Decathlon

  • 14 736
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 686
Хубави са им банските.

# 16
  • Мнения: 2 224
Как да съхнат, докато тренирам - събличам ги и вземам душ веднага след това ?? Иначе изкуствените държат твърде топло.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Още една промяна след обновяването на сайта - като се поръчва онлайн с доставка до магазин вече искат при самата поръчка да се направи плащане, а не като преди, когато плащането ставаше в магазина при взимане на продукта.
Ееее, голяма простотия... Това пък защо? А ако поръчваш до адрес пак ли искат да се плаща предварително? Няма информация за наличностите по магазини (супер полезно беше), не можеш да платиш при получаване (също супер полезно). Вместо да подобряват нещата те стават по-зле. Жалко...
Иначе съм купувала детски маратонки и апрески, супер се държат, действително нямат късане. Харесва ми и дългият гаранционен срок - 2 години.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 415
Имам два чифта бански на над 2 години, ползвани две лета по 30+ дни чифт през ден. Не мърдат, освен че са лееееко поизбелели.

# 19
  • София
  • Мнения: 12 374
Хубави са им банските.
На детето само от там взимаме, много съм доволна.

Един от любимите ни магазини - зимни кънки за щерката и мъжа ми, тротинетка, маратонки, обувки, анцузи, тениски, шапки и ръкавици, якета..всякакви неща сме купували. Повечето покупки са били качествени.

# 20
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 844
И аз съм фен. Тротинетките на децата са от там. Спортни обувки на ММ, туристически за цялото семейство, сандали на дъщерята, якета, ръкавици, раници, плувни принадлежности и т.н. От всичко съм доволна. Само малко ме нервира, че тъй като единия Декатлон ни е в квартала - повечето хора - и деца и възрастни са облечени и обути от там.  Ааа, и веднъж в парка ми взеха раницата - жената имала същата и се объркала.

# 21
  • Мнения: 68 373
Как да съхнат, докато тренирам - събличам ги и вземам душ веднага след това ?? Иначе изкуствените държат твърде топло.

За мен проблема е в прането на тези полиестерни материи - не носят на висока температура от 60 градуса, съответно на по-ниска си остават вмирисани.

По темата - зимни ботуши на детето имаме от тази зима - доволна съм.

# 22
  • Мнения: 1 129
Миналото лято приятелят ми ми подари тези:
1. https://www.decathlon.bg/obuvki-run-active-id_8488443.html - цвят лилаво/слива
2. https://www.decathlon.bg/obuvki-run-cushion-id_8488129.html - цвят циклама, който сега го няма

Много удобни, леки, дишащи и не ми се уморяват краката с тях. Даже след пране са здрави и бързо съхнат. В града и сред природата съм ги носила.. +10 Heart

# 23
  • Мнения: 19 686
Мимс, а отговарят ли си? Че аз съм с много голямо и широко копито, и обикновено взимам от мъжката номерация, за да съм сигурна Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 129
Cristi, ами при положение, че приятелят ми ми ги е избирал само по номера (38), който нося, са ми точни. Grinning И моят крак е по-широк, но с тези маратонки не усещам стягане или убиване. Wink

# 25
  • Мнения: 19 686
Благодаря bouquet

# 26
  • Мнения: 495
Търся мнения за банските им, не за професионално ползване, но поне 2-3 пъти на месец. Ако държат поне година, ще съм доволна Rolling Eyes
Също ме интересуват дрехите за йога/пилатес, защо са все изкуственяци?

Имам цял бански за плуване от около година, горе долу редовно го слагам (няколко пъти в месеца)- нямам забележка,а е от най-евтините. Много е удобен, еластичен, не стяга и не очертава! https://www.decathlon.bg/tsl-damski-banski-heva-sin-id_8402462.html
Имам и бански от 2 части ( 2 бр.)- много свежи цветове, не са се променили от носенето по никакъв начин (не ги намирам в сайта).

Кърпи за плаж мисля,че се водят, микрофибър- също съм много доволна!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Имаха много хубави бански преди 2 години. Миналата година не ми харесаха моделите, с едни широки ленти, които се връзват отзад, неудобно ми се стори с такъв дебел възел. Да видим какви ще пуснат това лято.

# 28
  • на село
  • Мнения: 1 028
Някой има ли тези обувки за преходи?

За мен е много е кофти, че след обновяването на сайта, премахнаха това да се вижда в кои магазини има наличност от даден продукт.


Мерих ги в магазина в Стара Загора, само че в сивата разцветка. Много са ми удобни,дори по- удобни от по-скъпите там. Всеки път като ида в магазина по някакъв повод ги пробвам, но все не мога да се реша да ги взема. най- вероятно ще ги взема от сайта - сега са намалени, а и тази разцветка ми харесва повече.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Аз в крайна сметка си ги поръчах до магазин тези обувки. Дойдоха в едно кашонче. Нося 37-38 размер, поръчах 39, изглеждат големи, но са ми добре. Това синьо реално е толкова ярко като на снимката. Честно казано очаквах да е по-различен цвят, защото много артикули в сайта са един цвят, а на живо различен.   

Общи условия

Активация на акаунт