Пращате ли картички от морето или от екскурзия ?

  • 4 555
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 698
Да получавам обичам  Hug, да пращам - не...  Embarassed мързи ме...

# 16
  • Мнения: 2 142
В последно време не изпращам  Embarassed
А преди много обичах и да изпращам и да получавам. Сега евентуално, когато сме на по-екзотични места, се зареждам с картички и ги нося на бабите ми и на приятели, като поздрав, но не ги изпращам, най-вече защото на такива места ходим за няколко дни, до седмица, а картичките пристигат в най-добрият случай след две, ако въобще пристигнат  Sad

# 17
  • Мнения: 3 447
Не, не пращам. Като чуя "картичка", веднага си представям нещо от сорта: "Привет от мен и слънчевото Черноморие! Времето е чудесно, храната е добра..." и пр.

# 18
  • София
  • Мнения: 723
Изпращам !  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 616
И аз пращам! Може да е отживелица, но е хубаво! Последно бях на море, когато любимият беше в казарма и се скъсах да му пиша писма и да пращам картички. Той беше много щастлив, аз също много се радвам, когато получа картичка от някого! Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
отдавна не пращам.Като си пимисля само и ми става смешно ,да се наредя пред пощата на морето и да избирам пейзажи Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 771
Няма смисъл, ходим за по 3-4 дни. Няма ги вече 2-седмичните почивки. Иначе традицията не е лоша. 

# 22
  • София
  • Мнения: 3 421
 Вече не. Преди много пращах и ги избирах различни(сякаш хората ще се съберат и ще ги сравняват).
Сега вече постоянно се чуваме с приятелите по телефона и е безсмислено да изпращам картички, а и какво мога да напиша на една картичка - Ехо, времето е супер, водата е чудна(то си е ясно, че на почивка е супер).
Другата причина е, че вече се връщаме преди картичките(преди като ходехме по 14 дни на море...).

# 23
  • Мнения: 483
Пратих картичка от последния лагер, на който бях  Laughing
Било е отдавна, но подарявам картички за различни поводи, в които пиша много искренни и интерести пожелания понякога под формата на стихове, много е приятно да трогнеш някого.  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 143
Пращам-обикновено на бабите и на най-добрата ми приятелка! Те винаги много се радват, а и за мен е приятно усещане! Laughing

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нямам твърд отговор.., когато както дойде.

# 26
  • Мнения: 131
Картички от морето не пращам, т.к. живея там Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 473
Пращам, но не и в този случай. Не всеки може да си позволи почивка, не искам да дразня хората.
Сега като стана въпрос се сетих, че точно това показно с картичката за мен е кич.

# 28
  • Мнения: 13 512
Нямам навика да пращам, но имам едни приятели,които  винаги ми пращат и ми е много мило!

# 29
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Не, ще пристигне заедно с мен. Ако отида за двайсетина дни, може и да пратя.

Общи условия

Активация на акаунт