Стара Загора 7 - дремем на Бирхала със кафета, други пържат дупе по морета...

  • 13 515
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 243
...Ама тя онази знаеш ли с какъв тен ще се върне,ум да ти зайде Mr. Green
Тогава може на Херка да й падне кръвното от напрежение Mr. Green

# 226
  • София
  • Мнения: 440
Извинете, че се намесвам в темата ви. Искам да попитам, има ли в града приличен басейн, че ще гостуваме на бабата и дядото точно когато си е време за плувни забавления.

# 227
  • Мнения: 6 243
В града и в близост до него е пълно с басейни.
Няма да имате проблеми да си намерите нещо по ваш вкус. Има и закрит басейн, но надали точно това ще ви хареса през лятото.

# 228
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 525
Басейни дал Господ. Разправят, че Ескейп бил хубав, ама аз не съм ходила. Щерката ходи и беше доволна, ама баща и сърцето го заболя - 10 лв. не и стигнаха  ooooh!

# 229
  • Мнения: 6 243
Аз Ескейп-а не го харесвам, щото е пълно с ученици. Поначало всичмки басейни в града са пълни с ученици и е голяма лудница, затова ходя на Колена. Сега имало и нов басейн на тенискортовете на Аязмото, но бил по-скъп. А Ескейп-а май го водят най-евтин newsm78

На Баните се сещам за Гроди, Армира (гласувам за него) и май още някакъв нов има...

# 230
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 525
Как най-евтин бре? Ужас...
А работи ли басейна на Моньо Христов?

# 231
  • Мнения: 6 243
Как най-евтин бре? Ужас...
А работи ли басейна на Моньо Христов?
Оня до Богомилово ли? Работи и той. И там е пълно с ученици.

# 232
  • Мнения: 294
Здравейте помогнете ми да си намеря детегледачка бебка е на 5 месеца но ми се ще да си намеря жена която да ми помага защото ходя на работа .Предпочитам да е мед.сестра или акушерка или най малкото поне да има опит в гледането на деца не ми се ще да е възрастна да е баба.Ако се сетите нещо ми пишете на лична аз ще дам телефона си.Мерси

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Кажете мили съгражданки кога ще ми дойдете на гости, че да не ме заварите по килоти още Mr. Green
Бъзикайте вие старото със кръвното Crossing Arms То си е за притеснение...сержи как така ще го изпусна Mr. Green

# 234
  • Мнения: 6 243
Херче, на обяд мисля да дойдем, как си тогава?
Нямаш грижа да ни хрантутиш, аз съм на плодов разтоварващ ден утре  Grinning

Светило, за съжаление нямам предвид подходяща жена... Някоя от другите мами може да се сети.

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Херче, на обяд мисля да дойдем, как си тогава?
Будна съм тогава и ще ви чакам Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 9 132
Сладка и Херка, сърдечни поздрави от Моренката.
Ейскейпа е евтин, щото си плащаш 3 лв. вход само, а другото е отделно. Новия над стадиона е 6лв. и включва чадър, шезлонг и вход - т.е. все тя. А е пълно с хлапета, щото едни ..... решиха, че е много лошо за хлапетата да поработвам лятос, та все някъде трябва да се шляят /говоря за тези над 16/

Сладка, ти кога ходи на солариум бре, я какъв тен newsm78 newsm78

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 17:14 от pep-4o

# 237
  • Мнения: 6 243
Сладка, ти кога ходи на солариум бре, я какъв тен newsm78 newsm78
Това е от рома и от пурите. Или от кърменето, не съм сигурна вече, че взе да ми отслабва паметта, откак ударих 70така. newsm78

# 238
  • София
  • Мнения: 440
Ейскейпа е евтин, щото си плащаш 3 лв. вход само, а другото е отделно. Новия над стадиона е 6лв. и включва чадър, шезлонг и вход - т.е. все тя. А е пълно с хлапета, щото едни ..... решиха, че е много лошо за хлапетата да поработвам лятос, та все някъде трябва да се шляят /говоря за тези над 16/

Благодаря ви за отзивчивостта и информацията. Бъдете здрави!

# 239
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
здравейте мамчета -бъдещи и настоящи.
радвам се да се присъединя към вашия клуб.първо да се представя Wink
казвам се Дони и терминът ми е 17 септември, очаква се да е мъж....
по принцип съм от Бургас, но от няколко месеца живея тук .....какво да се прави ...любов необяснима Heart Eyes
пожелавам ви леко бременеене и зрави и красиви бебоци , когато му дойде времето!!!  ylinfant 

Общи условия

Активация на акаунт