На колко години загубихте девствеността си?

  • 57 226
  • 895
  •   1
Отговори
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Хайде, да пусна и аз една тема от петъчен характер  Crazy . Покрай някои други скорошни теми из форума се замислих каква ли е средно статистическата възраст, на която съфорумци и съфорумки са си загубили девствеността  Mr. Green . Подчертавам дебело, че не искам да се ровя в личните истории на никого, вълнува ме какъв ще е процентовия резултат в анкетата. Но пък, който иска, може да каже, разбира се, нещо по темата.  Peace

# 1
  • Мнения: 202
15-16 Simple Smile първата година в гимназията

# 2
  • Мнения: 8 970
Подчертавам дебело, че не искам да се ровя в личните истории на никого, вълнува ме какъв ще е процентовия резултат в анкетата.

Тогаз ще гласуваме анонимно!!!  Peace

Това, което имам да кажа по темата е, че резултата, ще е напълно... неадекватен. Ако после го пуснем в някой тийнейджърски форум, ще си помислят, че мнозинството от нас са живели навремето в манастир.  Crazy

# 3
  • Мнения: 10 547
Възрастна за днешните деца.

# 4
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ако после го пуснем в някой тийнейджърски форум, ще си помислят, че мнозинството от нас са живели навремето в манастир.  Crazy

Много вероятно  Grinning .

# 5
# 6
  • Мнения: 6 697
Класика-почти на 18.....  Flutter

# 7
  • Мнения: 4 569
На 19.
Голяма тъпня беше.

Не разбирам значението което се придава на първия път. Чудех се какво толкова му намират на тоя секс.  Laughing
Вече знам.  Embarassed Но то е защото смених мъжа.  Flutter

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 3 573
Голяма тъпня беше.

Не разбирам значението което се придава на първия път. Чудех се какво толкова му намират на тоя секс.  Laughing
Вече знам.  Embarassed Но то е защото смених мъжа.  Flutter

Подписвам се под това мнение.

# 10
  • Мнения: 7 947
Интересни отговори - преобладават 18-20.
Но не е зле да се уточни и поколението, тоест жените на 40+ логично по-късно да им е бил първия път примерно...Пуснете темата в тийнфорум - и  ще се стреснете!

# 11
  • Мнения: 116
Късно спрямо приятелките ми,но не съжалявам.

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 574
14.
Изобщо не помня с кого и какво беше, бяло петно.

# 13
  • Мнения: 6 368
14.
Изобщо не помня с кого и какво беше, бяло петно.

Пияна ли беше? Как така?

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 574
14.
Изобщо не помня с кого и какво беше, бяло петно.

Пияна ли беше? Как така?

Не, тогава не пиех. Виж, с подробности мога да ти разкажа за първото си напиване, но за първия си секс- цъ, хич не мога...  Confused

Общи условия

Активация на акаунт