А как оживявате докато космите станат за кола-маска?

  • 1 855
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
скапан ти е епилаторът  Mr. Green, лови 2 мм косми. Аз многоъгълници напълно не разчиствам, но се справям, така че на мен да ми допада, а с мишки няма проблеми

# 16
  • Мнения: 5 577
ааа, за епилатор твърдят преди къпане, после космите ставали по-упорити и по-трудно се давали.
Tова не го знаех  Laughing
Аз след баня, може би за това не се справям винаги както искам.

# 17
  • Мнения: 2 550
аз пък знам точно обратното
след баня порите се разширявали (то туй не знам дали са пори, ама да приемем, че са такива) и космите излазат по-бързо и лесно  newsm78

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
аз пък знам точно обратното
след баня порите се разширявали (то туй не знам дали са пори, ама да приемем, че са такива) и космите излазат по-бързо и лесно  newsm78

И аз така знам и си действам след баня.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Всеки ден като си взимам душ минавам със самобръсначката. Така краката (и другите работи) са ми винаги гладки. Кола-маска не си правя нивгаж Naughty

# 20
  • Мнения: 5 577
Абе една моя дружка форумка има същия като моя епилатор, и ми каза че лови и къси косми. Аз немога - явно не разботя правилно. Ще опитам преди баня, дет вика Франзела.

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Колкото до епилатора- по-безболезнена ми е процедурата преди баня. Но не го ползвам, защото космите растат подкожно.

# 22
  • Мнения: 2 550
Абе една моя дружка форумка има същия като моя епилатор, и ми каза че лови и къси косми. Аз немога - явно не разботя правилно. Ще опитам преди баня, дет вика Франзела.

За всеки случай предупреди мъжа ти да е в готовост да вика бърза помощ  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 9 990
Моят епилатор лови предимно къси косми-идеално за целта е просто милимилиметърче да се е подал и му вижда сметката.Не е последна мода и дума на техниката.Поне на три- четири години е.
След баня се отварят порите и би следвало да е по-лесно.Аз-когато мога и пак става, не е нужно да смятам преди или след да е.
да не би да не го допираш твоят епи до крачето Mr. Green newsm78

# 24
  • Мнения: 920
След баня, защото от топлината дупките се разтварят. Как му се вика там - космени гнезда ли, що ли. Задължително на сухо. И аз по график - всяка седмица. За ъгловите места - депилатоар Виит. Също всяка седмица.  Там май 2 мм нямат особено значение. Важното е на пипане как се усеща.

# 25
  • Мнения: 5 577
да не би да не го допираш твоят епи до крачето Mr. Green newsm78
Ами, жуля яко, ама май наклона нещо не схващам?  Thinking

# 26
  • Мнения: 9 990
Ами обърни машинката-да не би да е в неправилната посока-с пинсети ли е? newsm78
Подмишниците аз минавам и в двете посоки, защото там космите растат как си искат, не са загладени само в едната посока...

# 27
  • Мнения: 5 577
 Blush Толкоз разбирам и аз. Ей сега ще потърся снимка в нета.

 Това форумче, дето има същия (Алекс1  Heart Eyes ) каза, че трябвало наклона с кожата да е 90 градуса?  Thinking

# 28
  • Мнения: 799
За двумилиметровите косми под мишниците цаката е преди да почнеш скубането с епилатора да сложиш малко бебешка пудра - така не се потиш и космите изпръхват. Същото важи и за триъгълника.
Не'ам нерви да чакам за кола маска...

# 29
  • Мнения: 5 577
Пачикрак, мерси - и това ще опитам.

Общи условия

Активация на акаунт