Забременели след ин витро - Тема 45

  • 66 228
  • 747
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 177
avlito.  Нямам подобрение от нищо от два месеца съм така +спад във кръвното и силен световъртеж . Ж.К съм на 20 чак .

# 196
  • Мнения: 388
avlito.  Нямам подобрение от нищо от два месеца съм така +спад във кръвното и силен световъртеж . Ж.К съм на 20 чак .

Позната история..сама ще се изненадаш как постепенно всичко отшумява. 😊

# 197
  • Мнения: 49
Мами включвам се и аз, след ЗЕТ бременна в 6 г.с с двечки☺☺ Много щастие и малко страх.

# 198
  • Мнения: 19 687
Виолета, добавих те Hug

Тео87, Авлито, ако желаете, ми дайте термини, за да ви включа в списъчето Simple Smile

# 199
  • Мнения: 49
Виолета, добавих те Hug

Тео87, Авлито, ако желаете, ми дайте термини, за да ви включа в списъчето Simple Smile

Още е раничко, дано всичко е наред с мъничетата до края. Терминът се пада на 08.01.2020 но като се двечки, най-вероятно ще избързат Simple Smile

# 200
  • Мнения: 19 687
Ок, засега ще ги нашаря в розово и синьо, пък ако има промени, ще кажеш Stuck Out Tongue Winking Eye

# 201
  • Мнения: 49
Благодаря Кристи Simple Smile

# 202
  • Мнения: 339
Cristi, и мен може да добавиш с едно синьо щъркелче и термин 25.07.2019, макар че продължава да върви по-мъничко и вероятно ще го извадят по-рано.

# 203
  • Мнения: 19 687
Arabella, стискам палци да си стои, докогато трябва Hug

# 204
  • Мнения: 49
Мамита тъй като съм още в началото ( средата на 6г.с), може ли да споделите горе долу кога започнаха неразположенията при вас - гадене, киселини, виене на свят и т.н?

# 205
  • Мнения: 404
Про всеки е различно, на мен само 2 пъти ми стана лошо и то в самото начало. Така  разбрах че съм бременна. Досега, 17та седмица нито веднъж не ми е прилошавало. Така че това не е задължително и е индивидуално.

# 206
  • Мнения: 4 087
С първата бременност, ако не ми растеше корема, нямаше да разбера. С втората още от самото начало и до края си имах от всииичко бременно.

# 207
  • Мнения: 19 687
Мамита тъй като съм още в началото ( средата на 6г.с), може ли да споделите горе долу кога започнаха неразположенията при вас - гадене, киселини, виене на свят и т.н?
Нищо от стандартната програма нямах аз. Ни гадене, ни киселини, ни гърди ме боляха, ни бебе риташе. Мисля, че към 32ра седмица го усетих и не бях сигурна то ли е или газове Joy

За сметка на това имах всичко, което се смята по-скоро за изключение Mr. Green Карпален тунел, прищипани нерви, огромен тумбак и т.н.

# 208
  • София
  • Мнения: 10 642
Не съм имала ни гадене, ни киселини, ни нищо

Последна редакция: нд, 12 май 2019, 23:41 от Nandin

# 209
  • Мнения: 1 327
Как ми липсва да съм бременна.Беше много хубаво.В началото ги имаше притесненията,защото не съм имала никакви ама никакви симптоми.Затова и пусках ЧХГ като луда.Гадене не мога да кажа освен няколко пъти в супермаркетите около витрините със суровите меса.Един път повърнах и то от преяждане 😂😂😂😂.Абе беше много хубаво.Хапвах си и никой нищо не ми казваше.Сега 5 м след раждането имам чувството ,че всеки очаква да съм както преди ама не става Sad .Направо ми е гузно ако хапна нещо.Затова смятам още 6-7 м и отново да започваме да се борим за второ бебче .Дай Боже от замразените да си имаме още едно ангелче.

Общи условия

Активация на акаунт