Имате ли чувство за хумор?

  • 3 277
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 505
Според мен-да.

# 31
  • Мнения: 1 384
Имам чувство за хумор, но не всеки разбира шегите ми и понякога има засегнати   Peace
Да не говорим, че честичко черният хумор преобладава при мен, но винаги е с добри чувства, а не от лошо  Mr. Green

# 32
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ей, няма да забравя, когато баба идваше на гости у нас. Тя, милата, нямаше никакво чувство за хумор. Ние всичките в нейно присъствие правехме някакви висши хумористични пилотажи, ама тя - нъцки.   smile3532
Родителите ми имат изключително чувство за хумор, сестрите ми, мъжът ми, а за наша огромна радост дребният също се изяви още в съвсем невръстна възраст.

# 33
  • Мнения: 3 405
понякога го губя, а не си харесвам вариантът на чувство за хуор-подозирам, че и на собственото си погребение ще разправям вицове за мъртви с цел развеселяване на аудиторията  Mr. Green Embarassed

ей на това му се вика хумор
 Grinning

# 34
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
понякога го губя, а не си харесвам вариантът на чувство за хуор-подозирам, че и на собственото си погребение ще разправям вицове за мъртви с цел развеселяване на аудиторията  Mr. Green Embarassed

ей на това му се вика хумор
 Grinning
най-малоумно и идиотски се държа на тъжни места и тъжни поводи, затова се присламчвам към децата, че обирам нервни и възмутени погледи, а таз уста не се затваря пусто  ooooh! ooooh! ooooh!

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Човекът със съвършено чувство за хумор е мъжът ми. Аз съм само негово подобие по сЪребрена линия Mr. Green

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От оперираните съм.

# 37
  • Мнения: 4 473
Все си мисля, че имам. Често ми се случва да не разбера чуждия, особено ако е от по-черния Rolling Eyes. Като цяло си зависи от компанията и настроението - веднъж се получава, друг път не.

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Помислих, че си пуснала тест....
Едва ли има човек, който да мисли, че е лишен от чувство за хумор.......И аз като малка си мислех, че всички трябва да ми разбират хумора, но не би  Wink

# 39
  • Мнения: 3 569
Чак го прикривам понякога, че не всички вдяват накъде бия. Обичам и черния хумор.

Ей на - миналата година ми казаха, че съм прекарал СПИН на крак ... Дори не съм разбрал ....

# 40
  • Мнения: 3 423
Всеки има чувство за хумор. Всеки различно.

# 41
  • Мнения: 1 001
Това, за което питаш, к'во е? Аде ли се, що ли?

# 42
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това, за което питаш, к'во е? Аде ли се, що ли?

И аз първо в хладилника погледнах.
Нямам... Sad

# 43
  • Мнения: 779
Абсолютен пън съм, дръвче, цацичка, нацупена при това  Joy

# 44
  • Мнения: 23 086
Имам и го ползвам по предназначение и където сваря.

Но обичам да се шегувам с хората  hahaha, а те с мен - НЕЕЕЕ  Naughty  Shocked
Peace

Общи условия

Активация на акаунт