Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 6

  • 43 407
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Здравейте момичета. Как се процедира при ЗЕТ - имам да пия един месец противозачатъчни и после ми казаха да им пиша за да ми изпратят протокола (купих си лепенки климара). Сега ще ме карат ли да ходя на 2 ден от цикъла или направо за трансфера?

# 556
  • Мнения: 87
Момичета, Здравейте . Мина Пункцията имаме вече замразени Ембриони.Очаква ме ЗЕТ, но не знам кога... Вчера поставих Инжекция Лукрин на 2ри ден от МЦ, казаха да очаквам информация кога да започна Естрофема, аз съм с ПКЯ, чудя се да досаждам ли на Хафизе,да я попитам кога се очаква да започна,защото в момента нито пия противозачатъчни/не са ми предписвани/...не знам,дали някое момиче е била така като мен, може ли след стимулация да има трансеф веднага?

# 557
  • Мнения: 75
Здравейте, момичета. Д-р Карликая ще има безплатни консултации в София на 1 и 2 юни. Какво точно представляват тези консултации в България от гостуващи лекари. Предполагам, че е нещо като устна консултация и един вид реклама на болницата в която работи доктора. Сигурно преглед в Бахчеджи не може да се сравни с предстоящите консултации тук в София.

Първо бях на консултация тук, преди да реша да замина за процедура в Турция.
Занесох си всички епикризи, протоколи и изследвания. Останах много доволна, защото въпреки липсата на преглед , лекарят ми каза доста неща. А след неуспеха тук имах много въпроси и търсех отговори.
След това отидох и на място в клиниката с преглед, и окончателно взех решение.
За мен този тип посещения са доста ползезни, защото не се налага чак такава организация, а в същото време можеш да получиш много важни първи впечатления от лекарите и екипа.

# 558
  • Мнения: 2 673
Здравейте момичета. Как се процедира при ЗЕТ - имам да пия един месец противозачатъчни и после ми казаха да им пиша за да ми изпратят протокола (купих си лепенки климара). Сега ще ме карат ли да ходя на 2 ден от цикъла или направо за трансфера?
Здравей! Hug
Аз исках да отида там на преглед,
а и док. ми каза да отида, тук нямам вяра на никого,
затова на 3-и ден от МЦ отидох на преглед.
На 2-и ден си пуснах Прогестерон и Естрадиол,
за да не ходя напразно до Истанбул.
Ако Прогестерона е по-висок от 1,5 ng/ml,
не се започва опит. Иначе може да им изпратиш резултатите,
да отидеш тук на преглед, според видяното на ехографията
и хормоните, се назначава схема.
Късмет! Flowers Four Leaf Clover

# 559
  • Мнения: 121
Момичета , за първи път пиша в темата , изчетох всички страници за един ден , днес се свързах с Нигер от Бахчечи и тя ми обясни как стоят нещата за първичен преглед . Изпратих и всичките си тестове , тя ги одобри и тъкмо планирах ходене до Истанбул към средата на Юни , когато видях ,че точно доктора който искам да посетя ще идва в София на 1&2 . Въпросът ми е -да се запиша ли в София или да ида директно в Истанбул , искам да ми се получи максимално оптимална консултация . Аз живея в Дубай, ще си идвам в Бг след два дни и евентуално мислех до отскоча до Турция ... , аз съм от Русе и пътя до София ми е 5 часа, а до Истанбул мисля 8-9 часа с автобус . Естествено ,че София ще е по- удобно и по- малко стресиращо ,но дали разглеждат индивидуално случая ти и предлагат лечение /протокол или е по-скоро общи приказки ?   .
Здравейте, момичета. Д-р Карликая ще има безплатни консултации в София на 1 и 2 юни. Какво точно представляват тези консултации в България от гостуващи лекари. Предполагам, че е нещо като устна консултация и един вид реклама на болницата в която работи доктора. Сигурно преглед в Бахчеджи не може да се сравни с предстоящите консултации тук в София.

