Отговори
# 60
  • Мнения: 4 651
Запис. 
Аз работя, големия се обрина целия, май от ягоди , малкото е камикадзе, но много му се ширна атопичния дерматит и трябва и него да го тествам за алергии.
Аз от зор ли, от какво получавам едни странни сърцебиения, ама за мен кога ще остане ред, не знам.

# 61
  • Мнения: 13 929
Сърцебиенето може да е от анемия, аз така се бях стреснала навремето.

# 62
  • Мнения: 2 999
Фокс, може да е и от щитовидната.

# 63
  • Мнения: 4 097
При мен сърцебиенето беше от щитовидната.

Нямам търпение да дойдат почивните дни по Великден. Планирам почивка, дано само колата е ОК, че ММ нещо й се наглежда.

# 64
  • Мнения: 77
Здравейте мамчета, включвам се при вас с една малка принцеса която вече е на 4 месеца. Кажете ми до каква възраст използвахте бебешко кошче за кола (за килограмите е ясно)?

# 65
  • Мнения: 19 687
До седмия месец, защото след това вече не се събираше наникъде. Но Мушмул беше (и още си е) извън габаритен Mr. Green

# 66
  • София
  • Мнения: 23 165
Кошницата се ползва докато главата почне да стърчи извън нея.
При нас  беше  около годината.

# 67
  • Мнения: 77
Кошницата се ползва докато главата почне да стърчи извън нея.
При нас  беше  около годината.
Охоо, то имаме още доста време. Аз пък си мислих че е до по рано и мислих вече да започна да разглеждам столчета:joy:

# 68
  • София
  • Мнения: 10 642
И аз до към годинка ползвах бебешкото кошче

# 69
  • Мнения: 77
Благодаря ви за отговорите, просто си мислих че много скоро трябва да го сменяме защото краката доста й стърчат а и тя не обича да седи в него. Ще се посвива още доста в него а аз за сега спирам да се оглеждам за столче.

# 70
  • Сливен
  • Мнения: 4 052
Пинки,Хиполенд началото или средата на май правят намаление 25% на всичко за един ден,обикновено е петък.Ако все пак решиш да търсиш сега столче.Другото им такова намаление е покрай Черния петък ноември.

# 71
  • Мнения: 77
Пинки,Хиполенд началото или средата на май правят намаление 25% на всичко за един ден,обикновено е петък.Ако все пак решиш да търсиш сега столче.Другото им такова намаление е покрай Черния петък ноември.
Благодаря за информацията но не съм в  България.

# 72
  • Мнения: X
И аз дега съм на тази вълна.Кога за обръщам по посока на движението със столче, че сега е с кошче срещу движението.

# 73
  • София
  • Мнения: 23 165
Има столчета и обратно на движението.
Даже било по-безопасно така.

# 74
  • Мнения: 2 999
Пинки, нашите момчета ползваха кошчетата за кола до 6 месец, защото вървят високи и доста бързо им станаха малки.
Купихме два стола за кола за движение с гръб - фински са и сме много доволни. Но вече не е възможно да пътуват с гръб към движението, че краката са на облегалката и ги обърнахме по посока на движението. Иначе в посока на движението се препоръчва когато децата достигнат височина 110-120 см. Децата ни в момента да 86.

Общи условия

Активация на акаунт