Пациенти на клиники Бахчеджи Тема 6

  • 43 508
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 433
Приемането на толкова много добавки не е безопасно и безобидно. Внимавайте! Особено пчелното млечице и вечерната иглика.

# 646
  • Мнения: X
Какво имаш впредвид за тях, понеже и аз ги взимам?
Аз за инозитол съм с резерви, в темата за 40 + някъде четох, че можело да доведе до по-малък брой фоликули при жени без ПКЯ, съвпадение или не, но при мен точно това се случи след пиенето му.

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 15:37 от Анонимен

# 647
  • Мнения: 421
На мен ми предстои(надявам се ) този месец стимулация. При първичния преглед ми изписа витамини,също така са и за химоглобина май,защото ми е нисък и понеже ми прилоша е кабинета ми пусна само хипоглибин разширена,да не би да има проблем,но за мой късмет няма нищо и само това ми изписа мисля,ме се казва генетик нещо такова,но в момента не е в мен,доста се вълнувам в същото време и ме е страх,но знам защо го правя.
Да ви попитам на вас как ви действа стимулацията,имате ли някакви странични ефекти и като цяло по-лошо ли е когато се пренави в тези топли месеци?

# 648
  • Мнения: 1 433
Пчелното млечице е богато много на естрогени, това може да обърка доста хормоните. Аз не бих и не го приемам. Въпрос на индивидуален избор. Според мен е редно да се приема контролирано и при остра нужда. Също и всичко останало. Храната и добавките контролират хормоналният баланс на организма.

# 649
  • Мнения: 100
Момичета така на своя глава и аз не бих пила неща, които не знам как взаимодейства с нещата които приемаме при симулацията. Аз говорих днес с др. Тургут и той ми даде за повишаване на имунитета  previt positive (витамини) а за фолиевата киселина каза че само в месеца на трансфера се приема. Бих ви посъветвала всички да си сверяваме часовниците тук, но като се стигне до действие си тежи професионалното мнение, но всеки си знае де.

# 650
  • Мнения: X
Благодаря ти. Аз съм малко почитателка на "бабините" лекове и си ги прилагам, а и до сега съм доволна. На мен всъщност доктора ми е изписал Dhea, за да се засилят андрогените, с които нямам проблем и отклонения стартово, но доколкото четох, засилването с Dhea се практикува от някои лекари, преди инвитро над определена възраст, явно не се смята че ще ни станат много високи стойностите, понеже от възрастта така или иначе нивата спадат. При мен примерно, и естрадиол и тестостерон са ок, според доктора, въпреки Dhea която взимам, и ленено семе, което уж качва естрогените, количествата прясно мляко които пия също , и т. н. И пчелното млечице, което всъщност основно взимам заради хроничен бронхит/който  си докарах след настинка в автобуса за Турция, заради инвитрото, ех ирония... / Имам изписано омега 3 и убиквинол от доктора също.
Реших инозитол на своя глава, и го отчитам като грешка.
Наистина, индивидуално е.

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 19:24 от Анонимен

# 651
  • Мнения: 143
Здравейте, пиша с молба, ако някой има ходене до Турция да ми купи Промен К Simple Smile

# 652
  • Мнения: 465
На мен ми предстои(надявам се ) този месец стимулация. При първичния преглед ми изписа витамини,също така са и за химоглобина май,защото ми е нисък и понеже ми прилоша е кабинета ми пусна само хипоглибин разширена,да не би да има проблем,но за мой късмет няма нищо и само това ми изписа мисля,ме се казва генетик нещо такова,но в момента не е в мен,доста се вълнувам в същото време и ме е страх,но знам защо го правя.
Да ви попитам на вас как ви действа стимулацията,имате ли някакви странични ефекти и като цяло по-лошо ли е когато се пренави в тези топли месеци?
Здравей,
включвам се на твоето питане, защото и преди съм попадала на подобни коментари.
Лично аз не вярвам в подобни твърдения и глупости, тъй като с личния си пример ги опровергавам ! Joy
Пункцията ми бе на 19.06 (повярвай, достатъчно топло беше), а трансферът бе на 11.08. Двойният резултат ... в момента спинкат в креватчетата си.
Така че сами решете дали да вярвате в подобни врели некипели.
Поздрави, и стиснати палци на всички в процедура от мен ! Heart

# 653
  • Мнения: 421
На мен ми предстои(надявам се ) този месец стимулация. При първичния преглед ми изписа витамини,също така са и за химоглобина май,защото ми е нисък и понеже ми прилоша е кабинета ми пусна само хипоглибин разширена,да не би да има проблем,но за мой късмет няма нищо и само това ми изписа мисля,ме се казва генетик нещо такова,но в момента не е в мен,доста се вълнувам в същото време и ме е страх,но знам защо го правя.
Да ви попитам на вас как ви действа стимулацията,имате ли някакви странични ефекти и като цяло по-лошо ли е когато се пренави в тези топли месеци?
Здравей,
включвам се на твоето питане, защото и преди съм попадала на подобни коментари.
Лично аз не вярвам в подобни твърдения и глупости, тъй като с личния си пример ги опровергавам ! Joy
Пункцията ми бе на 19.06 (повярвай, достатъчно топло беше), а трансферът бе на 11.08. Двойният резултат ... в момента спинкат в креватчетата си.
Така че сами решете дали да вярвате в подобни врели некипели.
Поздрави, и стиснати палци на всички в процедура от мен ! Heart
Благодаря ти за отговора,не мисля да се отказвам. Трябваше да е миналия месец по Великден,но на втория ден колта нешо й стана,на третия имаше задръствания и така си остана за този месец. Просто съм на моменти получавам паник атаки и като каже някой,че в топло време не е хубаво малко се стряскам,но каквото такова. А твоите дечица да са ти живи и здрави Simple Smile

# 654
  • Мнения: 465
Djordjia1,
от сърце ти желая късмет и ти благодаря за милите думи. Не забравяй да си позитивно настроена, и да вярваш, защото това много подпомага целия процес ! И още нещо: колкото по- малко го мислиш, ако щеш го караш небрежно, толкова по- добре ! ❤

# 655
  • Мнения: 421
Djordjia1,
от сърце ти желая късмет и ти благодаря за милите думи. Не забравяй да си позитивно настроена, и да вярваш, защото това много подпомага целия процес ! И още нещо: колкото по- малко го мислиш, ако щеш го караш небрежно, толкова по- добре ! ❤
Благодаря ти,много! Ще се опитам да не мисля,в името на това да имам детенце.❤

# 656
  • Мнения: 87
Момичета, наближава трансфера ми , много се притеснявам защото трябва да си ходя на работа след това Sad работя на бюро, вие как мислите и процедирахте? почивката има ли общо с успеха?

# 657
  • Мнения: 465
Момичета, наближава трансфера ми , много се притеснявам защото трябва да си ходя на работа след това Sad работя на бюро, вие как мислите и процедирахте? почивката има ли общо с успеха?
Здравей,
ако забременееш нормално колко време минава докато разбереш това и да почнеш да се пазиш ? Simple Smile Няма нужда да променяш нищо в живота си (стига да няма препоръка от лекар за това естествено). Най- много ден, два след трансфера си почини, поглези се, ако щеш с нещо любимо- книга, филм, разходка сред природата ... Аз избрах да постъпя така, и после се върнах на работа и продължих от където бях спряла.
Успех, мила ! ❤

# 658
  • Мнения: 87
Момичета, наближава трансфера ми , много се притеснявам защото трябва да си ходя на работа след това Sad работя на бюро, вие как мислите и процедирахте? почивката има ли общо с успеха?
Здравей,
ако забременееш нормално колко време минава докато разбереш това и да почнеш да се пазиш ? Simple Smile Няма нужда да променяш нищо в живота си (стига да няма препоръка от лекар за това естествено). Най- много ден, два след трансфера си почини, поглези се, ако щеш с нещо любимо- книга, филм, разходка сред природата ... Аз избрах да постъпя така, и после се върнах на работа и продължих от където бях спряла.
Успех, мила ! ❤

Благодаря много за отговора, притеснява  седналото положение по 8часа на един стол,и прекаленото четене в интернет не ми помага, "нямало добро кръвоснабдяване на матката без движение"... знам че е божа работа в крайна сметка, но това ще ми е 4ти опит и вече от всичко ме е страх Sad , гледам да се успокоя,защото това е пъровто което тярбва да направя.

# 659
  • Мнения: 237
Момичета, наближава трансфера ми , много се притеснявам защото трябва да си ходя на работа след това Sad работя на бюро, вие как мислите и процедирахте? почивката има ли общо с успеха?
Здравей,
ако забременееш нормално колко време минава докато разбереш това и да почнеш да се пазиш ? Simple Smile Няма нужда да променяш нищо в живота си (стига да няма препоръка от лекар за това естествено). Най- много ден, два след трансфера си почини, поглези се, ако щеш с нещо любимо- книга, филм, разходка сред природата ... Аз избрах да постъпя така, и после се върнах на работа и продължих от където бях спряла.
Успех, мила ! ❤

Благодаря много за отговора, притеснява  седналото положение по 8часа на един стол,и прекаленото четене в интернет не ми помага, "нямало добро кръвоснабдяване на матката без движение"... знам че е божа работа в крайна сметка, но това ще ми е 4ти опит и вече от всичко ме е страх Sad , гледам да се успокоя,защото това е пъровто което тярбва да направя.

Моя трансфер беше в петък вечерта. В събота и неделя си лежах и почивах. В понеделник бях на работа по 8 часа пред компютър. Беше ми 5ти трансфер (успешен).
Успех! 😘🤞🤗

Общи условия

Активация на акаунт