Пиянството на един народ

  • 3 432
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 837
Е, що Laughing
Либидото го стимулира по други начини, които ми харесват повече  Mr. Green

# 61
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма моята опция - много говоря. Не млъквам. Случвало ми се е два пъти и не подлежа на озаптяване Blush. А иначе не си падам много по излиянията.
Хъх, хъх - аз съм същата Blush Казвам си всичко.  Викам да се нафиркаме заедно, да видим кой ще изръси най-много глупости Joy

А кой ще ни слуша, Бейбиту? И к`во шЪ пийм?

# 62
  • Мнения: 5 299
Няма моята опция - много говоря. Не млъквам. Случвало ми се е два пъти и не подлежа на озаптяване Blush. А иначе не си падам много по излиянията.
Хъх, хъх - аз съм същата Blush Казвам си всичко.  Викам да се нафиркаме заедно, да видим кой ще изръси най-много глупости Joy

А кой ще ни слуша, Бейбиту? И к`во шЪ пийм?
Ъ, трябва ли да ни слуша някой глупостите? Аз пия вИдка...не знам за теб Mr. Green

# 63
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз и двата пъти пих бяло вино. Питай ме какво беше newsm78. Ама щом ме е съблазнило - хубаво ще е било.
Аз глупости не говоря Mr. Green Само умности Joy

# 64
  • Мнения: 515
Зависи от алкохола. Общо погледнато се разбъбрям.

# 65
  • Мнения: 5 790
И аз като пийна - налитам на нЕкое мАжко.... ама рядко пийвам - два пъти в годината.

# 66
  • Мнения: 5 299
Аз и двата пъти пих бяло вино. Питай ме какво беше newsm78. Ама щом ме е съблазнило - хубаво ще е било.
Аз глупости не говоря Mr. Green Само умности Joy
Ъм ти мен уажавъш ли мъ? hahaha

# 67
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ъм`чи как! Хлъц.

# 68
  • Мнения: 1 462
Обикновено заспивам, ООООоосвен ако...

Някой друг не го ли избива на крещене на безмислени лозунги? Само аз ли съм?
+ пеене.  Срам.  СРАМ

Няма такъв срам.  Един приятел ме има филмиран как се кланям на някаква чалга-певица (т.е. на телевизора), как чукам стол (правя се де), абе...  Лошо е да си пиян.

# 69
Моят отговор го няма Rolling Eyes. Купонджийски ми действа - обичам всички Heart Eyes, говоря много Laughing, танцувам. Party..абе изобщо съм хепи Hug
И на мен така ми действа  newsm68 Слава богу не налитам на бой.

# 70
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Еми няма моя вариант  Wink На мем ми става мноооого весело, емоционално, искам да черпя целия свят, възхищавам се на всичко и всички и пиша съобщения на далечните си приятели  Embarassed  Crazy

# 71
  • София
  • Мнения: 38 691
Kaкто казва Кембъла: " Един купон може да се счита за успешен и страхотен тогава и само тогава когато участниците в него ги е срам да се погледнат поне една седмица след това!"
 Drunk Wine Glass cheers
Наздраве!

# 72
  • Мнения: 83
Всичките ми близки и приятели биват целувани(някои повече от необходимото).
Може и да имам и бойни изблици,но само към определени елементи извън моята компания(но тва е рядкост).Последно бяха две моми,който двърде мноооого ми гледаха в задния джоб с телефона,та щеше да......... Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 11 018
Първо ме развеселява, после ме успива  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 520
по-скоро ме успива. Но аз и толкова пия. Като усетя че започва га се врътка главата спирам.

Общи условия

Активация на акаунт