Имате ли чувство за хумор?

  • 3 275
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Уф, зъбла съм, то е ясно Mr. Green 
Обаче, имам проблем с чувството за хумор, понякога му изтървам юздите и като хукне през поляните... после не ми говорят разни хора и дами Grinning

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Уф, зъбла съм, то е ясно Mr. Green 
Обаче, имам проблем с чувството за хумор, понякога му изтървам юздите и като хукне през поляните... после не ми говорят разни хора и дами Grinning
то твойто чувство за хумор ли беше  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 4 806
имам, как да нямам Simple Smile

нищо, че се случва и във форума, и извън него, да не се включа в групичката на ревящите от смях, или пък да не успея да ги приобщя към собственото си веселие... разминавки се случват Simple Smile

# 18
  • Мнения: 10 758
Може би другите трябва да кажат, но все си мисля че имам.С който и да съм си говорила(тук от форума), а и извън него,съм разбирала шегите им, а и те моите.

# 19
  • Мнения: 698
подозирам, че и на собственото си погребение ще разправям вицове за мъртви с цел развеселяване на аудиторията  Mr. Green Embarassed

 smile3532

# 20
  • Мнения: 7 914
Имам  Mr. Green, ама понякога си оставам неразбрана Tired ... и за самата себе си newsm62

# 21
  • Мнения: 3 371
Да , имам чувство за хумор и смятам , че наличието му е много ценно качество и подпомага общуването !Харесвам добронамерените шеги и закачки , а от известно време открих , че съм се научила да се шегувам със себе си ! Mr. Green

# 22
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Да , имам чувство за хумор и смятам , че наличието му е много ценно качество и подпомага общуването !Харесвам добронамерените шеги и закачки даже съм се научила да се шегувам със себе си ! Mr. Green
не като цяло, а определени потребители имат проблем или криворазбрано 4увство или смесват със сарказъм и ирония и мислят, 4е са с надмощие (интелектуално)-глей сеаа как кой съм! аз ли4но с един-двама съм имала недоразиране, но то и трябва да можеш да усетиш написаното, не само да го 4етеш и търсиш заяждането или грешките!но хора оперирани от 4увство за хумор има и тука и в живота!

# 23
  • Мнения: 7 186
О, да имам чувство за хумор и нося много- на черен, на бял, на всякакъв.
И да, случвало се е да напиша нещо на майтап тук, да си сложа и иконките както си му е реда и въпреки всичко някой да ми изскочи на карманьол отнякъде! Shocked Laughing Много важно, който не разбира от майтап да се коси там, проблема си е негов. Аз на хората, дето не разбират от хумор не им казвам сухари, а спечени. Wink Laughing
И в реалния живот познавам такива хора и определено си меря приказките и избягвам да се бъзикам с тях, че после иди се оправяй и обяснявай, чи било казано на майтап. Crazy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Еми аз си мисля, че имам. Но и в нета, и в реалността има хора, които са на твоята вълна откъм хумор, и такива, с които не ти се получава.

# 25
  • Мнения: 46 518
Повече от необходимото  Embarassed

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Мисля, че имам, но вече внимавам кога какви смешки използвам.  Според мен доброто чувство за хумор започва със самоиронията, иначе си е обикновено присмиване, но ако някой може да се самоиронизира, друг - не, пък трети май само това чака.

# 27
  • Мнения: 1 120
Имам да, но не с всеки може да се получи. Понякога е трудно да предразположиш човека до теб , колкото и да ти се иска . А и ако събеседника ти няма чувство за хумор, то и моето замира...
Общо взето съм весел човек, обичам шегите  Party

# 28
  • Мнения: 2 550
Нямам. Изключителна скумрия съм  Sick

# 29
  • Мнения: 35 968
знам ли? често оставам неразбрана  Thinking
може би ми е станно чувството за хумор  Rolling Eyes
за това внимавам повече, за да не се извинявам и обяснявам  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт