Стара Загора 7 - дремем на Бирхала със кафета, други пържат дупе по морета...

  • 13 516
  • 281
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 343
Ох да ви поплача.. Изкарах си ума сега се връщаме от спешния кабинет  #Crazy Моя синковец като бебе не е повръщал толкова. Искам да попитам мамите дето взимат кухня ... от сирената каша да имате някакви оплаквания ? Денис от 19:30 до 10:30 повърна 4-и пъти като последния вадеше само пяна ... Още нямаме разстройство но предполагам че сутринта ще сме и с тази екстра.. Моля ви пишете ако на някой детето е получило такива неща от кашата защото след нея по4на да повръща.
Лека нощ

# 196
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Уо, има някакъв вирус тия дни с повръщане, може него да сте пипнали.
На мен кашата ми се вижда безобидна в случая  Rolling Eyes

Дано да му минава бързо на Денис.
А ти да ми пазиш кошницата, че съм се уговорила да я продавам като ми я върнеш  Wink

# 197
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Уо, спокойно... Има вирусче... Без висока температура... Повръщане и разстройство... Ивката на Злати го е прихванала също... Минавате на лека, съвсем лека храна... И внимаваш да не се обезводни... С повече настояване...

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 01:47 от Ekcnpec

# 198
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хайде на снимките от Мантос...! Най-накрая...
И вие нетърпеливите... Стига сте се хапали където не ви сърби...
Разкази на очевидци - на живо на Бирхалето...
Вторник, обедно време... 12, 12 и нещо...

# 199
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Ох ТУК е имало посрещане  Mr. Green
След ресторанта де ходихте бе маскари Crazy

# 200
  • Мнения: 426
Ауу как ви е заинтерисувала тази червена книга? smile3529

# 201
  • Мнения: 6 243
Днес на обяд ще съм ковната в 12 ч., че имам фиксирано работно време. Ще намеря ли някой там?

# 202
  • Мнения: 449
Там сме, как Laughing
Ама не е ли култова снимка как ме посрещат на входа на мазетата, а?
Който иска да разбере повече подробности-днес на Бирхалето... Mr. Green

# 203
  • Мнения: 1 343
Е Jade на мен я продай де .. Ако знаех хич нямаше да ти я взимам за ползване направо щяхме да се пазарим .  Twisted Evil

Ами от 2 часа снощи не е повръщал давам му само мляко... Сутринта се събуди с 37.6 за сега е жизнен ама полягва по често от обикновенно. Сутринта към три ама така хубаво се оака че трябваше и аз да се къпя после  Sick
Но това последното го отдавам на свещичките против повръщане. Мале утре трябваше да пътувамееееееее Sad дано да му светне до утре и да се махаме от тукаааааааааааааааа.

# 204
  • Мнения: 9 133
Момичета, приятно изкарване на пляжа и почивката!
Ние ще се крием тук под климатиците

# 205
  • Мнения: 6 243
Въпрос към Херка:
Душке,
кога ще ни поканиш на гости за един час да сортираме дрешките, че да ги занесем в Дом 44 тая събота. С Експрес и Августа сме мераклии, обещаваме да не пипаме Сержи и да си носим безалкохолното. Heart Eyes

# 206
  • Мнения: 449
Да, обещаваме...аз нищо не съм обещавала, ама няма да е това целта на посещението сега. А пък и аз страдам за Митя, оставете ме  Sunglasses

# 207
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 525
Kakви дрешки? Що не казвате нищо? У нас има, ама май не стават за 44, големи са.

Ние вървим към приключване на обекта, та скоро ще имам повече свободно време.

# 208
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хера се е дотъркаляла до леглото и сега лежи по гръб и пуфти като парен локомотив по нагорнище от жегата...
Пък ние, на гости ша й са натрисЯме...
smile3532

Лалич, това са дрешките, които донесе мама Нора... И те са за сортиране, защото има и за бебета, и за по-големи... Трябва да се отделят такивата за Дом № 44, щото се гласим да ходим с "недорасляците" (дребосъците, бебешорите, демек децата) скоро... Може би в събота преди обед... Ама това са само наши планове - на мен, Хапката и Августа... Не сме го споделяли с Радина Стоянова...

# 209
  • Мнения: 9 133
... Не сме го споделяли с Радина Стоянова...[/color]

 newsm78 newsm78 нещо съм изтървала, но коя е госпожата  newsm78
При мен е останала  блуза +  2 чифта детски сандали в идеално състояние. Дайте някакви телефони на директорката на дом Българка, да се срещна с нея и да ги дам, сега е момента да ги използват дечицата, или друга подходяща идея давайте  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт