🎥 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува • тема 79

  • 25 298
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 7 888
И какво се оказа на финала Simple Smile
Прическата си е променила актрисата ама тука се изписа сума му и ....да не казвам какви дивотии.
Повечето постове са такива.
Нищо смислено почти не може да се прочете.

# 706
  • Мнения: 9 486
Неда е в На кафе.

Ицко ще се появи другата седмица, образът на Кая е в лек застои, но скоро ще се раздвижи, не са си безразлични един към друг.

Ами изписа се, защото така беше представено подстригването в статията.
Но и аз си предположих, че накрая може да ни пързулнат и нищо да не измислят.

# 707
  • Мнения: X
Кая вместо по 3 минути, ще реве по 20 в ъглите на болницата Stuck Out Tongue Winking Eye

Благодаря за инфото Kissing Heart

# 708
  • Мнения: 9 486
Ами Кая така или иначе си е киселяк, сега поне ще си има причина и ние ще плакнем око покрай нея 😉

На репетициите за сцените с огъня е цапнала бая стабилно Вергов 😂
Нали и в епизода, където си правиха шеги с Христо, се беше контузил Владо -
явно им е на карък това девойче 😂

# 709
  • Мнения: 9 486
Анонса, нищо интересно.... от къде пък сега го измислиха това за ревността на Жекова??

Напрежение цари в коридорите на болницата на „Откраднат живот: Любовта лекува”. В епизода на най-успешния български медицински сериал по NOVA липсата на анестезиолози се чувства осезаемо и Врабчев изнемогва с професионалните си задължения. Това дразни доктор Мазов, който с присъщата си нетактичност се шегува с отношенията на Врабчев и Стаматова. Всичко това обаче няма да завърши добре, след като анестезиолога си изпуска нервите и удря Мазов. Ще бъде ли наказан Врабчев?

Отношенията между доктор Кръстева и сестра Жекова също се обтягат. Магда ревнува Цонев и открито споделя за своите чувства. Как ще постъпи в тази ситуация Кръстева?

# 710
  • Мнения: 12 407
Е как да няма, бе Ванилия, Стаменова се е превърнала в Стаматова Joy

# 711
  • Мнения: 5 944
Възрастният младоженец е Борис Луканов.

# 712
  • Мнения: 2 123
Ванилия, казАх за титаничният сблъсък за сърцето на Цонев. Нали трябва да намерят работа и на Вачкова. Само слухтене и дебнене не става. Тази женица Жекова нищо не работи. Един път я видяхме в склада с теча и с това се изчерпаха трудовите й задължения.

Бе, много страшна беше Стаменова. Не й съчувствам.

W, къде играе?

# 713
  • Мнения: 1 358
Не са могли да върнат Васко и затова сега ще гледаме любовните терзания на сестра Жекова- част десета - само че с нов обект на желанието Joy Мирише ми на творческо безсилие Thinking

И за да не съм вечно негативна ще кажа, че Цонев и Кръстева много ми допадат заедно, снощната им сцена с вечерята ми беше трогателна. Магда е добре да се ориентира в друга посока Smile

# 714
  • Мнения: 9 486
Е как да няма, бе Ванилия, Стаменова се е превърнала в Стаматова Joy

Даже и не го бях забелязала 😂

Ясно, че търсят с какво да занимават Жекова, ама... да бяха обърнали нещата от към комична страна, та поне да се посмеем.

Май няма да доживеем сезон без любовните трепети на Магда...

# 715
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 865
Аз се питам кога Жекова се "влюби" в Цонев? Мигнах ли, прозях ли се, кога е станало? Дори на Вяра й бяха нужни няколко жеста, за да хлътне по Банков

# 716
  • Мнения: 9 486
Аз се питам кога Жекова се "влюби" в Цонев? Мигнах ли, прозях ли се, кога е станало? Дори на Вяра й бяха нужни няколко жеста, за да хлътне по Банков

Когато Цонев я попита на какво би се зарадвала 🤣

# 717
  • Мнения: 2 123
Пропуснах да кажа много ми харесаха Кашева и Пенев. Наистина прекрасни актьори.

Кръстева ми идва малко в повече с тази търпеливост, доброта, поучения, но бива.

# 718
  • Мнения: 1 560
Това е върха на тъпотията с новите любовни трепети на Магда 😃
Кръстева и Цонев ми допадат заедно.
Айде да идва другата седмица, поне да плакнем окото с Владо, ако не друго.

# 719
  • Мнения: 5 944
Ванилия, казАх за титаничният сблъсък за сърцето на Цонев. Н

W, къде играе?
Последно игра бащата-генерал на Теодора Духовникова във Вездесъщият.

Общи условия

Активация на акаунт