На море в Турция - тема 59

  • 49 747
  • 831
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 9 490
Лонисера мисля, че отдавна е пълен. Ако го обмисляте, първо проверете дали има свободно стаи за желаните дати.

magda91, високите цени се коментират от ноември миналата година.

Доста сте закъсняли с резервацията, според мен. Шансът за добра оферта в последния момент е много малък.
Принципно не е честа практика да пускат такива оферти или когато ги има, обичайно са за кофти хотели, които не се продават.
Хотелите, които са добри и са на приемливи цени обикновено са широко търсени и бързо се изчерпват стаите.

# 751
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
Iseto, питай спокойно, ще се радвам да съм полезна Hug
Много Ви благодаря за отзивчивостта 😀 Няма да Ви тормозя сега... Само набързо, как е интернета в хотела и на плажа? Страхотна почивка Ви желая 😀

Мерсо Blush Интернетът е бърз до толкова, че може да се гледа телевизия без проблем. От време на време, като не го ползваш прекъсва (например като си извадя телефона от джоба, му трябват няколко секунди да се свърже пак). На плажа е по-трудно откриваем, но става.
Много, много благодаря за бързия отговор 😀

# 752
  • Мнения: 152
Лонисера мисля, че отдавна е пълен. Ако го обмисляте, първо проверете дали има свободно стаи за желаните дати.

magda91, високите цени се коментират от ноември миналата година.

Доста сте закъсняли с резервацията, според мен. Шансът за добра оферта в последния момент е много малък.
Принципно не е честа практика да пускат такива оферти или когато ги има, обичайно са за кофти хотели, които не се продават.
Хотелите, които са добри и са на приемливи цени обикновено са широко търсени и бързо се изчерпват стаите.
Благодаря за отговора, Ванилия*. От много години почиваме в Турция и никога не сме правили ранни резервации и винаги сме имали късмета да случим на добра оферта в хубав хотел според мен, като тук говоря за автобусна програма! Ще видим тази година как ще е. Simple Smile

# 753
  • Мнения: 9 490
Ами възможно е, аз нямам много наблюдение над автобусните програми.

# 754
  • Мнения: 775
Още от сега се говори че лято 2019 е %85-90,тази година се очаква рекорд на всички времена -демек над 50 милиона туристи..
Тааа хотелите са на махх кеф
едвали ще има промо - мое мнение..

# 755
  • Мнения: 431
Iseto, питай спокойно, ще се радвам да съм полезна Hug
Много Ви благодаря за отзивчивостта 😀 Няма да Ви тормозя сега... Само набързо, как е интернета в хотела и на плажа? Страхотна почивка Ви желая 😀

Мерсо Blush Интернетът е бърз до толкова, че може да се гледа телевизия без проблем. От време на време, като не го ползваш прекъсва (например като си извадя телефона от джоба, му трябват няколко секунди да се свърже пак). На плажа е по-трудно откриваем, но става.
Много, много благодаря за бързия отговор 😀
Oh! Carol, ние сме в Камелия Фулия от 26.05. Ще съм благодарна да споделите повече информация когато се приберете! С нас ще идват приятели, които за първи път ще почиват в Турция и ми се иска да не се разочароват.
Желая прекрасна почивка!

# 756
  • Варна
  • Мнения: 3 970
Oh! Carol, ние сме в Камелия Фулия от 26.05. Ще съм благодарна да споделите повече информация когато се приберете! С нас ще идват приятели, които за първи път ще почиват в Турция и ми се иска да не се разочароват.

за разходка идете до Манавгат с автобуса - до отогар е по  3/лири/човек , от там до водопадите и  до НОВАМОЛ е по 2,5 /лири/човек.На главната срещу Де Факто и след Уайкики има фуникуляр до   паркче на хълма  с хубава гледка

Последна редакция: пт, 03 май 2019, 09:27 от peterky2002

# 757
  • Мнения: 20
Толкова много мнения изчетох,че съвсем се ошашавих!Живот и здраве на 17.05.2019 тръгваме за своята първа почивка в Кушадасъ , х.л Батихан.Измъчена и напълно заслужена за нас почивка,дано имаме късмет и да не се разочароваме,че така както чета,вече незная какво да очаквам, но все пак благодарение на всички вас понаучих най-важните неща.Да си пожелаем весело и безпроблемно летуване!
Преди 3 години почивахме в този хотел, ако имате някакви въпроси питайте? Дано имате късмет с времето!
Благодаря ви за вниманието.Ние сме резервирали стая в новото крило и сме двама възрастни.Имате ли наблюдения за тези стаи в така наречената селект сграда?И ако можете просто да ми кажете долу-горе какво да очаквам -не сме от най-придирчивите-чистота,храна,забавления...защото нас морето не ни е най-важното ние си живеем на морето в Бургас.Малко са полярни мненията за Батихан,а ние в началото бяхме резервирали др.хотел за който много лоши неща се изписаха и затова ни предложиха този като много добър вариант,та затова питам.

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 1 935
magda91
И ние си търсим х-л независимо къде за 29.08
Ако нещо си харесате ,моля да споделите .

# 759
  • Мнения: 431
Oh! Carol, ние сме в Камелия Фулия от 26.05. Ще съм благодарна да споделите повече информация когато се приберете! С нас ще идват приятели, които за първи път ще почиват в Турция и ми се иска да не се разочароват.

за разходка идете до Манавгат с автобуса - до отогар е по  3/лири/човек , от там до водопадите и  до НОВАМОЛ е по 2,5 /лири/човек.На главната срещу Де Факто и след Уайкики има фуникуляр до   паркче на хълма  с хубава гледка
Благодаря! Ще трябва да разуча на картата кое къде е. Може би и в хотела ще ми дадат информация за транспорта. А като време много ли е пътя?
В Сиде ще сме за втори път, но миналата година не сме ходили никъде извън хотела - ударихме го на лежане.
Вие в момента в Сиде ли сте? Времето май става за плаж?

# 760
  • пловдив
  • Мнения: 398
Аз да се похваля с резервация за  Swandor Hotels And Resorts Topkapi Palace, Antalya - Lara! Днес официално го откриват отново, защото е абсолютно реновиран, нямам търпение!
И ние сме там от 23.06 ,вие в кой период сте?За първи път ще ходим в Лара,досега сме били само в Сиде,надявам се да ни хареса Wink

# 761
  • Мнения: 152
Толкова много мнения изчетох,че съвсем се ошашавих!Живот и здраве на 17.05.2019 тръгваме за своята първа почивка в Кушадасъ , х.л Батихан.Измъчена и напълно заслужена за нас почивка,дано имаме късмет и да не се разочароваме,че така както чета,вече незная какво да очаквам, но все пак благодарение на всички вас понаучих най-важните неща.Да си пожелаем весело и безпроблемно летуване!
Преди 3 години почивахме в този хотел, ако имате някакви въпроси питайте? Дано имате късмет с времето!
Благодаря ви за вниманието.Ние сме резервирали стая в новото крило и сме двама възрастни.Имате ли наблюдения за тези стаи в така наречената селект сграда?И ако можете просто да ми кажете долу-горе какво да очаквам -не сме от най-придирчивите-чистота,храна,забавления...защото нас морето не ни е най-важното ние си живеем на морето в Бургас.Малко са полярни мненията за Батихан,а ние в началото бяхме резервирали др.хотел за който много лоши неща се изписаха и затова ни предложиха този като много добър вариант,та затова питам.
Преди да изберем хотел Батихан бяхме почивали в Мармарис и Бодрум в много хубави хотели и поради тази причина Батихан не ни допадна особенно, но не искам да Ви настройвам отрицателно, защото всеки има различна представа за своята почивка. В Батихан бяхме около 22 май и времето не беше от най-хубавото,но това беше пр си 3 години, а иначе хотела има една от най-хубавите плажни ивици. Територията не е много голяма - това на мен не ми хареса, защото ние обичаме да има голяма територия и натовареността на хотела да не се усеща. Стаите не са нищо особенно, но храната ни хареса. Както казах не се настройвайте, при всички положения ще Ви хареса и ще си изкарате добре. Simple Smile

# 762
  • Велико Търново
  • Мнения: 107
Здравейте. Тази година за пръв път ще почиваме в Турция. С дете на 10г сме и ме интересува дали и в Турските курорти има чревни вируси,като по българските? Няколко пъти сме почивали в Гърция и там този проблем не сме имали...За разлика, от почивките ни в България...🤨 Винаги сме почивали в хотели с добри отзиви, но...Разбира се, че ще взема и чантата с лекарства, но ако можете и да ми препоръчате турски алтернативи...

# 763
  • Берлин
  • Мнения: 4 675
Милена,има тема На пазар в Одрин и Чорлу. На първата страница там има страхотен списък с лекарства. Погледни ги,ако искаш.

# 764
  • Велико Търново
  • Мнения: 107
Милена,има тема На пазар в Одрин и Чорлу. На първата страница там има страхотен списък с лекарства. Погледни ги,ако искаш.
Благодаря, ще погледна 🙂
Но въпросът ми по-скоро е дали ще са ми нужни лекарствата? 🙂

Общи условия

Активация на акаунт