Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 83

  • 37 232
  • 743
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 571
Фен  Hug

Момата от "Климатиците" е много хубавка, младежа ич не ми аресва, ама ич. Даже не се опитвам да го сравнявам с Киво щот е импосибъл.  Mr. Green Просто ми е странно защо народа откача по нещо което вече сме гледали. Аз лично се сещам за Съла, ама има още камари дизита със същия сюжет. Хора всякакви, свят голям. И въпреки натиска на Татю, гилдията все по-настървено се ориентира към западен модел дизита (по-специално АЯ) и не малко от актьорите заявяват, че искат да участват в международни проекти. Та нямам нищо против да гледам турски актьори продуцирани от нЕкоя друга държава.  Peace

# 181
# 182
  • Мнения: 18 606
чакаме си новия фраг!!

Фиф Hug
Скрит текст:
не ме отразяваш нещо Crossing Arms Wink
ами луди са заради любовната история и двойката
аз не бих изтърпяла всякакви сюжети, заради мега химични ГГ Mr. Green
пък и на мен Миран не ми е осбено химичен  hahaha
Цитат
И въпреки натиска на Татю, гилдията все по-настървено се ориентира към западен модел дизита (по-специално АЯ) и не малко от актьорите заявяват, че искат да участват в международни проекти. Та нямам нищо против да гледам турски актьори продуцирани от нЕкоя друга държава.
хммм, не съм убедена, че се ориентира...за АЯ-винаги са били така. ЗП е бил нещо невиждано за неговото си време Peace
както бях писала и преди- в момента почти никой от големите звезди актьори и актриси не са на екран Peace
или се ориентират към Нетфликс, който навлиза в ТР..или снимат само филми.
та какви дизита се харесват
тенденцията не е особено добра Confused Mr. Green
10-та в тотала-от миналата седмица
1.#DirilişErtuğrul (15,49)-създаването на Османската империя
2.#BirZamanlarÇukurova (14,47)- анадолска семейна драма от 70-те год.
3.#Kadın (11,10)-нещастна самотна майка
4.#Hercai (9,97)-Вятърния-пак анадолска мега драма
5.#Söz (8,92)-военен
 6.#Çukur (8,74)-този ми е ОК!! Wink екшън
7.#SenAnlatKaradeniz (8,41)-мега драма за насилието над жена
8.#EşkiyaDünyayaHükümdarOlmaz (8,17)-мафиотски
9.#ArkaSokaklar (8,07)-Улиците се гледат от 100 години, полицейски
10.#Savaşçı (7,49)-военен

Фенче Heart Eyes
и аз мисля така за Джемре Peace
те 4-та станаха едно семейство....нормално да си помагат, кой с каквото може.

Привет,момичета!
Благодаря на всички за споделеното! Flowers Cherry Blossom
Минавам да ви честитя днешния хубав празник.
Да отворим сърцата си за вълшебството !
Чисти мисли ,добри дела и благи вести да изпълват дните ни!
Да бъдем Благословени !


Хубав ден,успешна нова седмица с много благи вести!


Алинка Heart Eyes
Благодаря подобно!! bouquet
ама ми липсва коментара ти за серията...имаш време до четв.!!! Wink




Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 15:30 от Airra

# 183
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827

# 184
# 185
# 186
# 187
  • Мнения: 599
Себи Flowers Hibiscus, Фенче Flowers Hibiscus, Сами Flowers Hibiscus, Поли Flowers Hibiscus, Фиф Flowers Hibiscus, Айре Flowers Hibiscus, Али Flowers Hibiscus, Терзи Flowers Hibiscus

Синан Simple Smile Simple Smile Simple Smile, благодаря!

Ох, бедното ми сърце Heart!








# 188
  • Мнения: 571
Синан тенкю за превода!  bouquet

Ани  Hug

Айре  Hug абе знаеш, че съм шемет  #Crazy смеем ли да те подминем нарочно   ooooh!
Относно тотала дет си го метнала - Чукура го аресват заради екшъна, ама силно се съмнявам да са вникнали у тънката психологическа игра дет я води Ямач, щото и там я има както и в нашия сериал.
На мене све към Киво ми е бая...  luvbed Heart Eyes Two Hearts

Авукат Анъм да вади дебелите книги, да почва да преговаря и бърже да ми вади Керемче от панделата!  Naughty Ама ХЕМЕН!!!! Интересно Серпил анне къв коз ше извади? За Плазмодия мей би?  Thinking

# 189
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привет отново!
Терзи,Синан,благодаря за фрага! Flowers Hibiscus

Айре, Heart Eyes благодаря за вниманието, Kissing Heart то не,че остана нещо неизказано,но ще се включа по-нататък,като приключа благополучно с гледането на серията 3-ти ден...

