Тен с домашни трикове

  • 2 224
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 192
Купи си една ампула Меланотан, почваш да си биеш подкожно и ще имаш прекрасен тен без да се налага да излизаш на слънце дори.

# 16
  • Мнения: 391
Записвам се в темата. Преди години като живеех в чужбина, познавах жена, която имаше много тъмен тен, равномерен и я питах колко често ходи на солариум. Тя ми сподели, че не ходи, а от години пие бета каротин на таблетки, по една или две всеки ден. Казаха ми наскоро много добра марка бронзанти за тяло и лице - кремове, който иска да ми пише на лично.

# 17
  • Мнения: X
Записвам се в темата. Преди години като живеех в чужбина, познавах жена, която имаше много тъмен тен, равномерен и я питах колко често ходи на солариум. Тя ми сподели, че не ходи, а от години пие бета каротин на таблетки, по една или две всеки ден. Казаха ми наскоро много добра марка бронзанти за тяло и лице - кремове, който иска да ми пише на лично.

И аз наскоро попаднах на тези хапченца , доста са хвалени

# 18
  • Мнения: 526
Записвам се в темата. Преди години като живеех в чужбина, познавах жена, която имаше много тъмен тен, равномерен и я питах колко често ходи на солариум. Тя ми сподели, че не ходи, а от години пие бета каротин на таблетки, по една или две всеки ден. Казаха ми наскоро много добра марка бронзанти за тяло и лице - кремове, който иска да ми пише на лично.

И аз наскоро попаднах на тези хапченца , доста са хвалени

И аз съм се чудила за тях, но съм чела, че пушачите трябвало да внимават с бета каротин и витамин А. Уж увеличавали риска от рак. А дали е така....

Общи условия

Активация на акаунт