрепям, а и 5-цата не е лоша.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
06.07.2006 - тройката е хубава като число на живота, ще бъде дипломатичен/на, нещата ще му се получават с лекота, грешките ще му се прощават. Четвъртък е ден на Юпитер и дава сила и лидерство.
Тук можеш да видиш кой ден от седмицата от коя планета се управлява:
http://rozali.com/tests.php?l=a&p=7
Леко раждане  bouquet


Подкрепям напълно!!!  Peace

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 917
На 4 юли, ще стане като във филма - "Роден на 4 юли"  Wink.
Сега да не се обидиш, но като прочетох въпроса и това ми дойде веднага  Grinning, иначе незнам, както си решиш, не разбирам от нумерология и никога не ми се е налагало да избирам рождената дата на детето си,
някак ми е странно.
Успех и когато и да избереш ти желая леко и безпроблемно раждане  Hug!

# 21
  • Мнения: 2 353
  Всяко число има своите добри и лоши страни, така че което и да избереш няма да му помогнеш или навредиш. Просто се довери на интуицията си. Ако имаш взимане-даване със сънуването остави бебето само да ти каже Peace

# 22
  • Мнения: 442
жалко ,че не може на 2 или на 9 , т.е в неделя. Има една приказка или песничка ,не помня вече  в която се казва ,че родените в неделя са щастливци:) И аз имах подобна дилема и избрах неделята.
Пожелавам ти леко раждане и здраво и щастливо бебче:)

беше от една приказка за дърваря петер мунк (май `каменното сърце` се казваше). гласеше следното:
`вълшебнико от елховия лес
от векове живееш и до днес
щастлив си във леса си безпределен
и щедър към родените в неделя`

каквото и да избереш, пожелавам ти леко раждане, бързо възстановяване и здраво бебе  bouquet

# 23
  • Мнения: 164
Dedi здравей!На мен ми харесва 06.07.06.Но която и да избереш,а ти вече си го направила ти желая успех и леко раждане! HugПосле ще разказваш.Надявам се че утре ще се видим?Запознахме се тази сряда в АГ на курса,ако си спомняш? Wink
Надя

# 24
  • Варна
  • Мнения: 567
 Здравейте мами
Преди малко ходих при лекаря и се разбрахме последно за 07.07.  Стискайте ми палци.

А иначе утре съм твърдо на протеста и току виж бебето реши да ни изненада.

Неденце, писах ти на ЛС.

# 25
  • Мнения: 4 621
Не разбирам от нумерология, но ми харесва 06.07.06 или 07.07.06 Hug
Леко раждане Grinning

# 26
7 е хубаво число. Успех Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 6 258
От Библейска гледна точка 7-мицата е числото на съвършенството.

# 28
  • Мнения: 3 146
Аз бих избрала 4 юли. Такова дете би било едно наистина свободно дете.

# 29
  • Мнения: 2 212
Аз бих избрала 4 юли. Такова дете би било едно наистина свободно дете.

Гледам и не вярвам на ушите си!
Welcome back, мамо Кенга!

Общи условия

Активация на акаунт