Hercai/Вятърничав по ATV Тема 1

  • 64 985
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 723
Ако имат кръвна връзка Рейан и Азад са братовчеди ,бащите са братя .Но в случая Рейян е като  осиновена и не е в роднинска връзка с Азад по права линия .

 Въпреки ,че комшиите си ги женят браТчедите , особено по аширетите .

Как ще сподели с дядо си ,та този е звяр , а и майка му  е от голямото ДОБРО УТРО ! Ще имат за снаха не от сой .....

Намерих превод на Hercai като Скитница , а и/скитник , и по ми  харесва от Вятърничав ,защото мисля ,че те много време ще "скитат " докато признаят любовта си  ,особено Миран!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Дядото е тиранин, държи се много зле с Реян, никога не би се съгласил неговия внук да се ожени за нея, разбирам го защо не е споделил, а може и да е чакал подходящия момент и сега когато се оказа пред свършен факт, си призна за чувствата.

# 47
  • Мнения: 9 737
Добре, нали никой не знае, или само Рейян не знае , че няма кръвна връзка с това семейство...

# 48
  • Мнения: 5 788
Формално са първи братовчеди Азад и Реян. Това в южните общества изобщо не е пречка за брак. А кръвно не са никакви, т.к Реян е дъщеря на майка си от предходен мъж, още не е ясно кой. Хазар е прибрал вдовицата или бременна или с малко дете, не разбрах добре. За това и дядото не обича Реян.
Азад е пълен нещастник, слаб като характер, страхлив. Рева със сълзи и сополи като сгодиха Реян.
По отношение на Миран още не може да се разбере дали официално е женен за Гьонюл или не е. В Турция многоженството не е разрешено. Т.е можеш да сключиш само един граждански брак. Имаше клипче от снимане на серията, дядото поздравява младите. Не се виждаше сватбена маса.
Възможно е "позора" за семейството на Реян е той да спи с нея, да я изгони и да се окаже че не е сключил граждански брак с нея, защото има вече такъв с Гьонюл.
Зейнеп /майката на Реян/ крещеше, но мисля на етърва си. Двете кобри етървата и дъщеря й Ярен може да са наприказвали разни неща. Тя и в първа серия доста се озъби като нападаха Реян. Беше твърде устата като за прибрана по милост вдовица. Явно буйния характер и чувството за гордост и двете дъщери са наследили от майка си. Малката също доста се отръса пред стринка си - "Аз съм Гюл Ханъм като баба си, имам сини очи като татко си, родила ме е моята майка  и добре че не си ме родила ти. "

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Добре, нали никой не знае, или само Рейян не знае , че няма кръвна връзка с това семейство...


май само тя не знае, и братовчедката може да не знае. Навярно като майка й е дошла , "братовчеда" е бил вече роден и е направил 2 и 2, със сигурност е имало скандал, докато дядката се навие за този брак.

# 50
  • Мнения: 5 723
То и Азад не е стока ,има си "бар" Joy Joy отгоре на гардероба !

Жалко за Рейян , че ще бъде жертва за болните и закостенели  амбиции и предразсъдъци !!!

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
То и Азад не е стока ,има си "бар" Joy Joy отгоре на гардероба !

Жалко за Рейян , че ще бъде жертва за болните и закостенели  амбиции и предразсъдъци !!!

В турските сериали, винаги си отмъщават на този дето има най-малко вина Sad и тука няма да се различават.

# 52
  • Мнения: 9 737
То и Азад не е стока ,има си "бар" Joy Joy отгоре на гардероба !

Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 1 496
Той пък Азад излезе толкова слабохарактерен .. сети се, че е влюбен в Рейян чак като я поискаха за нечия жена. Досега къде спа .. пък и имам чувството, че ако тя му кресне и той ще млъкне.. хич не ми е респектиран.  Naughty Ярен голяма злоба .. като чу разговора на мама и щерка Миранови и много се зарадва. Сякаш пък като отпратят Рейян, Миран ще хукне след русото барби. Мечти Laughing

# 54
  • Мнения: 5 723
Той пък Азад излезе толкова слабохарактерен .. сети се, че е влюбен в Рейян чак като я поискаха за нечия жена. Досега къде спа .. пък и имам чувството, че ако тя му кресне и той ще млъкне.. хич не ми е респектиран.  Naughty Ярен голяма злоба .. като чу разговора на мама и щерка Миранови и много се зарадва. Сякаш пък като отпратят Рейян, Миран ще хукне след русото барби. Мечти Laughing

 "Не сакам я да съм добре ,сакам Вуте да е зле!"

