Препоръчайте ми диета моля :)

  • 8 767
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 109
Признавам, че СОЛТА изобщо не я видях. При прочит съвета, който ми се заби беше "Задържаш вода-спри я или намали."
Та, моя грешка!

# 16
  • София
  • Мнения: 38 553
Узунов според мен е прекалено екстремен. Аз си карам полека на нвх и ми е добре. От 62 свалих на 58.

# 17
  • Мнения: 574
Пробвай с едно умерено НВХ.
Аз опитах 90 дневната наскоро, но се отказах. Много ми дойде цялото това планиране на менюта както и плодовият ден.

# 18
  • София
  • Мнения: 38 553
90 дневната въобще не беше за мен!
Банани, банани, банани и накрая - нищо.
Сега не пипам банани.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 715
Отново препоръчвам 90 дневната диета. Аз съм лакома, пощелива, мразя да съм гладна и тази диета ми пасна. Яде се всичко. Освен, че след 3-4 години неуспешни опити на какви ли не режими, свалих 5-6кг, също така кожата ми се изчисти, болката при цикъл изчезна, нямам газове.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 715
90 дневната въобще не беше за мен!
Банани, банани, банани и накрая - нищо.
Сега не пипам банани.
Защо банани, банани? Сутрин плод, на обяд пържолка например.

Пробвай с едно умерено НВХ.
Аз опитах 90 дневната наскоро, но се отказах. Много ми дойде цялото това планиране на менюта както и плодовият ден.
Мен планирането много ме улесни да измисля какво да се готви, а още по-добре, че за вечеря е същото - спести си едно готвене.
Споделям при мен как беше.

# 21
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
и аз обичам точните диети така не се главоболя какво да готвя а направо пазарувам затова ползвам тези двете диети които дадох по-горе когато искам да сваля килограми по някакъв повод

# 22
  • Мнения: 8 952
Какво имате предвид под "умерено нвх"?

Миналото лято пробвах Узунов. Тъкмо почнах да свалям и ми стана кето обрив - ужасно сърби и за да мине, трябваше да си променя храненето към нормално....

# 23
  • Мнения: 248
Прочети за режима на доктор Папе може да ти допадне - https://m.bg-mamma.com/?topic=569859

# 24
  • Мнения: X
"95% от хората на диета се провалят." - статистика.   Аз свалих с ВМНВХ, храня се така и сега. Няма йо йо ефект, няма качване, вече година кг си се поддържат сами.

# 25
  • София
  • Мнения: 38 553
Леле, това ли било?! Кето-обрив. Аз си имам. Мажа го мазилата на малкия, нали покрай неговия дерматит съм станала спец.

# 26
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 754
Аз се стремя да се храня нисковъглехидратно високо мазнинно. Някои дни се получава, други не. Тоест не следя количеството на въглехидратите, просто гледам да ги ограничавам, също така не обичам особено мазно месо или риба. Не ям ориз, картофи, тесто, сладко. По- рядко ям боб, леща, зелен боб, грах, кореноплодни зеленчуци, плодове и млечни, пия вино, бира. Не съм била в т.нар. кето грип, чувствам се добре. Висока съм 173, тежах 68 кг. За 3м свалих 5 кг, искам още 3 да сваля. Спортувам 4 пъти седмично.

# 27
  • Мнения: 8 952
Преди няколко години си поръчах индивидуална диета от Румяна Илиева - фитнес инструктор и диетолог.
Беше ми изготвила меню за 28 дни.
Свалих около 4-5 кг. за това време. И тъкмо се нагодих към диетата / да си приготвям нещата по менюто и да си нося обяд в работата/, предприехме екскурзия, при която нямаше как а спазвам. Лека полека всичко отиде по дяволите. Вече няколко години не мога да се наканя да мина пак на този режим. Затормозяващо ми идваше, че трябваше да си готвя различни неща за обяд и вечеря. По-лесно ми се струва за спазване ВМНХ.

# 28
  • Мнения: 2 050
ЗЛОДЕИДА - Ще ти споделя моя опит. Аз също го пробвах този режим за който спомена, но и за мен не е. Отслабвала съм с нещо подобно, което си измислих сама. Всъщност далеч не е толкова сложно . Методът на изключването - без бързи храни, тесто, сладко, чипсове, много сол, газирано, сокове, пържено. Малко картофи и ориз и винаги разделно. Месо -пиле и риба. Плодове си хапвах всякакви.
Но ! Аз свалих 30 кг. Последните 5-6 са много трудни.

# 29
  • Мнения: 46
Моят опит - последните години качих 7 килограма, които са ми критични, защото съм ниска и си личи всяко кило... Искам пак да се чувствам слабичка... Опитвах няколко пъти да спазвам диета - не ми се получава, не е за мен. Разбрах, че трябва да променя начина си на хранене, не само да изтърпя една диета и после да кача обратно като си върна начина на хранене. Започнах да хапвам на закуска полодове, на обяд си нося от къщи зеленчуци, омлет, някакво печено месо, салата (това ми се отрази добре и на бюджета, защото живея в Германия и тук си е скъпо да ядеш навън), после следобеда ако ми се прияде нещо пак хавам малко плод или чери домати. За вечеря: пак готвено. Никакви шоколади, чипсове, захар - не. С приятели ми като излизаме да ядем навън - той ми дояжда порцията, защото обикновено са много големи и внимавам да не преяждам. Алкохол - също рядко. Започнах да снимам всяко нещо, което хапна и да ти кажа ми помогна много, защото виждам нагледно къде какво мога да коригирам. Смъкнах два килограма за месец - малко е, но е постоянно и че ще смъкна и останалото и ще го задържа. Като ми се дояде някоя глупост си повтарям колко усилия съм положила до момента и как с някакво моменто настроение ще си проваля всичко и това ме мотивира много.
Успех !

Общи условия

Активация на акаунт