Забременели след ин витро - Тема 45

  • 65 818
  • 748
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 19 686
Ох, милото! Мдам, аз затова твърдя, че ПИД е много хубаво нещо. Моите също не са цветущи, макар на вид да го докарват и да изкарват до пети ден без проблем Confused

# 91
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Solace не ти ли предложиха ПИД тук?След толкова много опити?Моите снежинки това ги чака,но засега имам малко проблеми с лигавицата.Докторът ми каза ПИД заради двата спонтанни аборта 2016,при все че кариотипа и на мен,и на ММ е ок,а също тогава не се откриха причини защо се случи тъй...

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 1 193
Solace не ти ли предложиха ПИД тук?След толкова много опити?

Ели, при всичките ми опити правя чудесни ембриони … все топ качество изписани, направени,  и все уж забременявам ама нещо се обърква в последствие. Мисля, че аз сама не исках да си призная, че може грешките при нас да са на генетично ниво. След последния мисед обаче извадих главата от пясъка и напалихме към Турция. В последствие и доктора ми в България се съгласи, че това е правилния курс на действие.

# 93
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, на някоя от вас да са казвали на първата ФМ, че бебето има отрицателна вълна на венозния дуктус? Това сигнализирало, че може, но не я задължително, да има хромозомна аномалия или сърдечен проблем.Носна костица си има, нухалната гънка е в норма. Сърцето казаха, че изглежда добре. Търся в нета, но не намирам инфо, та се обръщам към вас, ако знаете какво означава това и евентуално какъв проблем може да има?

# 94
  • Мнения: 19 686
Консултирай се с Маринов.

# 95
  • София
  • Мнения: 387
Консултирай се с Маринов.

А кой и къде е този Маринов? Извинявам се, но не съм чувала това име.

# 96
  • Мнения: 19 686
В Надежда Hug По принцип е от НКБ, но преглежда и в Надежда. Специалността му е "неродени" и е страхотен Heart Eyes Обикновено преглежда към 20та седмица, но предполагам при вече съмнения за проблем, ще те види по-рано. Можеш да запазиш час през приложението.

# 97
  • София
  • Мнения: 387
В Надежда Hug По принцип е от НКБ, но преглежда и в Надежда. Специалността му е "неродени" и е страхотен Heart Eyes Обикновено преглежда към 20та седмица, но предполагам при вече съмнения за проблем, ще те види по-рано. Можеш да запазиш час през приложението.

Благодаря ти много. Това е знак от съдбата. От една седмица лежа в "патологична бременност" в Надежда, понеже съм с кървене. Сега ще питам кога е на работа, за да ме пратят на преглед.
Аз по-скоро се притеснявам за хромозомни аномалии и какви могат да бъдат. Сякаш синдрома на Даун го изключват като вариант.

# 98
  • Мнения: 19 686
Маринов ще внесе яснота със сигурност.

# 99
  • Мнения: 65
Имам една питанка към момичетата използващи кринон гел... Аз съм в 7г.с. и от няколко дни, когато изпада кринон гела е оцветен в кафяво, чух се с моята акушерка, каза че понякога се получавало така. Интересуваме дали на някоя друга се е случвало и какво са я посъветвали?

# 100
  • София
  • Мнения: 10 642
Да, нормално е.

# 101
  • Мнения: 19 686
Абсолютно, не го мисли.

# 102
  • Мнения: 287
Това означава ли, че и за утрогестана е нормално понякога да е леко оцветен? Взех да се притеснявам какво може да го "боядисва" Fearful

# 103
  • Мнения: 19 686
Да, нормално е. Стига да е розово, бежово или кафеникаво. Също е нормално да има сърбеж и да се чувствате като с "тапа" Crazy

# 104
  • Мнения: 287
Ясно! Аз реших, че е началото на по-сериозно кървене. Ужасно е това хапче - както и да го употребявам, все е гадно

Последна редакция: сб, 06 апр 2019, 18:39 от *papaya*

Общи условия

Активация на акаунт