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Формално са първи братовчеди Азад и Реян. Това в южните общества изобщо не е пречка за брак. А кръвно не са никакви, т.к Реян е дъщеря на майка си от предходен мъж, още не е ясно кой. Хазар е прибрал вдовицата или бременна или с малко дете, не разбрах добре. За това и дядото не обича Реян.
Азад е пълен нещастник, слаб като характер, страхлив. Рева със сълзи и сополи като сгодиха Реян.
По отношение на Миран още не може да се разбере дали официално е женен за Гьонюл или не е. В Турция многоженството не е разрешено. Т.е можеш да сключиш само един граждански брак. Имаше клипче от снимане на серията, дядото поздравява младите. Не се виждаше сватбена маса.
Възможно е "позора" за семейството на Реян е той да спи с нея, да я изгони и да се окаже че не е сключил граждански брак с нея, защото има вече такъв с Гьонюл.
Зейнеп /майката на Реян/ крещеше, но мисля на етърва си. Двете кобри етървата и дъщеря й Ярен може да са наприказвали разни неща. Тя и в първа серия доста се озъби като нападаха Реян. Беше твърде устата като за прибрана по милост вдовица. Явно буйния характер и чувството за гордост и двете дъщери са наследили от майка си. Малката също доста се отръса пред стринка си - "Аз съм Гюл Ханъм като баба си, имам сини очи като татко си, родила ме е моята майка  и добре че не си ме родила ти. "

и аз си мисля, че нещо такова ще направи, имаше моменти от предполагаема първа брачна нощ, а бабата казва как утре ще я изгонят, нещо от този род. Може би това е измислил за отмъщение. А майката си личи,че е борбена и не си мълчи, и там ще е интересно какъв е бил първия и мъж (бащата на Реян) макар,че този сега се държи с нея като с дъщеря. А браточеда е въздух под налягане, сигурно е предполагал,че Реян ще си седи цял живот сама и той ще си мечтае да се съберат.

# 56
  • Мнения: 21 201
Аз нямам търпение за втори епизод smile3539 пък за вас не знам.
https://www.instagram.com/p/BvHGfb5Hm3g/

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Аз нямам търпение за втори епизод smile3539 пък за вас не знам.
https://www.instagram.com/p/BvHGfb5Hm3g/
Дано само не го прецакат като другите сериали на ATV, че и "Ти разкажи, черно море" и "Чукурова" започнаха така добре и силно , и ги развалиха. Дано този си продължи така интересно. Иначе и аз нямам търпение да дойде 2ри епизод да видя какво е измислил Миран. Пък и има още много герои които не са се показали какви са, добри-лоши.

# 58
  • Мнения: 21 201
Аз нямам търпение за втори епизод smile3539 пък за вас не знам.
https://www.instagram.com/p/BvHGfb5Hm3g/
Дано само не го прецакат като другите сериали на ATV, че и "Ти разкажи, черно море" и "Чукурова" започнаха така добре и силно , и ги развалиха. Дано този си продължи така интересно. Иначе и аз нямам търпение да дойде 2ри епизод да видя какво е измислил Миран. Пък и има още много герои които не са се показали какви са, добри-лоши.

Чукурово/а засега все още ме държи от-до, надявам се и с този да е така, но в крайна сметка щом дадено дизи ми омръзне го зарязвам отраз и го карам само на фрагове, озети, и снимки.
Така чеееее каквото-такова и колкото-толкова, сериали бол.
SET
https://www.instagram.com/p/BvIA_1_ln4D/


# 59
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Цитат
dariVale в нд, 17 мар 2019, 23:31
Скрит текст:
Формално са първи братовчеди Азад и Реян. Това в южните общества изобщо не е пречка за брак. А кръвно не са никакви, т.к Реян е дъщеря на майка си от предходен мъж, още не е ясно кой. Хазар е прибрал вдовицата или бременна или с малко дете, не разбрах добре. За това и дядото не обича Реян.
Азад е пълен нещастник, слаб като характер, страхлив. Рева със сълзи и сополи като сгодиха Реян.
По отношение на Миран още не може да се разбере дали официално е женен за Гьонюл или не е. В Турция многоженството не е разрешено. Т.е можеш да сключиш само един граждански брак. Имаше клипче от снимане на серията, дядото поздравява младите. Не се виждаше сватбена маса.
Възможно е "позора" за семейството на Реян е той да спи с нея, да я изгони и да се окаже че не е сключил граждански брак с нея, защото има вече такъв с Гьонюл.
Зейнеп /майката на Реян/ крещеше, но мисля на етърва си. Двете кобри етървата и дъщеря й Ярен може да са наприказвали разни неща. Тя и в първа серия доста се озъби като нападаха Реян. Беше твърде устата като за прибрана по милост вдовица. Явно буйния характер и чувството за гордост и двете дъщери са наследили от майка си. Малката също доста се отръса пред стринка си -
"Аз съм Гюл Ханъм като баба си, имам сини очи като татко си, родила ме е моята майка  и добре че не си ме родила ти. "
Хахаха - браво на малката : )))) JoyJoyJoy

На Миран бей му пожелавам да се влюби безпаметно и много да съжалява за това ,че се води по акъла на баба си.


Така както чета вървят по книгата. Сигурно ще я остави след първата брачна нощ.

Ето го откъса с "Аз съм Гюл ханъм". Момичета, още на онлайна го чух, но не бях сигурна, ама момиченцето казва "благодаря" на чист български след като снахата й духа в устата ; ))))))
https://www.instagram.com/p/BvHFZENl7V3/

Последна редакция: пн, 18 мар 2019, 00:09 от BVAR

Общи условия

Активация на акаунт