Декемврийски мами 2019 - тема 1

  • 21 873
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 634
Аз ще се следя в Полимед (най - близо ми е до работата и ми е най - удобно). За фетална не знам, моя фонд работи с Фемина, но там не знам кой е добър. То кога се правеше ФМ? Между 11 и 13та седмица ли?

# 661
  • Мнения: 942
Здравейте момичета плахо се присъединявам към тази групичка и Ви пожелавам по 1,2 бебета на финал🤗
Днес съм 7 сед. 2 дни бях на прегледа на чуем сърчицата на двете точици, пък се получи изненада и се оказаха 3 ембриона със тупкащи сърца.

# 662
  • София
  • Мнения: 121
Аз по принцип искам да се следя близо до работата в Бизнес Парка (София), но явно ще трябва да ходя и на още едно място, където да ми регулират кръворазреждащите лекарства. Сега издирвам при кого ще ходя за това. Иначе при предната бременност се следих в МЦ Лора при д-р Джонгова и отделно от това по касата при д-р Венкова, а последните 2 месеца ходех и в Щерев, където раждах. Явно и сега ще ходя на много места.

# 663
  • Мнения: 2 180
Здравейте момичета плахо се присъединявам към тази групичка и Ви пожелавам по 1,2 бебета на финал🤗
Днес съм 7 сед. 2 дни бях на прегледа на чуем сърчицата на двете точици, пък се получи изненада и се оказаха 3 ембриона със тупкащи сърца.
Добре дошла!😊
Ехааааа, трички. Супер !
Честито и до щастлив , тройно пухкав финал.
Естествено ли са заченати?
Страхотен коледен подарък ще са бебоците!

Мен много ме е страх да не са две , но май вече няма такава опасност. С миналата бременност също се бях панирала. В семейството имаме много близнаци , както от моя страна , така и от страна на мъжа ми. В семейството ми няма поколение, което да е пропуснало близнаците , но този път се паднаха на сестра ми😂
Е, ако бяха две или три нямаше да ги върна......🤐😄😁😂

# 664
  • Мнения: 942
Здравейте момичета плахо се присъединявам към тази групичка и Ви пожелавам по 1,2 бебета на финал🤗
Днес съм 7 сед. 2 дни бях на прегледа на чуем сърчицата на двете точици, пък се получи изненада и се оказаха 3 ембриона със тупкащи сърца.
Добре дошла!😊
Ехааааа, трички. Супер !
Честито и до щастлив , тройно пухкав финал.
Естествено ли са заченати?
Страхотен коледен подарък ще са бебоците!
Благодаря, Alex
Лекарката каза, че ще изчакаме до 12г.с,и ако не отпадне някое, ще го редуцират, няма как да се износят 3,аз съм доста слаба. Ин витро са, за нещастие естествено не можех да забременея, без конкретна причина.
Наистина страхотен подарък и за рождения ми ден н 5.05😁

# 665
  • Мнения: 697
Марти, първата ФМ се прави между 11 и 14 г.с. Simple Smile Най-често в 12та.

Сладурче, ехааа три! Страхотна новина! Честито и ти пожелавам максимално много да ги носиш. Simple Smile
И мен ме е било шубе винаги от многоплодна бременност, но за други хора много се радвам и вълнувам. В нашето семейство няма близнаци, но все пак често те са си чист късмет. Една моя близка приятелка роди близнаци преди 4 години. Щастието е двойно, но и трудностите. Simple Smile

# 666
  • Мнения: 942
Марти, първата ФМ се прави между 11 и 14 г.с. Simple Smile Най-често в 12та.

Сладурче, ехааа три! Страхотна новина! Честито и ти пожелавам максимално много да ги носиш. Simple Smile
И мен ме е било шубе винаги от многоплодна бременност, но за други хора много се радвам и вълнувам. В нашето семейство няма близнаци, но все пак често те са си чист късмет. Една моя близка приятелка роди близнаци преди 4 години. Щастието е двойно, но и трудностите. Simple Smile

Bear, благодаря и на теб, живи и здрави всички до финал, мъчно ми е малко, че ако не отпадне, ще трябва да го махнат, но 3 няма да мога да износя. Слава Богу освен 2 дни повръщане и главоболие и всеки ден гадене друго трудности нямам, дано така продължи до края. Отговорноста и тревогите са двойни, спор няма.