Иначе хубав фраг.


И аз се замислих какво може да каже Серпил,вероятно за участието на Демир.

И все пак Кадир е по-умен от всички там взети заедно,та се надявам,че ще измисли нещо срещу скалъпените обвинения,за да отърват Керем.

ПП Видях много хубави новини за Берен! Heart
Много съм щастлива за нея! Успех на целия екип!

За тенденциите в сериалите и отчитането на рейтинга- не мисля,че са чак толкова елементерни нещата. Все пак се въртят едни милиони в реклами и рекламодателите не биха инвестирали,ако схемата не гарантираше обхват на различен таргет от населението.
Просто Турция е огромно,с изключително разнородно население,с изключително мръсни политици(както и навсякъде),които се възползват от слабостите на обикновените хорица и настройват народа един срещу друг. Има създатели на проекти,които се възползват от тези настроения и играят по тънката струна на хорицата-обичаи,трагедии,драми.. Какво сплотява и успокоява повече в такива размирни времена от връщането към миналото,към традициите...
Има и друг тип продуценти,които рискуват,които са новатори и нормално са един вид аутсайдери.
Достатъчно е,че ние изпитваме удоволствие от проектите на нашия любимец.

# 190
  • Мнения: 3 264
Благодаря за фрагмана и превода  bouquet bouquet

https://www.haberturk.com/carpisma-nin-yeni-fragmani-yayinlandi- … i-2413645-magazin





Последна редакция: пн, 25 мар 2019, 16:15 от dterziiska

# 191
  • Мнения: 599
Поли Heart, чудесно си го казала! Специално за теб, с пожелание да ти се сбъдне чудото, от което имаш нужда Heart EyesFlowers Four Leaf Clover!



Аниии- отново невероятен пост си ни поднесла! Честно, чела съм постовете, които цитираш, но като прочета избрани моменти при теб и започвам да ги преосмислям и още повече ми харесват!
И, разбира се, искам да добавя, че много ми харесаха мислите ти за Кадир в момента на срещата с майка му! Да, сякаш наистина се превърна в детето, което среща майка си! Усетих тази емоции, много хубаво си го казала! Малко ми напомня на една песен на Ваня Костова - "Дочух аз хор, във храм аз бях, дете бях и се молех!". Някакъв много сакрален момент се случи с героя ни и като зрител съм изключително доволна,че Къванч ни го пресъздаде така!

Момичета, честито Благовещение и от мен!
Нека всички днес се помолим за чудо - кой от каквото има нужда! (Аз лично в момента страшно много имам нужда от такова!) Сигурна съм, че при всеки е така, затова се надявам на всеобщо сбъдване на молитвите!

Дай Боже да се сбъдват молитвите ви!!!

# 192
  • Мнения: 18 606
Ани Heart Eyes, присъединявам се към пожеланията!! Praynig bouquet

Али Heart Eyes
Цитат
Има създатели на проекти,които се възползват от тези настроения и играят по тънката струна на хорицата-обичаи,трагедии,драми.. Какво сплотява и успокоява повече в такива размирни времена от връщането към миналото,към традициите...
има нещо такова....
със сигурност нещата не са елементарни, става въпрос за много пари, така е Peace
аз имам чувството, че рекламите в часовия пояс на Сблъсък, хич не са малко newsm78
а и Шоу тв винаги отчитат и активността в СМ
тук има няква статия за рейтингите
не знам колко е сериозна
https://www.gazetemag.com/iste-reyting-nasil-olculuyor-sorusunun-cevabi/

Фиф Hug Wink
кой да ти каже, колко вникват в сюжета на Чукура Joy Joy
според мен и Кадир ще се намеси за спасяването на Керем
а Серпил сигурно ще се сети...какво направи Демир

едно гифче от мен -



тук малко сме паднали.....
ама пак сме в петицата




# 193
  • Мнения: 1 069
Hug Ани, сърдечно благодаря! Точно тази песен имах предвид! От много време не я бях слушала, но като прочетох твоя коментар и точно нейните думи ми дойдоха на ум!

Иначе страхотен фраг си имаме!
Любовта е във въздуха! Фифка може да излезе права, така че да вадим списъка с имената за бъдещите им деца! Леко си отдъхнах за Кадир, защото дългоочакваното признание го получи! е, прииска му се да чо чуе пак и пак и да си го затвърди, но кой на негово място не би постъпил така! Сега съм сигурна, че е във върхова форма и реда на всички злосторници един по един ще дойде!

На Вели вече като му видя физиономията уплашена или ревнива или фалшиво самонадеяна и ми става смешно! Трябваше по-раничко да помисли за проблемите, които могат да възникнат с Джансъз-а, като се засрешнат с Кадир, както и за всички хитри ходове на Зейнеб - за всичко можеше да помисли идиотът! Вместо да ходи да задява по бункерите чуждите булки, да си беше пуснал детенцето и да се приключва! Ще му се наложи от първа ръка да се убеди как завършват историите, в които е намесена лудо влюбена жена и любящ баща мафиот, откриващ изчезналото си дете! Нищо чудно първият скъп общ семеен спомен на Кадир и баща му да е как се разчистват сметки с Вели! Дано мама Асие да е там да снима и да сложи момента в рамка!

И малко за Керем - ох, бее, нищо ли не научи това момче в затвора и в живота след затвора? Като видиш труп не почваш да се развяваш покрай него с пистолет в ръка, а бягаааш!

Както и да е, очаква ни интересна серия!

# 194
  • Мнения: 599
Фиф Hug не знам кой доколко разбира психологическата игра на Ямач Hands Thumbsup, но определено разбират от магнетизма му Heart (та не гледат само заради екшъна, май Wink Blush!

Айре  Hug абе знаеш, че съм шемет  #Crazy смеем ли да те подминем нарочно   ooooh!
Относно тотала дет си го метнала - Чукура го аресват заради екшъна, ама силно се съмнявам да са вникнали у тънката психологическа игра дет я води Ямач, щото и там я има както и в нашия сериал.
На мене све към Киво ми е бая...  luvbed Heart Eyes Two Hearts

Али Hug - много точно си го казала Hands Thumbsup! Явно (по много причини !) това се търси и гледа. Да, много изводи могат да се направят за манипулирането по "тънката струница на хората" чрез медиите във всяка държава (въобще да не започваме например какво разкриват американските сериали и шоута за манталитета на хората там ...- не казвам задължително лошо, просто различно Wink). Но в случая важното е, както казваш, "че ние изпитваме удоволствие от проектите на нашия любимец" Heart Eyes!

За тенденциите в сериалите и отчитането на рейтинга- не мисля,че са чак толкова елементерни нещата. Все пак се въртят едни милиони в реклами и рекламодателите не биха инвестирали,ако схемата не гарантираше обхват на различен таргет от населението.
Просто Турция е огромно,с изключително разнородно население,с изключително мръсни политици(както и навсякъде),които се възползват от слабостите на обикновените хорица и настройват народа един срещу друг. Има създатели на проекти,които се възползват от тези настроения и играят по тънката струна на хорицата-обичаи,трагедии,драми.. Какво сплотява и успокоява повече в такива размирни времена от връщането към миналото,към традициите...
Има и друг тип продуценти,които рискуват,които са новатори и нормално са един вид аутсайдери.
Достатъчно е,че ние изпитваме удоволствие от проектите на нашия любимец.


Поли Hug Blush Joy
Любовта е във въздуха! Фифка може да излезе права, така че да вадим списъка с имената за бъдещите им деца! Леко си отдъхнах за Кадир, защото дългоочакваното признание го получи! е, прииска му се да чо чуе пак и пак и да си го затвърди, но кой на негово място не би постъпил така!

Айре  Hug Simple Smile - чудесна ни е двойката, как няма да е в петицата Grinning! Прекрасни Heart Eyes

Терзи Hug, благодаря за снимките!

Прелестен!!! Как е възможно на човек пък да му отиват всички цветове..., не е честно Wink Но пък визуалното удоволствие е прекрасно Wink!





Общи условия

Активация на акаунт