# 560
  • Мнения: 236
Няма общи приказки на базата на изследваниято които искат да пуснеш преди да отидеш при него се разглеждат и според стойносхите казва какво следва и може да се направи.

# 561
  • Мнения: 89
В България се провежда само устна консултация, понеже няма условия за преглед.
Ако не ви е толкова важен прегледа с УЗ е много добра опция.
Аз държах да покажа на доктора аденомиозата си🙂 и съм доволна, че отидох до Турция.
Успех момичета!

# 562
  • Мнения: 682
Зависи къде се провежда прегледа, миналата година беше съвместно Тургут с Калчев, в Адела, УЗ си имаше, само той се плащаше - 40лв

# 563
  • Мнения: X
Здравейте момичета, след неуспех в БГ се насочвам към Карлъкая. Другата седмица съм на консултация при него, въпросът ми е следният - има ли момичета които стоят без мъжете си в Турция по време на стимулациите и другото което ме вълнува ако има сами момичета дали практикувате комбинирането на 1 -2-3 жени с цел наемането на общ апартамент за по -изгодно?
Също опитните ако могат да споделят как е по-изгодно разплащането/не в клиниката / по пазарите и моловете - с лири, евра, долари. За карта вече проверих при плащане през ПОС ми е безплатно.
Благодаря предварително на всички отзовали се с отговори и успех на всички !

# 564
  • Мнения: X
Аз сама си стоя в Истанбул, не спирам да се разхождам, около Османбей, парка Мачка, после Истаклял, и към историческата част, и там си правя разходки, сама, хващам си ферибот до някъде и обратно, никакъв проблем, все по оживени места се разхождам. Нося си Евро, което сменям на обменните бюра, има ги по улиците, по-оживени те, нямала съм проблем. И навсякъде си плащам в лири, освен в клиниката когато ми казват цената в евро.

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 09:42 от Анонимен

# 565
  • Мнения: 2 673
Анонимен, и аз винаги сама ходя, нямала съм никакви проблеми.
С карта плащам и с лири, в ТР цените са в лири,
само в клиниката в евро, както вече е казала Fanny.s.
Според мен си купи лири от БГ, защото курсът евро-лира
в ТР не е изгоден според мен.
Успех! Heart
Късмет желая на всички! Flowers Four Leaf Clover

# 566
  • Мнения: 121
Благодаря ви ! Ще звъня днес да се запиша , дано има останали часове . Не мисля ,че преглед за мен е толкова важен - освен поликистоза , друго не се вижда като проблем .

# 567
  • Мнения: 12

Здравейте дами!
С лека  поликистоза съм. Чудя се при Емре Тургут или при Карликая да се запиша. Имате ли наблюдения за пидобен слъчаи при кой е по-подходящо? От една година правя опити. Как мислите?



Благодаря ви ! Ще звъня днес да се запиша , дано има останали часове . Не мисля ,че преглед за мен е толкова важен - освен поликистоза , друго не се вижда като проблем .

# 568
  • Мнения: 18
Здравейте, и аз се включвам в темата😊
Моят док е Карликая, мнението ми за него е много добро, но след трансфера, който беше на 03.05. той не ми каза абсолютно нищо. Първи трансфер ми е, не знам дали е нормално, но сестрата ми обясни какво да правя и какво не, а док дойде около 30 Мин след трансфера, каза успех и тръгна.
На някоя от вас случвало ли и се е нещо подобно?

# 569
  • Мнения: 89
Здравейте, и аз се включвам в темата😊
Моят док е Карликая, мнението ми за него е много добро, но след трансфера, който беше на 03.05. той не ми каза абсолютно нищо. Първи трансфер ми е, не знам дали е нормално, но сестрата ми обясни какво да правя и какво не, а док дойде около 30 Мин след трансфера, каза успех и тръгна.
На някоя от вас случвало ли и се е нещо подобно?

Това е абсолютно нормално. Докторите правят важните неща и времето им е разчетено. Те са дотам. На въпроси и разяснения отговарят сестрите или съм получавала писмени инструкции.
Успех! 🍀Стискам палци✊🙏

Общи условия

Активация на акаунт