Борите ли се по Скарлетски/Скарлет`Охара/ в живота?

  • 1 931
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 105
Вечната Амбър е по-борбена Crossing Arms нищо, че не е класика Grinning

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Вечната Амбър е по-борбена Crossing Arms нищо, че не е класика Grinning
Joy Joy, аз загубих бройката колко деца имаше тая хубавица от борбата и съпротивата, де  Joy Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 105
 Grinning  две май, ама не съм сигурна! Не помня, но така мисля!

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
повечко бяха или определено бременностите бяха повече

# 19
  • Мнения: 1 629
Как две, бе! Тя не спря да ражда цялата втора част на книгата. Амбър е най-глупаво влюбената жена в ...хм, литературата, май.
А, най-противен лит герой, като се змисля, Отец Ередиа, да му имам и принципите и Йезуитството на тоз!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 105
Много е възможно, нали ти казвам не помня. Знам, че двете, които помня са от Брус (нали така беше) Joy Joy Joy

# 21
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
туй ще да е герой от историческа книга, щото тоз отец ми е непознат, аз нямам и вкус към книги, де, освен към герои.
Някой да е върло подразнен от оная другата лигла Наташка Ростова и онзи аморфен тип Пиер Безухов  Whistling (там си имам един любимец-князът  :love)

# 22
  • Мнения: 1 629
Не знаеш Ередиа, не си чувала за него! Безумие! Отивай да четеш Осъдени души, утре ще те препитвам! Ако я нямаш под ръка, утре ще си уредена. Как тъй не знаеш, как???

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
чела съм ги, ама пусто нищо не помня, на вентилатор я минах, че не ме грабна. Виж Тютюн беше друга работа, става, много ми допадна като за БГ автор по това време.
ПП. Нали Осъдени души беше на Димитър Димов  Rolling Eyes Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 1 105
"Тютюн" и мен ме грабна. Докато бях в училище и трябваше задължително да я четем не исках и да чуя, но после реших да видя за какво става въпрос и много ми хареса.

# 25
  • Мнения: 1 629
Да, на Димов е, поне това знаеш Grinning Прочети я пак, Ередиа е голям задник, номер едно засега в антикласацията ми.

# 26
  • Мнения: 7 837
Аз пък обожавам Ередия. А полякът, дето го изигра, прави страхотна роля.
Чакам рикейка  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 1 629
Кой Ередиа, бе, Кейс, отецът или наркодилирът?

# 28
  • Мнения: 6 167
не, не съм такава железарка, като скарлет.
боря се , отказвам се, успявам , провалям се, пак се боря и тн
меня си целите ...

# 29
  • Мнения: 7 837
Отецът бре. И не се ли пишеше с Я накрая  newsm78 Сега ще си потърся книгата, за да проверя.

Общи условия

Активация на акаунт