🎥 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува • тема 79

  • 25 297
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 12 407
Не е имал тумор Цонев, получи сърдечен пристъп, но се оправи след това Simple Smile
По едно време гледаше едни рентгенови снимки, но те бяха на жена му.
Мхм, а той дали ще я иска още?

Нали каза, че винаги ще я обича и винаги ще иска да му е жена, значи да не се измъква Joy

Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 07:05 от Mosquita

# 346
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Ковачев е мъж на място, а като гледам времето в сериала, предполагам, че за три-четири месеца надали я е преодолял.

Точно интервютата на Диана, като Огнанова, и като актриса, ми дават тази мааалка надежда за някакъв вид постоянство на чувствата й. Не знам. Аз по-щастлива от тяхната връзка не съм я виждала. Табаков е едно много бледо копие първо на Банков, а после и на Ковачев. Разликата е от земята до небето и то не в полза на Табаков/Юруков.

# 347
  • Мнения: 1 560
Нали знаете обаче, че Диана вижда героинята си по един начин (логически последователно), но това не значи, че сценаристите я виждат по този начин😃

# 348
  • Мнения: 9 486
Нали знаете обаче, че Диана вижда героинята си по един начин (логически последователно), но това не значи, че сценаристите я виждат по този начин😃

Така е, дори от интервютата й аз оставам с впечатлението, че доста се разминават вижданията на Диана и екипа за героинята й.

# 349
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Поне ми дава отговор на въпроса какво мисли за героинята си. Ако си спомняте точно това исках да разбера. Доволна съм.

# 350
  • Мнения: 12 407
Аз пък не мисля, че Диана самосиндикално е решила изведнъж да разясни какво се крие зад поведението на героинята й, особено като се има предвид, че досега не го е правила и като цяло гледа да не дава кой знае каква информация.
Освен това според мен на актьорите им се обяснява какво се случва с героя им по-подробно. Не мога да си представя, че тя казва, че не е избягала от сватбата заради Банков, а от екипа след това й казват - не, бе, Диде, точно заради това избяга Grinning
А и честно казано нейните думи хвърлят светлина, която поне за мен прави историята логична, разбираема и нещата си идват на мястото.

# 351
  • София
  • Мнения: 9 558
Нали знаете обаче, че Диана вижда героинята си по един начин (логически последователно), но това не значи, че сценаристите я виждат по този начин😃

Така е, дори от интервютата й аз оставам с впечатлението, че доста се разминават вижданията на Диана и екипа за героинята й.

Всъщност Диана много внимава какво говори за сериала и за героинята си и обикновено казва, че не може да отговори, защото има договор. Така направи и в началото на сезона, когато Вергов беше екскурзовод, отказа да говори за героинята си. За това си мисля, че тези интервюта са с благословията на екипа и изказванията и са съгласувани с тях.
На мен обаче всичко това ми е много странно и неразбираемо. Възможно е от екипа да се усетиха, че направиха пълно мазало с историята на Зорница. Героинята в момента търпи много критика и може това да е начин да се опитат да "обяснят" положението и да неутрализират негативите, които трупат по отношение на тази история. Не знам какво целят, но за пореден път им се налага да обясняват нещо, които драгия зрител е трябвало да разбере докато гледа епизодите. 

# 352
  • Мнения: 2 123
Преди сезона вярвям, че Зорница няма да има романс, с когото и да е.  Най-малко с Табаков, въпреки, че ни водеха в тази посока..  На нея й е необходимо време да се "излекува".

Табаков не вярвам да го влюбят в някоя. Той е особен чешит и не мисля, че ще го тласнат в посока любовни трепети.

Петре и Поли също не ги виждам, като двойка. И при тях  отношенията са представени малка двусмислено. Мисля от продукцията опипват почвата, дали публиката се вълнува от историята между тях.

Кого ще лекува любовта? Най-вероятно любовта на Захариев и търпението му. За други нямам идея.

Искам Ина с нов мъж.

Роси, подкрепям мнението ти.
 

# 353
  • Мнения: 9 486
За издаването на подробности е така.

Аз по-скоро визирах предните й изказвания за това, че тя самата е много различна от Зорница, не би постъпвала като нея в идентични ситуации, това, че не й се играе вечно влюбена и ги е помолила да измислят нещо друго на образа й и т.н.