# 667
  • Мнения: 3 837
На мен ми казаха за ФМ, че ще трябва да ходя в Майчин дом (май) и някакви документи имам вкъщи..

Сладурче, добре дошла! Аз съм малко шокирана от бройката, ноооо честито ^^ радвам се за теб

Имам позната с тризначки, такива са сладурчета и трите, винаги е купон ^^ аз не мога да си се представя
Моят доктор ми каза, че днес ще слушаме сърце и ще разберем дали е 1 и съм малко притеснена, не мога да си се представя с повече, но пък и при нас няма близнаци в рода, така че не мисля, че
ще са повече (:

Ще ви пиша после, момичета ^^

# 668
  • Мнения: 942
На мен ми казаха за ФМ, че ще трябва да ходя в Майчин дом (май) и някакви документи имам вкъщи..

Сладурче, добре дошла! Аз съм малко шокирана от бройката, ноооо честито ^^ радвам се за теб

Имам позната с тризначки, такива са сладурчета и трите, винаги е купон ^^ аз не мога да си се представя
Моят доктор ми каза, че днес ще слушаме сърце и ще разберем дали е 1 и съм малко притеснена, не мога да си се представя с повече, но пък и при нас няма близнаци в рода, така че не мисля, че
ще са повече (:

Ще ви пиша после, момичета ^^
Благодаря за топлото посрещане, Lana!
Стискам палци всичко да е наред! Да се похвалиш после.💚
Като цяло лекарката ми каза, че има случаи, отпадат и 2 ембриона и остава едно бебе накрая. Има доста време до тогава, ще изчакаме. Каквото е писано.

# 669
  • Мнения: 19
Лана, как така днес ще разберете дали е едно? Това не би ли трябвало да се види и на предишни прегледи?

На мен ми казаха за ФМ, че ще трябва да ходя в Майчин дом (май) и някакви документи имам вкъщи..

Сладурче, добре дошла! Аз съм малко шокирана от бройката, ноооо честито ^^ радвам се за теб

Имам позната с тризначки, такива са сладурчета и трите, винаги е купон ^^ аз не мога да си се представя
Моят доктор ми каза, че днес ще слушаме сърце и ще разберем дали е 1 и съм малко притеснена, не мога да си се представя с повече, но пък и при нас няма близнаци в рода, така че не мисля, че
ще са повече (:

Ще ви пиша после, момичета ^^

# 670
  • Мнения: 1 139
Здравейте и от мен!
Добре дошли на Канди и Сладурче.
Сладурче, голяма изненада трички 😊 ние ще вървим заедно, аз съм 7+1 г. с. Аз още не съм била за сърце, чак др седмица. Стискам палци всичко да се развие най-добре и за теб и за бебетата.
Алексче и в нашата рода има мн близнаци, аз също се притеснявах от двуплодна бременност, незнам дали ще се справя.
Относно яденето и на мен ми е мъка, нищо немога с кеф да хапна😣

# 671
  • Мнения: 3 837
Dulce, предният път беше първият реално и се видя само сакче и жълто тяло, ако си спомням правилно.

Идвам да се оплача, че дойдох при лекаря, има опашка, 100 градуса е, имах списък с въпроси, който забравих у дома и на всичкото отгоре имаше някакви документи, а аз не ги взех и сега не знам дали е трябвало или не. Уффф, само аз ли забравям толкова много?! 😯 😑😑😑

# 672
  • Мнения: 18
Добро утро, момичета!

FBID, добре дошла! Твоят термин е същия като моя 😁 И аз мисля, че ще подрани, че имах ранна овулация... Но, то си знае 😁

Беарче, голяма организация от сутринта, опасна си! Аз едвам станах, направих си смути и едвам го изядох. Никак не ми се яде, или ако пригладнея е изведнъж и трябва веднага да хапна нещо, иначе ми става леко неприятно.

Вчера имах едни такива позиви като да ми става кофти, но не знам дали не си внушавам вече. Днес съм вече 5+0 😊

Вили, стискам палчета всичко при теб да е наред!
.  С теб явно ще вървим заедно и аз от днес съм в 5та г.с

# 673
  • Мнения: 5 634
Честито на мамата с трите бебоци!
И аз се бях притеснила да ме са 2,защото в родата на мъжа ми има близнаци, а аз физически няма да издържа на бременността със сигурност. Вече май няма как да има изненади. 😁

# 674
  • Мнения: 3 837
Идвам да се отчета :

Бебето си има крака и ръце, сърце 😍 много мърда и е срамежливо хаха

Отговаря на 8 г.с. И 5 дни

Иначе докторът ми каза, че не мога да се боядисвам (не знам какво ще правя) и мога да пия по 1 кафе на ден, разредено.
Естествено, с моята забравяща глава, забравих да го питам за хапчета и мазила за кръста, той не ми даде телефон и сега до 28 ще продължават мъките ми (поне) 😣

Общи условия

Активация на акаунт