Програма "Нова клетка" - мнения

  • 3 784
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, не открих подобна тема и затова бих искала да попитам дали някой има опит с програма Нова Клетка (https://www.nucell-bg.com/about). Моя позната я посети с мъжа си и беше впечатлена, явно се получава някакво очистване на организма (да не изпадам в детайли, но с изхождането по голяма нужда се изхвърляли странни неща от организма, вероятно паразити, ларвите им и т.н.) Когато го коментаирахме беше набързо и без много детайли, разбрах, че се поддържа здравословна диета за някакъв период от време (като минимум). Не съм виждала моята позната от много време и не мога да я разпитам сега какво е положението, затова реших да попитам тук. Дано все някой да има отзиви и коментари.

# 1
  • Мнения: 2 998
явно се получава някакво очистване на организма (да не изпадам в детайли, но с изхождането по голяма нужда се изхвърляли странни неща от организма, вероятно паразити, ларвите им и т.н.)
Може, ако са имали глисти. Laughing Иначе, ако са здрави няма как да изкарват ларви на какво и да е било.

# 2
  • Мнения: 175
Здравейте, няма ли действително някой, който да даде мнение за тази програма. В сайта разбира се, отзивите са само позитивни.

# 3
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Да повдигна темата, дали няма някой с повечко инфо?

# 4
  • Мнения: 12
И аз се интересувам. Парите не са малко , а освен сайта сякаш нищо не чувам. Отделно един път им писах и буквално  ми се скараха, че не знам къде да пиша да питам за информация. Следващия е в Пампорово и е още по-скъп. Важни са ми мненията. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт