Декемврийски мами 2019 - тема 1

  • 21 823
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 177
Момичета , аз пък нещо се разболявам, а сме на почивка в Испания. Не сме в хотел , а в апартамента на родителите ми и имаме всичко нужно , но не помня какво мога да пия. Когато, живеехме тук съм приемала само някакви неща за гърло и най-много енантинум. Селена случайно да знаеш нещо безвредно , освен чай от лимон и джинджифил.  Ако има значение сме в Хатива.

# 61
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета! Присъединявам се към вас последен МЦ 16.02 Simple Smile на 02.04 бяхме на лекар и се разбра, че сме в 6г.с. И видяхме как бие сърчице. Имам дъщеря на 9г и съм забравила какво е чувството.

# 62
  • Мнения: 2 177
Здравейте, момичета! Присъединявам се към вас последен МЦ 16.02 Simple Smile на 02.04 бяхме на лекар и се разбра, че сме в 6г.с. И видяхме как бие сърчице. Имам дъщеря на 9г и съм забравила какво е чувството.
Честито!
Кога Ви е терминът?😊🙂

# 63
  • Мнения: 8
Днес ще ходя да си запиша час при д-р Наталия Цвик нея избрах да ми води бременността, тъй като моят гинеколог не води

# 64
  • Мнения: 63
Здравейте, записвам се и аз при вас с термин 06.12. Последнен МЦ на 01.03, вчера си пуснах ЧХГ 1086. Това ми е 4 бременност, малко изненадваща 🙂. Имам дъщеря на 10г. И син на 7м., втората ми бременност беше мисед. Още не съм ходила на преглед, записала съм час за 22.04. Ражданията са ми секцио и малко се притеснявам, защото последното беше преди 7м. Аз все още нямам никакви неразположения.  Пожелавам ви лека и изпълнена с положителни емоции бременност и на финала здрави и пухкави бебчета. Прекрасен ден 🌞🌞🌞

# 65
  • Мнения: 2 177
Здравейте, записвам се и аз при вас с термин 06.12. Последнен МЦ на 01.03, вчера си пуснах ЧХГ 1086. Това ми е 4 бременност, малко изненадваща 🙂. Имам дъщеря на 10г. И син на 7м., втората ми бременност беше мисед. Още не съм ходила на преглед, записала съм час за 22.04. Ражданията са ми секцио и малко се притеснявам, защото последното беше преди 7м. Аз все още нямам никакви неразположения.  Пожелавам ви лека и изпълнена с положителни емоции бременност и на финала здрави и пухкави бебчета. Прекрасен ден 🌞🌞🌞
Честито!
Сиси, не си сама. Аз също съм с малко детенце(на почти 8месеца) , но е едно. Също като теб родих същеря ми със секцио и имам подобни притеснения. Като ходих на преглед повдигнах този въпрос, защото предишната си бременност изкарах в България , а сега живеем в Англия иииии ми обясниха , че стига секциото да е направено кадърно няма проблем. Прегледаха ме , всичко е зарастнало добре, а докато бебоците натежат малко повече в коремчетата, другите ще са на по годинка . Ти от септемврийките ли си?😉

Извинявам се за въпросите🤣

# 66
  • Мнения: 63
Здравейте, записвам се и аз при вас с термин 06.12. Последнен МЦ на 01.03, вчера си пуснах ЧХГ 1086. Това ми е 4 бременност, малко изненадваща 🙂. Имам дъщеря на 10г. И син на 7м., втората ми бременност беше мисед. Още не съм ходила на преглед, записала съм час за 22.04. Ражданията са ми секцио и малко се притеснявам, защото последното беше преди 7м. Аз все още нямам никакви неразположения.  Пожелавам ви лека и изпълнена с положителни емоции бременност и на финала здрави и пухкави бебчета. Прекрасен ден 🌞🌞🌞
Честито!
Сиси, не си сама. Аз също съм с малко детенце(на почти 8месеца) , но е едно. Също като теб родих същеря ми със секцио и имам подобни притеснения. Като ходих на преглед повдигнах този въпрос, защото предишната си бременност изкарах в България , а сега живеем в Англия иииии ми обясниха , че стига секциото да е направено кадърно няма проблем. Прегледаха ме , всичко е зарастнало добре, а докато бебоците натежат малко повече в коремчетата, другите ще са на по годинка . Ти от септемврийките ли си?😉

Извинявам се за въпросите🤣
Да терминът ми беше на 28.09.2018, но малкият палавник се роди на 28.08, много се радвам, че няма да съм сама. Аз ходих на контролен преглед 2м след секциото и ми обясниха, че уж всичко е ок. Незнам калко е кадърно, цялата бременност беше трудна и накрая родих със спешно секцио при дежурният лекар в б-ца Надежда. Успех и ще се радвам да споделяш за да си сверявам часовника 😁

# 67
  • Мнения: 2 177
Скрит текст:
Здравейте, записвам се и аз при вас с термин 06.12. Последнен МЦ на 01.03, вчера си пуснах ЧХГ 1086. Това ми е 4 бременност, малко изненадваща 🙂. Имам дъщеря на 10г. И син на 7м., втората ми бременност беше мисед. Още не съм ходила на преглед, записала съм час за 22.04. Ражданията са ми секцио и малко се притеснявам, защото последното беше преди 7м. Аз все още нямам никакви неразположения.  Пожелавам ви лека и изпълнена с положителни емоции бременност и на финала здрави и пухкави бебчета. Прекрасен ден 🌞🌞🌞
Честито!
Сиси, не си сама. Аз също съм с малко детенце(на почти 8месеца) , но е едно. Също като теб родих същеря ми със секцио и имам подобни притеснения. Като ходих на преглед повдигнах този въпрос, защото предишната си бременност изкарах в България , а сега живеем в Англия иииии ми обясниха , че стига секциото да е направено кадърно няма проблем. Прегледаха ме , всичко е зарастнало добре, а докато бебоците натежат малко повече в коремчетата, другите ще са на по годинка . Ти от септемврийките ли си?😉

Извинявам се за въпросите🤣
Да терминът ми беше на 28.09.2018, но малкият палавник се роди на 28.08, много се радвам, че няма да съм сама. Аз ходих на контролен преглед 2м след секциото и ми обясниха, че уж всичко е ок. Незнам калко е кадърно, цялата бременност беше трудна и накрая родих със спешно секцио при дежурният лекар в б-ца Надежда. Успех и ще се радвам да споделяш за да си сверявам часовника 😁
Охоо , значи бебоците ни са даже родени в един месец , че и в една болница. Аз бях с термин 28.08 , но поради ред причини малката се роди със спешно секцио на 07.08, пак при дежурния екип. Имах плацента превия и лежах по болници няколко пъти . Накрая точно в 37г.с през нощта ми изтекоха водите и ме извикаха спешно да ме режат. Аз така или иначе щях да раждам със секцио заради плацентата, но беше насрочено за след седмица. Както и да е де , девойката беше здрава и голяма(3830, 50см).

Ако имаш  пиши ми на лично да не спамим темичката на момичетата😊

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 20:01 от bubanka

# 68
  • Мнения: 5
Здравейте
Записвам се и ааз, бременна с 5та седмица.Имам дъщеря на 17 години и съм позабравила много неща, за това ще имам нужда да чета и да си помагаме взаимно Heart Exl
Успех на всички и леко бременеене

# 69
  • Мнения: 633
Момичета,много ме боли главата днес цял ден отпред на челото...мога ли да пия беналгин примерно

# 70
  • Мнения: 697
Колко много нови момичета от днес! Добре дошли на всички. Simple Smile

За болки в глава - парацетамол.

Аз продължавам да не чувствам някаква промяна. 😁 Нищо не ме боли, не ми тече. А и кръвен тест не съм пускала. Утре ще се разбере какво е що е.

# 71
  • Мнения: 5 524
Здравейте. Записвам се плахо при вас.
Преди час видях 2 черти. Последен цикъл - 08.03.2019.
В интернет излиза термин - 13.12.2019
Малко съм притеснена тъй като лекувах тазово възпалителна болест с Доксициклин, а знам, че е противопоказен. Тази вечер няма да пия лекарството, утре имам час при лекарката.
Дано всичко е наред.
Първа бременност, на 24 ненавършени съм.
Имам леки болки, ще пия но - шпа.

# 72
  • Мнения: 2 177
Здравейте. Записвам се плахо при вас.
Преди час видях 2 черти. Последен цикъл - 08.03.2019.
В интернет излиза термин - 13.12.2019
Малко съм притеснена тъй като лекувах тазово възпалителна болест с Доксициклин, а знам, че е противопоказен. Тази вечер няма да пия лекарството, утре имам час при лекарката.
Дано всичко е наред.
Първа бременност, на 24 ненавършени съм.
Имам леки болки, ще пия но - шпа.

Честито Мартина! Всичко ще е наред.

Днес наистина си имаме много нови попълнения към групичката. Много се радвам, че се раздвижва темичката.

# 73
  • Мнения: 697
Добре дошла, Мартина! Честито и до термин!

За следваща темичка ще сме се натрупали вече, ще си направим и заглавната страничка с ника на всяка, термина, годините, коя подред бременност. Simple Smile  Вдигаме глави всички, без лоши мисли, хубавото предстои!

# 74
  • Мнения: 2 177
Добре дошла, Мартина! Честито и до термин!
Супер идейка ! Можем и сърчица или щъркелчета да си слагаме според полът на бебчето.
Аз бих се пробвала да направя темичката, но използвам мобилна версия и не съм сигурна дали ще мога да оформя хубава заглавна .

За следваща темичка ще сме се натрупали вече, ще си направим и заглавната страничка с ника на всяка, термина, годините, коя подред бременност. Simple Smile  Вдигаме глави всички, без лоши мисли, хубавото предстои!

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 20:03 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт