"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 36

  • 43 424
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 984
Еха, прибирам се и преведен епизод. Страхотни сте!!! Hug

Интересни новини около Джан и Демет, а снимките показват, но не казват Whistling

Лека

# 706
  • Мнения: 41 697
Добро утрооо! Wink Hug Hug



Алекс-АСИ Hug и на екипа Hug,благодаря много за превода!






На 4 април Джан със своите партньори от адвокатската кантора-Назлъ и Бурак ще приемат участие в симпозиума  Çağ Üniversitesi на тема правните аспекти на рекламите в социалния сет....
           

Приятна сряда на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 707
  • Мнения: 5 451
Добро утро! Започнах серията, за чиито превод благодаря! Този сън на Хюма дали наистина няма да се превърне в реалност. Чрез новият герой да се пресели там и дежавю- наистина да настани време да пере килими в махалата. Новата СЦ-ка вероятно ще реши.

# 708
  • Мнения: 367
Добро утро! Започнах серията, за чиито превод благодаря! Този сън на Хюма дали наистина няма да се превърне в реалност. Чрез новият герой да се пресели там и дежавю- наистина да настани време да пере килими в махалата. Новата СЦ-ка вероятно ще реши.
Ха дано! Няма да се изненадам тази префърцунена госпожа да произхожда точно от такава среда. Забелязала съм, че такива услужливо забравят от къде са тръгнали, най-много плюят и правят мръсотии на други, които са излезли от там.

# 709
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Добро утро и от мен! HugFlowers RoseCoffeeCookie

Алекс-ASI Hug Hug Hug



Това е церемонията на която ще бъдат нашите птички Stuck Out Tongue Winking Eye



И една много красива комбинация от хубави моменти на Демет и Джан Stuck Out Tongue Winking EyeHeartStuck Out Tongue Winking Eye



Приятен и спорен ден! HugGreen HeartFlowers Four Leaf Clover


Биранд и Ебру - (Рейан) от Вятърничав Stuck Out Tongue Winking Eye



И той се сетил да ни зарадва днес Stuck Out Tongue Winking Eye
От Джан: "Murex D'or Ödülleri" където всяка година се подбират най-успешните имена от Близкия изток в областта на музиката  киното и телевизията ще се проведе в събота в Бейрут за 19-ти път. Джан Яман и Демет Йоздемир ще участват в церемонията по награждаването.

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 11:18 от Stoyanova26

# 710
  • Мнения: 972
Привет момичета 🤗🤗
Алекс - аси и екипа, благодаря ви за пореден път за превода 🌷🌷🌷
Stoqnova благодаря за преводите, с които ни информираш бързо 🤗
Благодаря на всички за Новините, които сте донесли. 🤗🤗
Последно време не мога да отделя много внимание на групата, работата чака, а детето си търси неговото, но успявам да ви прочета. Надявам се днес да успея да изгледам и епизода с превод.
Радвам се за Джан и Демет, че получават признанията, които заслужават. Наградите и обичта на феновете го показва най - добре.
А за всичката помия, която се изсипва по техен адрес нямам думи, но щом това се случва, значи някой го е яд за успехите, които имат. В крайна сметка обсъждат тези,които има за какво да ги обсъждат.
Хубаво е, че от продукцията излязоха с обръщение в тяхна защита, макар и да закъсняха малко.
Хубаво е, че и двамата се защитиха по толкова интелигентен начин - без да отвръщат на обвинителите и на грозните изказвания на чужди фенове.
 За фрага какво да кажа - чичото не ми хареса - човек като Хюма. Нагъл тип, никой незнаещ го, идва и започва да се разпорежда с хората и да казва какво да правят. Много ще си подхождат двамата. Само да не се съюзят да разделят Джан и Санем.
Много ще се изкефя за тайна сватба.
😁😁 ха дано, ама надали. Нищо, аз ще се надявам на такова развитие. 😂
Демет е прелестна. В последния фраг и снимките от сета е много красива. Толкова много да се промени на последните няколко месеца това момиче.
Все повече я харесвам. И Джан, разбира се 😁 там няма какво да се коментира.
Хубав ден от мен.☀☀☀

# 711
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Парлак стайлинг GrinningStuck Out Tongue Winking Eye
Биранд бей Stuck Out Tongue Winking Eye

# 712
  • Мнения: 981
Здравейте и от мен!
Аз пък чичото не го въприех негативно, тоест по скоро от тази гледна точна,че все Санем и семейството и е критикувано по всякакъв начин, и сега дойде някой който да я защити, да покритикуват малко и Джан и той не е перфектен, но досега никой не го е казвал, сега дойде някой, който казва - пооправи се малко и тогава ела да искаш нашето момиче. Ще го видим какъв ще е, но ако има същото отношение към Хюма ще съм доволна, поне някой да и казва нещата както са си.

# 713
  • Мнения: 11 984
То и в Стая 309 се появи един чичо от Америка и дообърка тотално нещата, че да видим този какъв ще се окаже.

# 714
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Джан бей грамадата JoyHug

# 715
  • Мнения: 1 511
Здравейте 😊😊 и нещо от сета


И Джан

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 14:27 от demo80

# 716
  • Мнения: 41 697
Привет! Hug Hug



Ето линк за канала,където директно ще се излъчва церемонията....

https://www.mtv.com.lb/live

Ние май сме в един часови пояс с Ливан! Peace

от рускините...те сменят ли си времето? Thinking
В 18:00 по червения килим (по московско време)
В 20:45 начало на онлайн предаването (по московско време)




# 717
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Прекрасни Kissing HeartHug





И въпреки упреците продължават да се снимат с феновете в агенцията Hands ClapStuck Out Tongue Winking EyeHug



А така Демет пак ли пуши? Flushed



Най-добра актриса - Най-добър актьор

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 17:58 от Stoyanova26

# 718
  • София
  • Мнения: 282
Не ми се сърдете  Flowers Hibiscus аз също искам да ги гледам дълго на екран . Но вече си мисля , че изсмукват всичко от пръстите си. И СЦ и ГГ са уморени и отегчени ( мое мнение ) . Мисля , че трябва да развият любовта на Лейла и Емре , Джей Джей  и Айхан , Музо и сие  и да приключат . Според мен няма какво повече да покажат..... иначе ще гледаме скучни серии и ще чакаме една целувка на финала да ни възбуди интереса за следващата серия.
Няма го вече този хъс , погледите с които ни разтапяше  Джан Pensive . Демет все още държи фронта , но ако продължава така и тя ще се откаже от страхотната си игра.
Дано не съм права , но и да дойде друг сценарист .....положението няма много да се подобри Sad

# 719
  • Мнения: 8 098
Animal Baby ChickДобър вечер, птичета!:baby_chick:  

Благодаря на екипа по превода...HeartHeartHeart.. и на всички за информацията, снимки, мнения:hugs:!:hugs:

 







Ураааа, обрахме наградите....Stuck Out Tongue Winking Eye



За теб винаги....Kissing Heart

 

Joy
Joy

Феновете си искат обещаната  обща фото сесия , но да е като тази на Мелиса и Алперен ....Joy
Скрит текст:



Злати, Flowers Tulip благодаря за линковете  за церемонията по награждаването, обикновено я излъчват и на страницата си във Фейсбук... с Бейрут сме в един часови пояс!:neutral_face:

Последна редакция: ср, 03 апр 2019, 20:25 от alex_94

Общи условия

Активация на акаунт