Какъв крем за лице използвате? – Тема 14

  • 56 141
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 060
Аз съм ги виждала и май се опитвах да пробвам нещо преди много години, но ми се видяха крайно нискокачествени и при многобройните опити да се рекламират във форумите, никога след това не съм се подвеждала да купя каквото и да е.
Преди няколко месеца май пак така, от нищото, се появиха “отзиви” за някакъв техен продукт и като се направи разбор на състава, се оказа че е с доста неприятни съставки. Нямам спомен точно в коя тема беше. Но наистина периодично някой започва да ги хвали и като се мине малко време на реално използване на продуктите от някоя дама, започват негативните коментари.

# 691
  • Мнения: 22 837
И аз не бях ги виждала, нито пък чувала в тази енциклопедия на козметиката тук в КМ Grinning
Ето къде може да се открият според сайта им:
http://kozmetikahristina.com/page/9/magazini-lokatsii.html

# 692
  • Мнения: 2 584
Скрит текст:
Тази фирма я има според мен 15++ години на БГ пазара, ако не и повече, защото някъде в ранни 2000....

Чудесно е да се разбере, че са оцелели във въртопа на козметичните концерни и китайската конкуренция!
Точно така е!
Бременна с дъщеря ми през 2003г. Помня много точно. Имах триците на Христина и много ги харесвах в началото. Развих с течение на времето непоносимост. Много силна и натрапчиво миризма, подсилена особено от бушуващи хормони в мен. Още помня бурканчето от пластмаса с жълта капачка. Само като го видех и отново ми призляваше от асоциацията с натрапчиво силната миризма.
Сега, 15 години по късно може да пробвам отново да видя, има ли промяна и някакво рафиниране на аромата им.
Апропо, преди да излязат триците на Христина на пазара тогава, актуално беше много ексфолиране с кестенови трици. Продаваха се в хартиени опаковки. Спомняте ли си!?  Grinning
Помня ги, бях ученичка и си купувах кестенови и пшенични трици. И скоро си мислех пак за тях, ако видя ще си купя. Спомням си една рускиня, с която се запознах преди 10 г. Имаше страхотна кожа, беше на около 50г. И твърдеше, че ползва само крем Нивея и всяка сутрин по 15-20 минути стои, намазана с кисело мляко и пшенични трици. Кълнеше се в ефекта им.

# 693
  • София
  • Мнения: 9 464
Те рускините природно са толкова генетично облагодетелствани, че и кал да се мажат, все ще имат по-хубава кожа от нас. Wink
Хума, дори в минимални количества пазя винаги вкъщи. За пъпки от изпотяване при деца особено ми е била винаги безценна!  Flutter

# 694
  • Мнения: 2 584
Те рускините природно са толкова генетично облагодетелствани, че и кал да се мажат, все ще имат по-хубава кожа от нас. Wink
Хума, дори в минимални количества пазя винаги вкъщи. За пъпки от изпотяване при деца особено ми е била винаги безценна!  Flutter
Хумата и аз скоро я преоткрих. Смятам вече да я поддържам постоянно налична.

# 695
  • Мнения: 88
Вярно е за рускините. Позната на майка ми, гони 60 те, няма по чисто и свежо лице. Ами жената се кълне в краставичен крем на Арома. Друго през живота си не е ползвала.

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
С моята майка имаме  32 г. разлика и тя е с по-малко бръчки от мен.  Цял живот само синята Нивея.

# 697
  • Мнения: 2 839

Имате ли някакви впечатления от кремовете или серумите на тази марка?

# 698
  • Мнения: 14 486
Сори за спама, но понеже стана дума за рускини, аз от една знам, че от определена възраст нататък трябва да се избира или лицето, или дупето Joy

# 699
  • Мнения: 2 584

Имате ли някакви впечатления от кремовете или серумите на тази марка?
На мен серумите ми лепнат, а кремовете са плътни и подходящи за суха и зряла кожа.

# 700
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Сори за спама, но понеже стана дума за рускини, аз от една знам, че от определена възраст нататък трябва да се избира или лицето, или дупето Joy

Май е вярно. Имам една съседка на 45, която си скъсва дупето от фитнес, зумба, табата, няколко други разноводности на тези мъчения и наистина има отлично тяло, но това лице... От спорта не й държат нито ботокс, нито филъри, нито мезоконци,терапии, вампирски лифтинги - каквото и да се опитва да направи трае кратко, а лицето й е с 25 години по-състарено от тялото.

Аз мисля да жертвам дупето, че по не се вижда Grinning

# 701
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Сори за спама, но понеже стана дума за рускини, аз от една знам, че от определена възраст нататък трябва да се избира или лицето, или дупето Joy
Май е вярно.
Аз тази сентенция я знам като френска мъдрост, от една французойка. Така ми я предаде "след 33 избираш или бръчки и хубав задник или трътлесто дупе, но хубаво и изпънато лице"
Текущата  френска президентша, като пример, си е избрала задника. Ондин, и тя с висок свод като твоя Simple Smile

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 18:38 от Agent Provocateur

# 702
  • Мнения: 812
Емииии, загубата на мазнини в една по-зряла възраст е пагубна за лицето. Там, където се стопят мазнинките се появяват бръчките.
+1 в полза на лицето и при мен.Дупето ще разчитам на многото движение да го държи в изправност.
При мен от известно време подхранващите и хидратиращи кремове придават една сочност и пълнота на кожата, която не съм имала с никакъв крем против бръчки. И понеже всичко налично ми е на свършване  заглеждам Collistar  Pure Actives Hyaluronic Acid и Collistar Pure Actives Elastin. Ако някой е ползвал ,моля, да сподели.

# 703
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Хихихи, Агентче, таз женица не е състарена от спорт, до колкото знам си е просто старичка. Но може случаят да е същият, като описания от мен.

Скрит текст:
За свода - мечтая си луфта при мен да е толкова малък като нейния. Измерих всички възможни обувки в един мол вчера...ще карам с каквото имам.

# 704
  • Мнения: 3 743
Аз пък това за избора между Д-то и лицето го асоциирам със София Лорен. Май тя имаше някаква сентенция, че дължи фигурата си на спагети и зехтин и съответно заради допълнителните килца лицето се опъва.

Иначе си е вярно, около мен има няколко момичета под 30, които решиха да залитат по драстично отслабване - даже и без спорт, а с много глад - и колкото и да е смешно си имат видни бръчки. Също много гадно личат вени по ръцете, от което мен ме втриса чак. Имах и аз един такъв период и добре, че беше за кратко, че да няма много поразии.

Общи условия

Активация на акаунт