Как да го предпазя от мотора, помогнете!

  • 12 367
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 797
Съжалявам. Това е един луд спорт, който може да завърши с фатални последици.
Наскоро гледах такъв филм Дели Бал се казва на турски е. Има бг превод в ютюб. Див мед е превода на името.
Една двойка. Момчето толкова засилва мотора, като всеки път изпитва страха на момичето. Последния път тя за малко не умира, не спира да плаче и е в шок, не иска той да я докосва и си тръгва от него. След няколко дни той и прави сд, на което е последния му запис. Казва, че толкова обича две неща, бързата скорост и нея. Не може да се откаже от скоростта и за да не и навреди (защото се уплаши от последния път) се сбогува с нея и се самоубива. Няма да послужи за добър пример, но можеш да му покажеш как жените се страхуваме от високи скорости. На нея за малко да и спре сърцето.
Насочете се към други спортове, алпийски тролей, ски.
https://m.youtube.com/watch?v=S5casvrMRhM
Трейлър.
Моли се за него.

# 301
  • Варна
  • Мнения: 36 611
Съжалявам да го чуя, авторке, дано се оправи приятеля ти.

# 302
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Стискам палци да се оправи момчето ти Confused
Не знам някой по назад как изкара статистика 5 катастрофи за България на година, като само във Варна за този сезон са вече 3, някои от които с тежки последици. А сезона все още не е започнал реално.

# 303
  • Мнения: X
Отново съм аз-авторката... Въпросното момче претърпя тежка катастрофа, челен удар с лек автомобил... Много е зле с две операции, травми на главата... Случи се в ден, в който бях на работа и дойде да ме види.. Аз не бях с него на мотора и по късно ми съобщиха какво се е случило, потресена съм, внимавайте...моторите са убийци
Искрено съжалявам да прочета това...Стискам палци да се оправи бързо и да се възстанови напълно.   Two Hearts

Иначе, една от малкото ситуации, в която не се радвам, че се оказвам права.За пореден път.....

# 304
  • Мнения: 1 799
Благословена
Скрит текст:
препоръчвам ти да напишеш името на филма в гугъл и 2рия линк е към сайт където е с бг аудио Wink  Мотора във филма се появява за около минута за всичките 2часа. Момчето се самоубива не защото не може да се откаже от високите скорости, а защото е болен и го е страх да не я нарани, пие хапчета, не чух да назовава името на болеста, но мисля че е шизофреник. Мотора беше само върха, като видя колко се е уплашила, тя се качи тогава за първи път на мотора, не както казваш постоянно да я е тормозел така. Филма е много хубав и емоционален, обаче няма нищо общо с тази тема.

Важното е да се оправи и тя да реши дали може да продължава така, от мотора може и да не успее да го откаже. Вуйчо ми падна преди 7-8г от мотора си, счупи крак, повече от година не можа да работи заради това, но от мотора не се отказа. Нямал е инциденти нито преди случката, нито след. Има мотор от поне 15г+. Ще видя следмалко ще кача снимка на мотора му, не е нещо мощно, използва го най вече да ходи с него на работа и мото събори. Мотора е точно толкова опасен колкото е и колата.

# 305
  • Мнения: 797
Ами аз го гледах на турски. Извинете.

# 306
  • Мнения: 77
Утре си идва от болницата Sad една година ще е обездвижен, аз и цялото му семейство сме съсипани.. Всичко това заради един мотор.. Страховете ми не бяха напразни, когато пусках темата...

# 307
  • Варна
  • Мнения: 36 611
Какво значи една година обездвижен? После ще се раздвижи ли?

Не се съсипвайте прекалено, човека ще има нужда от вас. Станалото станало, гледайте да му помогнете и да бъде пак здрав и пълноценен. Явно моторите не са за него. За съжаление, всички понякога правим грешни избори.

# 308
  • Мнения: 104
То и аз след година поне щях да мога да карам колело, а го направих след 3месеца. Но аз имам скъсани връзки на коляното. Ако прецените, споделете ни какво му има, и евентуално да ви насочим към лекари, или самите вие да потърсите второ мнение.

# 309
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Утре си идва от болницата Sad една година ще е обездвижен, аз и цялото му семейство сме съсипани.. Всичко това заради един мотор.. Страховете ми не бяха напразни, когато пусках темата...

Ех прекалено висока цена.
Дано се оправи по-бързо и всичко да бъде наред Sad

# 310
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Не знам защо, но аз не вярвам на това...

# 311
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не знам защо, но аз не вярвам на това...

На какво не вярваш? Гледам, че си от Варна за колко катастрофи с мотор чу/прочете във Варна от месец насам?

# 312
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Не вярвам на историята на авторката.

# 313
  • Мнения: 3 732
Здравейте на всички. Наскоро приятелят ми взе книжка за мотор. Изобщо не бях съгласна с това, семейството му - също. Въпреки това, той си купи голям пистов мотор. Страхувам се за неговото здраве, защото е фен на бързите скорости и вече веднъж падна, карайки мотора и имаше доста последствия. Не мога да живея всеки ден мислейки и молейки се да се върне жив и цял.. Всячески се опитвам да го откажа от тази негова глупава страст, но нищо не ми помага. Моля ви дайте ми идеи.... Как да го откажа??
А защо трябва да го отказваш?
Не мислиш ли, че възрастен индивид има право да избира хобитата си?

Ок! Ще се откаже от мотора, утре тухла ще падне на главата му докато отива да обядва и пак няма да е жив. Поне с мотора ще си е направил някакъв личен кеф.

П.П.
Коментирам само първия пост и тепърва започвам да чета темата.

# 314
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Коментирам само първия пост и тепърва започвам да чета темата.
Не ти и трябва...

Общи условия

Активация на акаунт