# 354
  • Мнения: 9 627
Нали знаете обаче, че Диана вижда героинята си по един начин (логически последователно), но това не значи, че сценаристите я виждат по този начин😃
То виждането може да е еднакво при актьор и сценаристи, но крайният продукт да е такъв, че кара зрителя да се почесва по главата и да се чуди - откъде дойде това Joy Което не е нещо ново и на американците им се е случвало да се обясняват след някоя "грандиозна" идея Grinning

# 355
  • Мнения: 6 159
" Шефовете" на сериала вече рият дъното, щом се налага в интервюта да се обяснява каква  е била " ослепително интелигентната" им идея 🤔

# 356
  • Мнения: 2 714
Аз обаче не мисля, че някой ще избяга от сватбата си и въобще от връзката си само заради неизлекувана травма от изнасилване. Не и от този мъж, който беше до нея, подкрепяше я и й каза, че каквото и да чувства, той винаги ще иска тя да му е жена. Раните на Зорница, за които говореше в монолога си накрая, не са само вследствие на изнасилването.  Ако беше само това, можеше да отложи сватбата, да поиска време да бъде сама и в крайна сметка да нямаме двама нещастни хора, защото тази травма е преодолима.
Мисля, че Диана е твърде пристрастна, а и вероятно с екипа са счели за нужно да обяснят на зрителите, че Зорница  не избяга от сватбата, защото не обичаше Марио. Тя набляга на изнасилването, защото нали разбирате какво ще стане, ако спомене и за някакво колебание или незатихнали чувства към Банков? Просто това, което не успяха да го покажат добре във филма, се налага да го доизясняват в интервюта Simple Smile

# 357
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
На мен ми липсва Мазов... Явно сценаристите ги мързи да мислят саркастични и забавни забележки и съвсем го забиха в девета глуха.

Съвсем скоро ще се "събуди" Мазов. И то с действие, което ще преобърне сюжета тотално...

# 358
  • София
  • Мнения: 9 558
Ами реално това е всичко, което Диана е казавала досега за героинята си, че са различни като характер, че ако познава такъв човек би и помогнала да разбере какво иска. И толкова. Но никога до сега не е правила анализ на чувствата на героинята и на постъпките и.
Странно е Диана да казва, че много хора мислят, че тя е избягала заради Банков, но това не е така и причината е силната и любов към Ковачев и това, че не иска да го наранява.  Все едно от екипа се опитват да обяснява, да не каза оправдават постъпките на героите.

Мелани, съгласна съм за Захариев и Поли между тях, според мен, няма да има любов. За Табаков обаче не мисля, че ще го оставят сам. В сериала всички истории се въртят около любовните драми.

На мен ми липсва Мазов... Явно сценаристите ги мързи да мислят саркастични и забавни забележки и съвсем го забиха в девета глуха.

Съвсем скоро ще се "събуди" Мазов. И то с действие, което ще преобърне сюжета тотално...


Ауу интересно, я кажи малко повече Simple Smile

# 359
  • Мнения: 1 748
Аз обаче не мисля, че някой ще избяга от сватбата си и въобще от връзката си само заради неизлекувана травма от изнасилване. Не и от този мъж, който беше до нея, подкрепяше я и й каза, че каквото и да чувства, той винаги ще иска тя да му е жена. Раните на Зорница, за които говореше в монолога си накрая, не са само вследствие на изнасилването.  Ако беше само това, можеше да отложи сватбата, да поиска време да бъде сама и в крайна сметка да нямаме двама нещастни хора, защото тази травма е преодолима.
Мисля, че Диана е твърде пристрастна, а и вероятно с екипа са счели за нужно да обяснят на зрителите, че Зорница  не избяга от сватбата, защото не обичаше Марио. Тя набляга на изнасилването, защото нали разбирате какво ще стане, ако спомене и за някакво колебание или незатихнали чувства към Банков? Просто това, което не успяха да го покажат добре във филма, се налага да го доизясняват в интервюта Simple Smile

За мен всички тези обяснения се дължат на недовършената история и внезапното излизане на В.П. от сериала. Защото ако имаше поне разговор между героите, всичко ще ще да е различно, а сега просто си виси във въздуха и всеки си прави различни тълкувания и дърпа към своите разбирания.

Но пък сценаристите така се оплетоха в историята, че едни интервюта едва ли ще оправят кашата(малцина са тези, дето ще ги прочетат).

Общи условия

Активация на акаунт