Как бихте дарили парични средства за нуждаещо се дете?

  • 4 438
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Оценявам като най-удобен начин пращането на смс, с уточнението след провеждането на кампанията задължително да бъде излъчен репортаж за това как е протекла акцията и дали има резултат от нея. Според мен слабост на БГ кампаниите за набиране на средства е именно това - липсата на обратна връзка. Вие сте!  Wink

Моето мнение изцяло съвпада с твоето. Peace

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Бих дарила чрез всички изброени начини, но понеже мога да гласувам само с един-лично на родителите.

# 19
  • Мнения: 364
sms - мисля, че "българската коледа" с предварителни репортажи за нуждаещите се и показване на свършеното след това трябва да  е образец и за други кампании (не само "празнични")

# 20
  • Мнения: 765
 SMS , забелязвам че това е най - предпочитаният начин от повечето хора . Най - удобно ми се струва , а и се пести много време в сравнение с останалите варианти. Абе ,  ако човек има голямо желание да помогне ще го направи , все едно по кой начин  Peace

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Със смс защото е най-лесен и удобен.

# 22
  • Мнения: 8 505
Чрез смс заради ограниченото ми време.Иначе недостатък е,че ДДС-то не отива за детето.

# 23
  • Мнения: 35 971
банкова сметка, СМСто цялото ли отива за родителите или компаниите прибират своя дял?
макар, че покрай форума не съм останала без каузи

# 24
  • Мнения: 2 697
Момичета, страхотни сте! newsm51 smile3501 Надявам се да се включат още хора и да придобием представа каква в общи линия е вашата позиция Grinning

А между другото:


СМС-те нещо взех да ги недолюбвам, гледах и слушах, как по-голямата част от събраните средства отиват за телефонната компания(такси, ДДС-та, реклама), а по предназначение остават много малка част.

Много важно уточнение... Thinking хм, изобщо не се бях замисляла колко пари наистина се губят по рекламните агенции, медиите и пр. Накрая, като приключи анкетата, ще го отбележим задължително.  Hug

# 25
  • Мнения: 1 849
Нито един от изброените. Защото не е ясно кой си е пуснал рекламата, а за тези които продават билетчета и рекламни мателиали, имах приятелка която работи известно време за такива и си вземаше солиден процент от набраните пари, а другите не е ясно къде отиват. Бих ги дала лично на родителите само ако съм сигурна, че не ме лъжат или във Фонд за лечение на деца (може да не го цитирам точно). Просто това с СМС или банкова сметка не можеш разбра кой и за какво е изразходил парите. То в крайна сметка си има един горе дето ще им търси сметка на лъжците, но и ние си имаме отговорност къде си даваме парите.

# 26
  • Мнения: 2 697
Нито един от изброените. Защото не е ясно кой си е пуснал рекламата, а за тези които продават билетчета и рекламни мателиали, имах приятелка която работи известно време за такива и си вземаше солиден процент от набраните пари, а другите не е ясно къде отиват. Бих ги дала лично на родителите само ако съм сигурна, че не ме лъжат или във Фонд за лечение на деца (може да не го цитирам точно). Просто това с СМС или банкова сметка не можеш разбра кой и за какво е изразходил парите. То в крайна сметка си има един горе дето ще им търси сметка на лъжците, но и ние си имаме отговорност къде си даваме парите.

Хм, значи везните се накланят по-скоро към лична среща с родителите...Благодаря ти за мнението, опасенията ти, че парите не се изразходват по предназначение, са основателни.  bouquet Всъщност, ако имате някакви идеи как може да се намали тази вероятност от злоупотреби, пишете!

# 27
  • Мнения: 2 171
И на мен ми е най-удобен вариант с СМС.

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
...СМСто цялото ли отива за родителите или компаниите прибират своя дял?


За съжаление, компаниите прибират своята парса... Би било чудесно да даваха ДДС- то за каузата...

# 29
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
SMS, че е най-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт